O co soudci v kauze "Bárta versus Kočí a Škárka" vlastně jde?

Nějak mi začíná unikat podstata výslechu, jak ji prý kvalitní soudce vede. Je to politický, nebo kriminální čin úplatku a manipulace?

Jestliže se soudce dokonce pídí a vůbec nezarazí osobní pikantérie na úrovni bulvárního Blesku v přímém přenosu, začíná to být na hraně. Jestliže se bere jako berná mince "pivní a vinné kecy", kdo kdy s kým spal, jaká slova použil a snad se bude i vyptávat na erotické scény, je toto skutečně justice, které můžeme důvěřovat?

Proč to nemá vůbec zaznít u soudu?

Jak se může změnit změnit hanlivé "to je vůl"!

Z pásku bez mimiky a obrazu je to nadávka. ALE! Vyslovíte li to samé, ukážete palcem nahoru a usmějete se, je to uznání.  Takto rozporuplně se třeba hovoří o Václavu Klausovi. Jedna menšinová část to říká nenávistně a druhá tímto způsobem definuje, jak to spravedlivě natřel eurofanatikům. Nemusí se jednat o slovo vůl, ale podstatu. Jestliže soudce připustí manipulaci z magnetofonové pásky (nikoliv odposlech, tam mimika nehraje roli), musí být okamžitě odvolán. Jak vidno, toto pravidlo u české justice neplatí a tak máme bulvár v přímém přenosu ze soudní síně.

A tak zavolání k svědectví části politické scény, (z Plzně), která má být zrušená, už jenom dokresluje zoufalství soudního procesu. Výsledek tohoto svědectví je už předem jasný.

Proto už předem prohrála spravedlnost, i kdyby desetkrát byl rozsudek spravedlivý. I na tomto příkladu je vidět, jak je naše justice zoufalá.

A proč je reality show v přímém přenosu nepřípustná. Justice není bulvár!

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...