Máme se více bát Rusů, nebo dementního vedení NATO (USA)?

 

 

Putine, táhněte s tím vojskem z Ruska do… Někam!
Putine, táhněte s tím vojskem z Ruska do… Někam!

Stoltenberg vyzval Moskvu, aby vojáky stáhla...

 

Ne, ten pomatený výkřik není od pomateného a napruženého jakéhosi blogera. Ten výkřik zazněl prý od „svéprávného“ tajemníka NATO Jense  Stoltenberga!

 

 

 

 

Stačí letmý pohled na mapu, což už dnes některým funkcionářům dělá děsivé problémy. Že je asi  pár set vojáků Ruska na východní Ukrajině, tak naivní asi nikdo není, aby pochyboval, ale armádní divize to určitě není.

 Technická: ty základny kolem Ruska byly dřív, než si Rusko pojistilo od Černého moře Krym!

USA a NATO mi připadají jako vagabund, co začne kopat do cizích dveří a řve: nerušte mě, nemohu spát! Ten vagabund jsou základny USA kolem Ruska, co kopou do dveří (dělají cvičení na hranicích Ruska) a současně řvou: Putine, neprovokujte nás!

 

Jak dlouho tento zvrácený idiotismus budeme podporovat?

Než USA vyprovokují další Majdan a krvavou válku?

Rusko hromadí vojenské síly podél ukrajinských hranic i na území Ukrajiny, prohlásil generální tajemník NATO Jens Stoltenberg. Vyzval Moskvu, aby vojáky stáhla

Rusáci, táhněte domů. Ale kam, když jsou doma? Jak by se svět tvářil a vyjadřoval, kdyby Rusové obsadily hranice Mexika a nutili US ARMY – táhněte pryč!

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

Kromě prvního a třetího odstavce uvádím CITACE.

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 2 roky

Kdo kliknul na odkaz, nic nenašel. Učím se, jsem zatím v 1. třídě obecné školy.

VÝZVA: TELEVIZNÍ a ROZHLASOVÍ POPLATNÍCI, POJĎME!

JSTE PRO ZRUŠENÍ POPLATKŮ ZA TELEVIZI A ROZHLAS A PŘEVEDENÍ PODPORY VEŘEJNÝCH MÉDIÍ NA STÁT? STAČÍ KLIKNOUT NA PALEC NAHORU a PŘEMĚNIT KVANTITU V KVALITU! V případě kladné odezvy na VÝZVU, jako druhý krok bude předání štafety politikům.

Po sérii schůzek s politiky celého politického spektra...zrušení koncesionářských poplatků není ani ekonomický, ani technický, ani legislativní problém, nýbrž jen a pouze politický problém.

Diskusí o změně se vedlo mnoho, řeči se vedou, voda teče a hrozí, že minimálně o inflaci dojde ke zvýšení poplatků. Pár argumentů pro zrušení televizních a rozhlasových poplatků:

Každá domácnost musí měsíc co měsíc - ať se jí to líbí, nebo nelíbí, ať Českou televizi sleduje, nebo nesleduje, ať Český rozhlas poslouchá, nebo neposlouchá - nasypat do veřejnoprávního měšce 180 korun, 135 za televizi, 45 za rozhlas, celkem 2 160 korun za rok. Všichni - bohatí i chudí - platí stejně. Babička na penzi, která má doma stařičkou teslu, platí stejných 135 korun jako milionář, co má ve své luxusní vile v každém z pokojů velkoplošný plazmový přístroj v HD kvalitě.

Naopak firmy - penziony, hotely, ale také třeba domovy důchodců - musí platit za každý přijímač zvlášť. Netřeba rozvádět, co to dělá s jejich rozpočty, zvláště pak v případě sezónních zařízení.

Nikdo nikomu zároveň nenalhává, že veřejnoprávní média financovaná ze státního rozpočtu budou pro dańové poplatníky úplně zdarma. Státní rozpočet jsou naše peníze, potažmo naše daně. Sociální kouzlo je v tom, že prostřednictvím státního rozpočtu se bude každý na financování televize a rozhlasu veřejné služby podílet mírou svého zdanění. Bohatí přispějí hodně, sociálně slabší přisypou trochu a ti nejpotřebnější nezaplatí prakticky nic.

Zrušení koncesionářských poplatků je akt zdravého rozumu, nikoli nějaký levicový či pravicový populisticky nápad. Z jedné kapsy bere stát lidem přímé daně, z druhé kapsy nepřímé. Nic proti tomu, tak to na světě chodí, daně se platit musí. Ale neotravujme lidi navíc ještě televizními a rozhlasovými poplatky, ve skutečnosti další daní. Zrušme je! Bude to efektivní, racionální a navíc ještě vrcholně sociální.

/Citace z e.Stat.cz Efektivní média veřejné služby, Edvard Kožušník, Petr Štěpánek/

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 2 roky

Výzva k zrušení koncesionářských poplatků:

https://www.facebook.com/pages/V%C3%BDzv...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...