Žádám trest smrti pro prezidenta Zemana! Důkaz: mluví sprostě..

 

Vtip? Nikoliv! Takovéto šílenství se rozjelo mezi sdělovacími prostředky a jsou tomu věnovány hodiny času. A přesto…

 

Pověste ho vejš, ať se houpá…

Přesto mám dojem, že zde něco nehraje. Pan prezident Zeman mluvil klidně, rozvážně a cíleně. Ještě před týdnem 99% národa ani nevědělo, že nějaké Hovory z Lán zase existují. Nebo spíše zaslechlo, ale mimo stálých posluchačů rádia to nikdo nevyhledával. Tak o co jde?

Nesouhlasím, že si pan prezident z národa vystřelil

Dokonce jsem si jist, že nebyl opilý, či že není dementní. Ten rozhovor měl jeden cíl: ukázat absurditu dění v České republice, absurditu převrácených hodnot a protože to nikdo nebral vážně, touto formou se ony zrůdnosti dostaly do podvědomí lidí. Jistě, nejdříve se dav po masáži médií přiklonil k urážkám, ale už dnes se mnoho lidí ptá: co tím chtěl prezident Zeman říct?

Učitelé mají problém vysvětlit žákům…

Který s prominutím hlupák toto prohlásil? Chci znát kluka (holku) , kteří se rozhodnou poslouchat politické Hovory z Lán.

Je jasné, že obrazně zítra si dá sám odpověď, nebo mu ji prezident Zeman naznačí. Tento rozhovor s naprostou jistotou nebyl jednorázová akce, ale bude mít vývoj! A pro mě, ač nevoliče politika Zemana, dostává jinou dimenzi. Jiný náboj. A byť za slova pochvalu nesmí dostat, za jasné pojmenování „defektu demokracie“  získává moji úctu.

Proto tak euroteroristé řvou

Proto se řady eurofanatiků tak semkly a nenávistně syčí a prskají. Nenávistně vyhrožují.  To, že Babiš o všech nás tvrdí: „Fšichni kradětě a já si na vás posvítím“ lidé berou jako samozřejmost. Ale když prezident Zeman nazve věci pravým jménem a frašku, že přirozením a dobytčárnami bojujeme proti teroru sprostě odsoudí, je oheň na střeše.

 

A dále se k tomu vyjadřovat je zbytečné.

 

 

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Zeolit
před 2 roky

Najdou se organizátoři "mé" demonstrace zleva i zprava?:
Autor: J. Matuška Datum: 5.11.2014 16:14 NP

Server připomíná, že na Facebooku se už přihlásilo 3000 lidí, kteří chtějí přijít na demonstaci proti Zemanovi plánovanou na 17. listopad, tedy v den 25. výročí sametové revoluce. "V zemi, kde je prezident nedotknutelným symbloem státnosti, je to skoro nová revoluce," poznamenává taz.DE. http://www.lidovky.cz/svetova-media-zema...

Rád bych se zúčastnil demonstrace na podporu prezidenta Miloše Zeman. Na důkaz toho, že z řady důvodů nelituji své volby... Bunga bunga!

Brabec
před 2 roky

souhlasím, taky bych se zúčastnil

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...