Sražte ruku agresora, dokud je čas! Úžasné připomenutí armádního generála Ludvíka Svobody v tyto dny!

 

 

Památný projev Ludvíka Svobody, armádního generála, prezidenta  ČSSR a statečného člověka, vojáka, vlastence a člověka morálně na výši, který se mnohým stal celoživotním vzorem... A jehož  text přečetl podplukovník Obrtel na Karlově mostě.
Pane podplukovníku Obrteli, upřímně děkujeme, že jste pro Pařát dnes zaslal originál textu. V tyto dny je velice nutné připomínat, kde jsou kořeny zla, převrácených hodnot a kam pohrdání lidskými hodnotami vede.S pozdravem,

pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel
Rada Národní domobrany
www.narodnidomobrana.cz
https://www.facebook.com/narodnidomobrana

Originál

(samozřejmě zpracováno pro internet do jpg)

 

Rubriky: ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

opus111
před 5 měsíci

Stačí když se v Kyjevě objevíte na ulici se Svatojiřskou stužkou a už máte kolem sebe pár mladíků a dají vám nakládačku. Zatímco nacistické symboly můžete nosit, jak libo se vám zachce. Stejně tak stačí v Kyjevě něco pípnout proti vládě a hned se o vás chligání postarjí. Kdybste to chtěl rozjet ve větším formátu, tak vás rovnou odstraní jako Buzinu a mnoho jiných. Po Kyjevě se pořádají pochody po vzoru nacistických pochodů v Německu. Po Ukrajině se prohánějí ozbrojené tlupy, které šíří banderovskou nacistickou nenávist a násilí. Dalo by se napsat mnoho o tom proč se právem označuje kyjevský režim jako fašistický režim.

Na Ukrajině nesmí působit ruské TV a do TV pořadů nejsou zváni zástupci opozice, například Elena Bondarenko už vůbec nemá šanci vystoupit v ukrajinské TV.

Naproti tomu Moskva běžně vysílá pořady ukrajinské TV a zve do pořadů zástupce ukrajinských novinářů a mohou volně řící svůj názor. Stejně tak byste se nemohl volně po Moskvě procházet s nacistickými symboly jako v Kyjevě, rozdíl je v tom, že nikdo by vás nezmlátil, ale byl byste zatčen milicí, protože v RF funguje stát a není možno tam propagovat nacismus, natož aby se po RF proháněnly nekontolované ozbrojené tlupy nacistů a případně vyhazovaly do povětří sloupy elektrických vedení, jako na Ukrajině.

Dalo by se o tom napsat mnoho, ale je jasné že to nemá smysl, protože buď jste provokatér nebo na vás antiruská propaganda už vykonala takové dílo, že proces je již nevratný. :)

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...