Americké teroristické komando opouští Sýrii, Libyi a Irák a přesouvá se do východní Evropy!

 

O Jugoslávii USA mlčí!
O Jugoslávii USA mlčí!

 

Za jak dlouho zde chtějí zahájit válku a bombardování? Připravují se opět nálety na Škodu auto a Plzeň, aby byl zničen průmysl, který se má rozvinout s asijskými státy?

Dluhy USA už tomuto státu jinou možnost nedávají!

Spojené státy v únoru 2017 rozmístí ve východní Evropě brigádu s plnou výzbrojí. Dosud se předpokládalo, že jednotka bude využívat pouze výcvikovou výzbroj, která je na východě Evropy už rozmístěna. Jenomže teroristické oddíly USA v arabských zemích definitivně prohrály a nyní se snaží soustředit na konflikt zde,

který má být zahájen v roce 2018 - sto let po první světové válce!

Proč Kosovo? Zde je důkaz: USA potřebovaly vybudovat základnu. Proto děsivé zabíjení, na kterém jsme se podíleli i my!

 

Camp Bondsteel

 
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
V blízkosti Ferizaj/Uroševac
Zeměpisné souřadnice 42°22′ s. š., 21°15′ v. d.
Stát Kosovo
Vznik 1999
Příslušnost US Army

Camp Bondsteel je americká vojenská základna ležící v Kosovu a vybudovaná v roce 1999. Nalézá se poblíž města Uroševce a rozkládá se na ploše 360 hektarů. Na základně je vybudováno přes 300 různých staveb, obývaných více než sedmi tisíci vojáky.

Základna má zhruba desetikilometrový perimetr. Je zde vybudováno 52 heliportů. Základna je pojmenována po americkém vojákovi Jamesi Leroyovi Bondsteelovi, který dostal medaili cti za zabíjení ve Vietnamské válce.

Pak se USA přesunuly do Libye, Iráku a Sýrie, kde se opakoval stejný scénář. Následovala Ukrajina.

Budou stát státy jako Srbsko na naší straně, když humanitární bombardování žádala krvavá Madlen (Albrightová) a Václav Havel?

Dislokace počítá s umístěním vojsk v šesti východoevropských státech, Česká republika mezi nimi zatím není. (Ale s příchodem prezidenta Číny mohou USA obsadit i Českou republiku.) S informací přišla agentura AP, změna ve scénáři rozmístění amerických ozbrojených sil má být oficiálně oznámena během středy.

Plán vychází z rozšířených rozpočtových schémat Pentagonu, která počítají se čtyřnásobným zvýšením výdajů na udržování amerických vojsk v Evropě. Zvýšenou vojenskou přítomnost signalizoval opakovaně během svých evropských cest americký ministr obrany Ashton Carter.

V letošním rozpočtu Pentagonu je na vyslání nových amerických vojáků do Evropy uvolněna částka 780 milionů dolarů (18,7 miliardy korun), pro příští rok se počítá se sumou 3,4 miliardy dolarů (81,4 miliardy korun), uvedla AP.

Předlužené USA mají miliony nezaměstnaných černochů, ale na zabíjení ve světě si vypůjčit umí?

 A Pentagon se senátorem McCainem má úžasný plán: pod správu USA bude patřit celý svět. A jaká je cesta? Už se stěhují do Evropy...!

 

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

stanislav Bukva
před 7 měsíci

Jediné riešenie: brániť si štátnu suverenitu a vyhýbať sa všetkým " úniam" a podobným združeniam, ktoré limitujú suverenitu štátu.Príklad: Švajčiarsko.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...