Hlásil by se Voltaire k pedofilním, zvráceným urážkám Charlie Hebdo?

 

 

 

Kolorit dokreslují zrůdné americké filmy typu řezání motorovou pilou do lidských těl co nejlépe veřejnosti vykreslených, soulože stejných pohlaví veřejnosti do detailů předhazované a na druhou stranu zákazy občas zmiňovaných Karafiátových Broučků. Přetvářka a hnus!

 

 

Kde je sakra hranice?

Voltaire, vlastním jménem François Marie Arouet

Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat

 

Voltaire, jehož hlavním terčem byla nesvoboda, politický útlak a náboženské tmářství.


Náboženské pronásledování ho formovalo už od studií. Jednostranné a zločinné. Ve svých dílech si dělá posměšky ze lží a podlosti. Neměla by Francie jeho díla zaslat Obamovi a nevzdělanému vedení USA?

Připomeňme si Paříž roku 2014. A běžný obrázek tehdejších dní. A položme si otázku: kde je francouzská svoboda slova, kdy jedna strana Charlie Hebdo může až na úrovni pedofílie urážet věřící jednoho spektra, zatímco černošsky komik Dieudonné je za zesměšňování druhého spektra trestně stíhaný?Tak kde je ta svoboda?

A neměl by se svět zamyslet nad výrokem tohoto černošského komika, který svými filozofickými výroky vysílá ostré šípy do srdcí náboženské frašce, přetvářce a tmářství jako v osmnáctém století Francouz Voltaire a za to je dnes také perzekuován?

Dieudonné : „Nepokouším se o nic jiného, než se smát,“ napsal, „a nečiním nic jiného, než se směji i smrti, neboť smrt sama se směje nám všem a Charlie to ví, bohužel“.

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Petr Pokorný
před 2 roky

Nezlobte se prosím, ale Vy nenávidíte islamisty, protože někoho poslali Němci do plynu? Není to zvrácené? A když je něčí pohřeb a po pohřbu se lidé smějí a zapíjejí smrt, také jsou to svině? Ta svině, jak píšete, předpokládám Němec není, dokonce vypadá, že ani ve válce nežil, takže posílal jako sivně židy do plynu přeneseně? Vždyť je to nesmysl. A přečtěte si občas něco. Tenkrát takhle naháněli židy, jako kolektivní vinu a fanatismus. Dnes naháníte islámisty jako kolektivní vinu a fanatismus. Pokud by onen pokleslý plátek, který bůh ví proč nazývají satirou potrestali stejně tvrdě už dřív, jako onoho černocha, toto by se nestalo. Neomlouvám tuto zabijáckou zrůdnost. Ale poctivě ukazuji, kam dojde šílenství, když se neměří stejným metrem. Nechci, aby se ubližovalo slušným židům, byť jejich víra je mi cizí, ale stejně tak islamistům - muslimům. A ti vrazi nevím, kde se vzali, nikoho nezatkli, aby mohli říct důvod.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...