Zatčení Ransdorfa: divné, není to stejné jako vedení FIFA na žádost USA?

Bleskově

Můžeme si myslet o Randsdorfovi cokoliv, dokonce měl problém se splácením peněz, ale že by veřejně a ve Švýcarsku kradl miliardy?

To prostě nemá logiku.

Není to náhodou odezva na tvrdá prohlášení proti USA, kde Švýcarsko kvůli bankám poslouchá na slovo USA? A není pravým důvodem velmi ostrá kritika amerického zabíjení podle europoslance, který ve Švýcarsku imunitu nemá?

Je to samozřejmě spekulace, stejně jako zatčení. Uvidíme.

Co mají v USA na Merkelovou, dumá Ransdorf. A přidává ...

Ransdorf hájil Asada jako garanta sekulární Sýrie, IS je .

Sbližování USA a Kuby | Miloslav Ransdorf

 

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Helena Husáková-Hu
před 11 měsíci

dělala pro americkou vojenskou kontrarozvědku Counter Intelligence Corps (CIC)! Tý jo, za to dostala vyznamenání II. a III. odboj MO ČR v roce 2012 (ministrem obrany byl Alexandr Vondra, ODS).

PROBOHA, DO JAKÝCH SÍTÍ se Miloslav Ransdorf (KSČM) zapletl???

Lindner během mise navštěvoval známé z dřívějška a hledal mezi nimi potenciální spolupracovníky. Kamarádka Helena Huňková mu přislíbila získávat informace z podniku Kovo, kde pracovala. (...) Helena Huňková opatřila v práci dokumenty o vývozu průmyslových výrobků a vnitropodnikovou korespondenci vedení Kova. Její bratr Antonín, sloužící jako voják základní služby v Milovicích, zase sepsal dislokaci 23. tankové brigády, její početní stav a podrobnosti o jednom leteckém útvaru. (...) Spolupracovníci tentokrát Lindnerovi poskytli různorodý materiál, Huňková přinesla další oběžníky a rozkreslila strukturu podniku, kde pracovala. (...) 22. září 1949 podalo Krajské velitelství StB v Praze na celou skupinu trestní oznámení Státní prokuratuře. (...) Státní soud v Praze projednával kauzu ve dnech 22.–26. listopadu 1949. Prohlásil obžalované vinnými z vyzrazení státního tajemství, vyzvědačství, velezrady a zběhnutí. (...) Trest doživotního vězení si vyslechli také Helena Huňková a Josef Brabec. (...) Bratr Lindnerovy kamarádky Heleny (Huňkové) však měl více štěstí a rozsudek mu byl změněn na doživotí. Antonína Huňka propustili na svobodu v roce 1960, později odešel do exilu a roku 1976 podlehl ve švýcarském Winterthuru rakovině žaludku. Vězni s dlouholetými tresty byli podmínečně propuštěni na svobodu v rámci velké amnestie v roce 1960, o pět let později jim v rámci další amnestie prominuli zbytek zkušební doby.

http://www.ustrcr.cz/cs/ladislav-lindner

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

  • Ten, co to cáluje:

    A před měsícem mexickej červotoč?

  • Petr:

    Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

  • n:

    Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

  • *antibuzna*:

    Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

  • n:

    Stačí si poslechnout poslední vysilání...