Teplé pivo Staropramen s nepředpokládanou odezvou

 

Česká specifika se opět odrážejí stylem „Dobrého vojáka Švejka“. Zatímco jinde padají hlavy a policie je v plné polní....

Těžko říci, zda je to tichý protest štamgastů nebo toho využily jiné pivovary, ale je fakt, že Staropramen začal mít problémy, protože pražské restaurace začaly na konci srpna měnit dodavatele.

"Vedení pivovaru se rozhodlo podpořit homosexualistický festival Prague Pride, čímž se demonstrativně postavilo na stranu kulturní revoluce, podkopávající samotné základy lidské společnosti," píše v prohlášení Akce D.O.S.T.

Vyzýváme tímto všechny normálně smýšlející spoluobčany, kteří ještě neztratili povědomí o významu přirozené rodiny pro zdravý vývoj dětí i celé společnosti, aby se k našemu bojkotu výrobků Staropramene připojili," uvedli předseda sdružení D.O.S.T. Michal Semín a místopředseda Petr Bahník. Práva homosexuálů na adopci dětí nebo manželství považují konzervativci za nezodpovědnou hru a plíživou kriminalizaci zastánců přirozených hodnot.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/staropramen-zteplal-tvrdi-akce-d-o-s-t-konzervativcum-vadi-podpora-gayu-1ad-/domaci.aspx?c=A130801_164855_domaci_brd

 

Festival se uskutečnil mezi dvanáctým a osmnáctým srpnem a k dnešnímu dni skutečně několik restaurací se Staropramenem skončilo a místo něj se točí Krušovice. Kolik jich nakonec bude a jak to otřese s vedením Staropramenu těžko říct (vedení určitě problém nepřizná), ale jako tichý protest to určitou výstrahou je. Agresivní propagace homosexuálů prostě budí emoce a reakce a vidět dva muže (ženy) hrající si na maminku a tatínka ve veřejném prostoru prostě mnoha lidem příjemné není.

A za přirozené pocity přírodních procesů se snad ani trestat nemůže. Nehledě k tomu, že raketový nárůst AIDS a pohlavních chorob mezi touto skupinou je alarmující.

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
KROKODÝL
před 3 roky

Předpokládám,že ve vedení pivovaru Staropramen je samý teplouš.Takovou idiotskou reklamu by nemohl pustit do oběhu ani debil s IQ 40.Je jasné,že pivovar nasral štamgasty a pocítí to na tržbách.A jiné pivovary se kření,jak levně přišly k novým zákazníkům.Nota bene,byl bych pro zákon v podobě ruského zákazu buznopropagace a tvrdými tresty.Je mi jedno kdo dělá dnes mamku jestli Petr nebo Karel a zítra si to vymění,nebo zda je dnes taťka Miluna a zítra to vyčenžuje s Mařenou,ale ať to netahají do ulic a už vůbec nesahají na děti.I když u leseb je to problém,ty si potomka nechají udělat nebo si buznosperma seženou a aplikují stříkačkou.

Brabec
před 3 roky

Nezapomínejte, že tenhle průvod požehnala ODS a její gynekolog, tehdejší primátor Svoboda. Teď je primátor z TOPky a je to rovnou buzna Holeček ! Bravo ! A aby to bylo úplné - kandidátka ODS pro Prahu: Němcová, Svoboda, Černochová - to je matrace Červíčka a hlasatelka práv buzerantů - aby mohli adoptovat děti ! Fuj ODS, fuj TOP!

Petr Pokorný
před 3 roky

Ano, bohužel se na tom podepsal Svoboda a Černochová. A to je to, co poukazuje Václav Klaus. Že ODS ztrácí pravicové hodnoty: mezi ně patří klasická rodina a starat se výchovu dětí a budoucnost. Příroda ví velmi dobře, že genetické prvky se mohou zjančit, ale proto zařídila, aby muž a muž, žena a žena nemohli dále zplodit nekvalitní genetický kód!

hynek
před 3 roky

Já sem se Staropramenem skončil . Uvažoval jsem o tom delší dobu, a tak buznopochod byla poslední kapka (piva Staropramen ).
Mimoto si myslím že chlast snad ještě dovedem vyrobit i bez účasti nadnárodního kapitálu.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...