Upozornění od neziskové organizace www.amo.cz k článku: Zeman nejvíce škodí české zahraniční politice

 

 

Informace, proč musíme smazat část textu (textu?), pokud se nemáme dostat do rozporu s neziskovou organizací. Logiku, co je "logické", nechám vážení čtenáři na vás. Své pochybnosti jsem napsal, ale tu "logiku" by měl vysvětlit ministr Pelikán. Naší povinností je pouze uposlechnout, nechceme-li být finančně poškozeni.

 

Email: vladka.votavova@amo.cz

Od: Vlaďka Votavová

Dobrý den,

v článku Zeman nejvíce škodí české zahraniční politice, tvrdí experti a kvalifikovaní analytici. jste zkopírovali doslovný obsah webových stránek Asociace pro mezinárodní otázky, které jsou chráněny autorským právem. Prosím proto o jeho smazání z Vašeho webu.

Děkuji.

S pozdravem
Vlaďka Votavová

 

 

Odpověď

Dobrý den

Provedu okamžitě dle příkazu.

 

Jenom mi prosím nechte moji zmatenost: nezisková organizace, která si zakládá na otevřenosti a svobodě, má vážně autorská práva na seznam členů a odkazy, co dělají? Umím pochopit, že autorská práva se vztahují na autorské činy, které vkládají nějakou duševní či pracovní činnost a druhý bezpracně za účelem plagiátorství a především zisku toto dílo okopíruje. Což logika věci a selský rozum říká, že by to tak mělo být.

Ale že je autorským právem chráněna informační část činnosti neziskové organizace a členů neziskové organizace, jsem skutečně v šoku.

Jako skutečně neziskový, nevládní, tudíž ryze poctivý web vaší žádosti samozřejmě vyhovíme. Na právní poradu jako skutečně neziskový, tudíž slušný web nemáme. Ale nechte nám možnost pochybovat, zda na toto má právo nezisková organizace, která veřejně dehonestuje prezidenta republiky, když minimálně půl národa má jiný, především z praxe ověřený názor.

S pozdravem

Petr Pokorný

 

P.S. Musím uznat, že lustrace webu je blesková. Taková profesionální...

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Skolastikus25
před 6 měsíci

Pokud vím tak nejvíce tomuto státu pokud se to ještě dá tak nazvat škodí veškeré neziskovky, tolik škody nenadělali ani komančové za čtyřicet let, dokud takovéto parazitní organizace budou existovat tak to v Czechii nebude stát za nic a státní pokladna bude stále prázdná (ještě že do ní nedávám nic), neboť by mne to pěkně žralo.

opus111
před 6 měsíci

Nevím proč zpochbňujete ČR jako Stát? Rozhodně si plní všechny své funkce.

Srovnejte s Ukrajinou, tam můžeme mluvit o absenci Státu, kdy se ulicemi prohánějí ozbrojené hordy a nikdo s tím nic nenadělá.

V ČR funguje právo, zákon, bezpečnost, v parlamentu jednají, nikoliv ty rvačky jako v ukrajinském parlamentu.

Ještě byste si vážil Státu, kdyby tady zavládla ta fašistická sběř jako na Ukrajině.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...