Za ODS se lidé přestávají stydět, proto se snaží Svobodu oddělat!

Petr Nečas a primátor Svoboda: dva lidé, kteří pomalu mění ODS. I Václav Klaus otupuje ostří a přijel do Budějovic. A to je přesně čas, kdy musela ČSSD a TOP 09 reagovat. Jasné vítězství a semknutí ČSSD s TOP 09 by mohlo dostat trhliny.

Máme v paměti pořád, jak Kalousek manévroval, až ho nakonec vyrazili za paktování s komunisty. Dnes členové ČSSD vidí, jak jim škodí ortodoxní komunisté a hledají partnera. A s dnešními (včerejšími) volebními preferencemi to měly obě strany skoro dané. Na nejvyšší úrovni ze "státnické nutnosti" společně utvořit vládu. Jenomže totální destrukce ČSSD, podrazy a Kalouskovy manévry najednou lidé začínají po roce a půl vnímat a vidět, začíná jim to docházet a ODS, která byla dlouho v útlumu, ale pozvolna vyhazovala lumpy, najednou získává opět svoji tvář.

Je možné, že výhazov primátora Svobody ještě více lidem otevře oči. A pokud se podaří ODS vyrazit provokatéra Šťastného, který v okamžiku, kdy  Svoboda definitivně převzal v pražské ODS žezlo, začal neuvěřitelně škodit, má šanci k dlouhodobému vzestupu. Samozřejmě tento dramatický obrat, kdy si Sobotka (ČSSD) už už  zkouší premiérské křeslo a piluje premiérský projev, vyvolává pnutí . Kdyby Sobotkovi nevyšla premiérská pocta, asi by byl na sebevraždu.

Čeká nás dramatický rok...

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...