Další brutální cikánský útok, který chtěli antirasisté zatajit!

"Manželé se v noci na sobotu vraceli ve tři čtvrtě na jednu domů a v ulici Bratří Čapků je brutálním způsobem napadla agresivní skupina," uvedl velitel strážníků Josef Hulín pro server iDnes.cz po deseti dnech. .

VIDEO: Brutálně zmlátili na ulici v Duchcově manželský pár, vazbě se vyhnuli

Jako pokaždé: přísně utajené deset dní, než někdo to dá na internet. Mezitím se slušným lidem nadává, jací jsou rasisté, gauneři a špína, protože si dovolí říci cikánům, co loupí a kradou, že loupí a kradou.

 

V Duchcově na Teplicku se ve středu bude konat shromáždění obyvatel, kteří jsou nespokojení s vyhrocenou situací v jejich městě. Reagují tím na brutální napadení manželského páru, které se stalo před více než týdnem. Záznam z útoku, který zachytily městské kamery, teď koluje na internetu.

Shromáždění svolal přes výzvu na facebooku jistý Jindřich Svoboda. Konat se má ve středu na náměstí v Duchcově. Akce se nazývá "Shromáždění nespokojených Duchcovských občanů!!!".

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Sina
před 3 roky

Protibílý rasisté nejsou "antirasisté" , ale rasisté.

rasista v tísni
před 3 roky

Podle infromací zdroje z Duchcova, který si npeřál být jmenován, jsou útočníci z bohaté romské rodiny, která ve městě vlastní tři domy a nedávno se vrátila z Velké Británie. "V tu noc vyvolaly v ulicích celkem čtyři hádky. Ta rodina je uzavřená a s okolím nijak nekomunikuje. Někteří její členové jsou dlouhodbě arogantní a bezohlední k ostatním," sdělil zdroj serveru Romea.cz.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...