Jako občan žádám pro Ištvana, Šlachtu a Lásku co nejtvrdší trest

 

Už nejsem mladík a zažil jsem mnohé čistky. Zažil jsem strach mezi lidmi a obavy cokoliv veřejně kritizovat. Nejsem hrdina, který byl v prvních řadách. Ale už jenom různé zákazy a šikany za to, že nejsem v KSČ a milicích od bytové otázky až k výjezdu za hranice mi stačily. Pokud si někdo bude myslet, že text je o neuvěřitelně vyloupených sejfech, aniž se ví, komu patří, že to bude o skutečně nesmyslně brutálním zákroku zakuklenců proti Nagyové, i zde se hluboce mýlí. Toto musí vyšetřit a potrestat sama justice. A věřím, že pachatele náležitě ocení. Viz popis pana Vlka staršího na Neviditelném psu a jinde. Ano, toto je pro mě jenom „vedlejší produkt“, jak stupidně nazval Ivo Ištvan zatýkáni pro podezření, aniž věděl, za co.

 

Ale tyto osoby obviňuji z daleko, neskonale daleko horšího zločinu, než je ona monstršaškárna při zatýkání s nádechem děsivosti a zbraní. Je to morální zločin! Pět dní měli na to, aby se národu omluvili, pět dní měli na to, aby národu trapnou anabázi vysvětlili. Svůj čas promeškali. Vyrobené alibi je nepřípustné!

                                                                 

Obviňuji je ze zločinného zmanipulování občanů České republiky

Kde jsou na rozdíl od Ištvana mé důkazy? Všude, všude, kam se podíváte. Všude od hromadných sdělovacích prostředků až po diskuzní fóra internetových servrů. Stačí je jenom projít. Důkazy jsou všude!

Ta morální zločinnost a bahno této skupinky  Ištvangate spočívá v tom, že rozzuřili národ a běsnění mnoha tisíců občanů by bylo schopno po televizním varieté Ištvana  vyjít do ulic a lynčovat. Stamilióny v sejfech a kila zlata na nejvyšší korupci Nagyové a zničení demokracie ve státě. Poplašná zpráva, která se nezakládala na pravdě a dokonce dostala občany do třídní nenávisti.

Podle statistik je až šedesát procent žen rozvedeno. Jsou to skutečně všechny matrace, kobyly, svině, zrůdy, bestie jako ta, která si dovolila mít jednoho muže – premiéra – ráda? Stačí si projít servry od Neviditelného psa až po Idnes,  o dalších diskuzních fórech ani nemluvě. V restauracích lidé berou spravedlnost do svých rukou a nenávidí Nagyovou za ukradené stamilióny k nepříčetnosti! Ale děsivé není to, že spravedlnost chtějí vzít lidé do svých rukou. Ne, v tom to není. To je lidské. Ale do tohoto varu, do pomyšlení na zrůdnou mstu je dovedla čtveřice vystoupením veřejně, bez skrupulí, kdy spojila špinavě několik kauz, aby veřejnost dostala na svou politickou stranu!

Kdo si dovolí říct o své rozvedené ženě, že už je navždy svině, matrace, kobyla, špína jako po jednom projevu Ištvána, Šlachty, Lásky a jejich party? Kdo si dovolí soudit ženu, kdy nikoliv 95% občanů naprosto nic neví, ale dokonce 100%!! Přesto tato parta „plukovníků“ dostala manipulativně veřejnost do takového stavu, že soudce Lynč by nestačil zírat!

Nevím zda právně, ale morálně vás, pánové obviňuji, že jste společnost mystifikovali, chtěli jste vyvolat třídní nenávist vůči jedné skupině obyvatel, aniž jste jim předložili jakýkoliv důkaz o vině a zločinnosti.

Vaše povinnost byla říci ihned po zatčení, zda to byl týdenní úlet oné ženy, nebo tuto činnost prováděla roky za peníze, vaše povinnost byla říci, čí sejfy jste otevřeli a čí bylo zlato a milióny. Nic, mlžili jste a vyvolali ve společnosti nenávist, která se dá dokázat všude v celém státě na všech diskuzních fórech a ve sdělovacích prostředcích včetně ČT24!

Nevím, jestli právně, ale morálně je to větší zločin, než obvinění v politické kauze. Je to morální bahno a hnus. Pro mě zločin na lidských duších.

A přitom veřejnost nemá na stoprocentně ani jednu relevantní informaci mimo novinářských blábolů! Ale už by věšela, lynčovala….

A už vůbec mi nikdo nevymluví, že tato manipulace nebyla úmyslně k rychlému svržení vlády bez důkazů a pouze na nějaké pofiderní obžalobě žárlivosti jedné ženy. Kor, když se do toho zapojí zneuznaní zpravodajcové jako Randák!

Je to zločin proti lidskosti a podněcování k třídní nenávisti manipulací vyřčeného!

A vy čtenáři: skutečně své rozvedené ženě řeknete, že je čubka, svině, matrace, kobyla, protože má ráda jiného, tudíž dnes vás? Tady jste zničili jedné ženě totálně život. Už nikdy se jí nevrátí čest. Co když je nevinná jako Jourová? A vy všichni jste z ní udělali bestii, protože to manipulativně vyslovil Ištván a jeho parta? Vždyť i ty peníze, se kterými se Ištvan zaštiťoval, nebyli její včetně zlata a dnes ani dokonce nevědí,  čí jsou!

Styďte se, je to hnus a špína!

Na koho to za týden hodíte?

Ale nesmíme zapomenout, kdo toto DUŠEVNÍ lynčování bez důkazů vyvolal!

Pane Ištvane, nejsem politik, nikdy jsem nic neukradl. Jsem občan České republiky!

 

P.S. Výše napsané není o trestných činech, o kterých zatím neví ani Ivo Ištvan a pouze fabuluje, natož my, ale tom, že jeden člověk dokáže přivést k nenávisti zfanatizovaný dav, aniž by měl v ruce jakýkoliv důkaz stejně tak, jako před šedesáti léty komunisti „americkým broukem!...

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
apolo
před 3 roky

Pro toho,co tento článek napsal.Ani se nedivím,že mu komunisti dali pořádně po hubě.Umí jen hecovat a štvát.Jakých pak pět dní na vyšetření a omluvu?Tato kriminální politická rozkrádačka se bude šetřit několik let,než všechny zloděje a korupčníky zavřeme.Taky by měli jit do kriminálu i ti soudci,co p.Ištvánovi házej klacky pod nohy a tím napomáhají zlodějům z politických kruhů.

apolo
před 3 roky

Tento celý článek je tak debilní,že každý soudný člověk si musí říct,že to psal naprostý zločinec zaprodaný pravici a to zejména ODS,TOP 09,LIDEM a křesťanským homosexuálním,pedofilním zlodějům.Buďme rádi,že tu Ištván je a že toto vše,hlavně tu zlodějinu pravice rozdmýchal.Tito pravičáci,co měli a mají koupené všechny nejvyšší policajty,soudce,stát.zástupce,policejního prezidenta a další ministry,že si mohou dělat co chtějí a nemusí se ničeho bát.Tito všichni lidé,co nechtěli zametat zlodějiny pod koberec byli vždy rychle vyměněni a někdy i vykonstruhovaně obviněni.Takový Rychetský jde od jak živa na ruku pravici.Nepochopím,jak může tento člověk tolerovat imunitu politiků mimo poslaneckou budovu a hlavně popírat,že při imunitě nejde jen o to,co politik řekne,ale i o to,co dělá.To znamená,že politik může krást,podvádět,dokonce i vraždit a to i mimo poslaneckou sněmovnu,nemůže být potrestán,neboť má imunitu.Já myslím,že imunita je na to,co politik řekne,aby se nemusel obávat napadání za to,co řek.Nepochopím,jak je možné,že se u Nagyové najde obrovské množství peněz,několik Kg zlata,zrovna tak u dalšího pravičáka s tím rozdílem,že zlata bylo několik desítek Kg a nikdo není potrestán a vyšetřován,kde k tomu přišel.Nikdo se k tomu nehlásí a nikdo nemůže být potrestán.Já vím,že vše co se najde v bytě nebo nemovitosti,co někomu patří,je to automaticky jeho.Nikdo mi nenamluví,že si to tam schovala nějaká neznámá osoba.Opět je to v kompetenci policie,soudců a Rychetského.Ale jak vidět,opět jdou všichni na ruku Nečasovi,Kalouskovi,kobyle,co dře jako kůň a dalším pravičákům.

Libor
před 3 roky

Milý pane, nevidíte si do úst nebo neumíte česky. "Buďme rádi,že tu Ištván je a že toto vše,hlavně tu zlodějinu pravice rozdmýchal." jste napsal. Máme tedy být rádi, že tu zlodějnu pravice rozpoutal či rozšířil, což je totéž jako rozdmýchal? To je ale v rozporu s tím, co říkáte jinde.

Respireteur
před 3 roky

Prosimvás! Co chcete? Polistopadoví kormidelníci udělali geniální tah když zprivatizovali většinu bytů. Zbavili se obří zátěže a vyrobili si voličskou základnu. Většina proletářů, kteří si ty byty za krvavé peníze zakoupili se cítí být kapitalisty, protože majiteli realit/y. Podobné je to s otroky živnostníky. Ti spolu s majiteli realit budou vždy žít v obavě, aby jim tu jejich kuličku (a začasto i kouli na noze) zase neukradl zlý komunista.
Možná je pařát taky majitelem něčeho. Co?

jumbo
před 3 roky

tento hloupý a nepodepsaný článek jen dokazuje inteligenci pisatele. jemu asi zlodějny, podvody a zneužívání moci vadí míň, než trest za tyto delikty. o důkazech, které státní zástupce má, se tu vyjadřuje, jakoby celou akci řídil on a věděl dokonce víc než státní zástupce, mudrlant. a přitom o tom ví hovno. asi patří mezi potrefené s černým svědomím a nakradeným kontem na kajmanech.

ADMIN
před 3 roky

Myslím, že už to stačilo. A asi je na čase jako všude diskuze nemazat, ale povolit na požádání, pane z počítače

Firefox 21.0, Windows|195.113.86.170|proxy.uhkt.cz

vždyť to píšu, že to je hajzl plnej sraček vylezlejch ze zakomplexovanýho všeználka kterej si řiká pařát.

jumbo
před 3 roky

jen si cenzuruj pro pravdu se každej zlobí. máme novou totalitu, nesmíte říct svůj názor. hned se připomene velký cenzor tak to už by stačilo. to už by opravdu stačilo, pařáte a spol. vy si své hlouposti můžete psát bez to by stačilo, že? svoboda slova dle přáta v praxi: hošánek nám nesnese ani zrnko kritiky...

xxx
před 3 roky

Bohužel s k tomu schyluje.

Brabec
před 3 roky

Slepice Němcová, nevzdělaná, ukecaná ! Bože, po Nečasivu opět další skvost

apolo
před 3 roky

Němcová věděla o všech zlodějinách.Není pravda,že ne.Vždyť je to 3 nejvlivnější politik v Česku.Pokud by byla premiérkou,tak jen s fíkovým listem na přirození.

Pepa
před 3 roky

Ty hovado, ke každýmu máš jenom urážky. Ale co jsi v životě dokázal ty?

apolo
před 3 roky

Brabec má pravdu.Němcová se vydává za paní poctivou a neposkvrněnou,jako by byla sama panenka Maria.Je to třetí nejvlivnější osoba v politice a o všech zlodějinách a nepravostech pravice,to znamená ODS,TOP 09 a LIDEM dobře věděla a vše kryla.Krýt,zamlčet neohlásit trestné činy je zrovna tak závažné,jako je páchat.Němcová je za vše v pravici plně zodpovědná a patří ke zdi i s dalšími asi 60 politiky a jejich pomahači.

apolo
před 3 roky

Brabec má pravdu.

Brabec
před 3 roky

Co jsem dokázal ? Žiji poctivě ! A na rozdíl od Němcové jsem nikdy nekradl v samoobsluze !

jumbo
před 3 roky

kdybys žil poctivě nenadával bys ženské, kterou neznáš. spíš máš poctivý mindráky. tyhle pitomečky co si o sobě myslej jak jsou poctiví a přitom každýmu zcela nepoctivě nadávaj mám nejradši. navštiv prosimtě co nejdřív psychiatra, než ti ta tvoje poctivá nenávist vypálí mozek

apolo
před 3 roky

Jsi typický Čech.Vše zaobalovat do těstíčka.Pravý Čech mluví na rovinu a věci nazývá pravým jménem.Proč bych měl říkat zlodějovi,nebo homosexuálnímu faráři,že se mi nelíbí,když mu mohu přímo říct,že je mamlas.Význam je stejný.Tak proč někoho posílat slušně do zadní části těla,když ho mohu poslat rovnou do řiti.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...