Zavřete už někdo proboha Porošenkovi držku!

 

Věří, že se Rusko nebude bránit?
Věří, že se Rusko nebude bránit?

 

A to do slova a do písmene! Sám, ač bohat, hraje si na hrdinu, když má kolem sebe stovky ochránců! Co mu brání, aby šel vlastnoručně bojovat a ukojil svoji touhu?

 

Porošenko
Porošenko

 

Jistě, používají se slova, že něco vypustil někdo z úst, ale pokud tento šílenec nepřetržitě vzývá válku, burcuje, aby se na východě střílelo, porušuje veškeré dohody a chová se jako zdrogovaný cvok...?

Záměr už začíná být čitelný: provokovat Rusko, zabíjet a současně volat o pomoc směrem k USA. Ti jakoby vyslyší volání přítele z Ukrajiny a dokončí obklíčení Ruska i z tohoto státu. Pokud Rusko bude chtít vytlačit americké rakety z Ukrajiny, aby ubránilo svůj stát, bude to masakr, jaký svět ještě nezažil. Od Ukrajiny po Paříž nemusí přežít nic živého, zatímco USA věří, že se jim masakr vyhne! 

Všímejte si, jak Ukrajina, Polsko a USA koordinují utahování obruče kolem Ruska. Ty válečné zrůdy snad nezastaví nic s pokřikem, že oni smí Rusko napadnout, ale v okamžiku, kdy se Rusko bude bránit, je to agrese!

Jak je možné, že takové šílence jako je Jaceňuk a Porošenko vůbec do Evropy pouští ?

Porošenko, Jaceňuk, Tusk či McCain

kdo je větší zabiják?

Tajemník bezpečnostní rady Oleksandr Turčynov dnes uvedl, že by Kyjev měl uvažovat o rozmístění prvků protiraketové obrany na území Ukrajiny, aby se uchránila před případným jaderným úderem z Ruska. Kreml vzápětí pohrozil odvetou. "Pokud se Ukrajina chystá rozmístit na svém území prvky americké protiraketové obrany, tak to lze vnímat jedině negativně. Protože to bude představovat ohrožení Ruska, což nevyhnutelně povede k tomu, že Rusko přijme svá odvetná opatření, aby zajistilo vlastní bezpečnost," varoval Dmitrij Peskov, mluvčí prezidenta Vladimira Putina.

Předlužené USA udělají vše, aby řežba v této části daleko od USA začala! Proč by proboha mělo Rusko přepadnout Ukrajinu? Aby ji pak následně živilo?

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Tomáš Marný
před rokem

Jedině referendum o vystoupení z NATA a z EU!!!Odtrhnout se od měnových systémů,které jsou ze západu!!!Zkusili jsme,děkujeme nechceme! tady je všěe nastaveno tak,aby se měl dobře američan a na to mu já s..ru!!!

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...