Česko může přijít o stovky miliard z EU. Kvůli zákonu o úřednících

 

E15.cz

Opět nás Evropská unie podle E15.cz vydírá. Naše peníze, které máme uschované v Bruselu, nám prý nevydá, dokud se jí nepodřídíme v dalším zákoně. Schovávat peníze v Bruselu ja fakt výhodné, když je nám vrací jako výpalné!

Česku hrozí zablokování finančních toků z evropských strukturálních fondů od roku 2014. Evropská komise údajně Česku vyčítá, že nepřijalo zákon o úřednících, jímž čerpání podmiňuje. Teoreticky by prý Česká republika mohla přijít v přepočtu o víc než 500 miliard korun.

Vedle toho má komise výhrady i k údajně pomalému nárůstu věku pro odchod do důchodu v České republice. Ten se u mužů zvyšuje o dva měsíce za rok. V roce 2020 by tak Česko mělo třetí nejnižší věk pro odchod do důchodu ze všech zemí EU, a to 63 let a osm měsíců. Ve velké většině ostatních členských zemí by to přitom bylo minimálně 65 let.

A co na to Falbr, Rouček, Štěch, ČSSD a komunisti? Ti to chtějí snížit na šedesát let a EU zbožňují! Není to paradox?

A co na to FalbrVíce na: http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/cesko-muze-prijit-o-stovky-miliard-z-eu-kvuli-zakonu-o-urednicich-992617#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/cesko-muze-prijit-o-stovky-miliard-z-eu-kvuli-zakonu-o-urednicich-992617#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...