Otevřená válka zkorumpovaných fízlů: kdy vrátí Šlachta miliony a kila zlata?

 

Je pravdou, že Šlachta žádá o slyšení v Parlamentu, kam má přinést stamiliony a kila zlata, co neodůvodněně nakradli? Jak však bude zabezpečena osobní stráž každého poslance, když toto Šlachta s Ištvanem přinese?

 

Samozřejmě úvod je nadsázka. Co je však skutečná drzost, když si nějaký fízl (Šlachta) vynucuje slyšení v okamžiku, kdy má držet vojensky ústa, a nebo lépe řečeno vysvětlit puč na vládu Petra Nečase, protože v okamžiku onoho puče už rok věděly veřejné zdroje, že Nagyová - Nečas  - Nečasová mají intimní spor ohledně budoucnosti?

 

Plukovníci nám vládnout nebudou, oznámili někteří členové vlády tenkrát před pučem na českou vládu. A za pár dní plukovníci ukázali, kdo je v zemi pánem a proti civilní, neozbrojené osobě zasáhlo komando po zuby ozbrojené jednotky. Je to normání?

Vynechme, zda byla a je Nagyová (nyní Nečasová) skutečná žena, kdy tretky jsou pro ni víc, než stát, a komandovat muže ji připadá normální. (Vždyť si to feministky i přejí.) Vynechme i to, že asi právem měla být odvolána.

Ale udělat z toho konstrukci jak vytvořit puč a svrhnout vládu, kdy v přímém obvinění propojil Ištvan, Šlachta a Komár či Bajgr peníze, které vyloupili z cizího sejfu, kila zlata, které vyloupili z cizího sejfu s Nagyovou a Nečasem a občané se rozzuřili, protože si mysleli, že ta kila zlata a miliony ukradla Nagyová s Nečasem, je zločin zločinů!

 

A přestože je dnes už známo, že byl vykraden cizí sejf (či sejfy), aby dokonalost přepadení předsedy vlády se mohla zdůvodnit, Ištvan i Šlachta chodí po svobodě a zkouší přes intimní telefonáty hádavé ženy a zamilovaného muže vytřískat jakousi konstrukci obvinění, je šílené!

Bojují snad nyní Ištvan a Šlachta proti zatčení: kdy sklapne klec?


Možná není na škodu si zpětně vzít celou konstrukci dvojice, kryté Bradáčovou a Zemanem - státním zástupcem. Pokud se totiž proberete celou chronologií, zjistíte, že toto obvinění nespěje k potrestání za zločin jakési chamtivé a žárlivé Nagyové, ale záhadně k potrestání za odmítání eurovalu, námitky proti postupu Evropská unie, nátlaku americké ambasády, a co je fascinující - náramně se podobá obviněním na Slovensku, v Maďarsku a dalších státech americkou ambasádou. Možná po ucelené chronologii se vám (prosím za prominutí, ale lépe to napsat nejde) rozsvítí. A dále bychom se měli ptát, jak je možné, že tuto kauzu kryje Bradáčová, nejvyšší státní zástupce Zeman a zda bychom neměli překontrolovat zákulisní tahy amerického velvyslance Schapira!

Nic neměli v ruce a po třech letech: lhali! Proto ta strašná nejistota!

Přímý přenos, 31 minuta: zatčení Nagyové včetně "realizace milionů"... Poslechněte si nejdřive 30 minutu a vyjádření Zaorálka o Al Caponovi:

14. 6. 2013 - Studio ČT24 — iVysílání — Česká televize

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/213411058060614

14. 6. 2013 - Studio ČT24, Zásah na Úřadu vlády TK ÚOOZ k policejní razii (živě) ČSSD před jednáním Sněmovny Zahraniční ohlasy.


Ivo Ištvan po roce: Jsme ve fázi sbírání střípků

Děsivé, když Ištvan toto bere jako hru!

„Přece nebudeme odkrývat karty uprostřed hry,“ říká Ivo Ištvan


Kde je příkaz, že měli koupit kabelku za sto litrů?

Kauza Nagyová: dal by se poznat zločin Ištvana a novinářů?


Je výslech Langra zvaného Íčko Ištvanem na nátlak velvyslance USA Schapira?

 

Robert Fico! I na Slovensku rozjíždí USA další kauzu Ištvana: lex Nečas - Nagyová

 

Pozor! V Maďarsku rozjíždí USA další kauzu Ištvana: lex Nečas - Nagyová

 

A finále - důkaz důkazů, jak se zatýkalo, když nebylo nic ověřeno! Bradáčová a Zeman - státní zástupce to kryli!

Je za možným zločinem Šlachty s Ištvanem strach, že budou následovat Ratha?

Zde je skoro celý vývoj svrhnutí vlády, divadlo Ištvana a Šlachty, stačí si připomenout úvodní nenávist k Nagyové, která byla vykreslena jako běhna a šlapka (stačí si najít diskuze), a účelová obvinění, která z počátku Ištvan se Šlachtou přiznali. Pak začali mlžit! Jakou v tom hraje roli Babiš, skutečně zatím nevíme a odmítáme dohady!

.

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Elementary, my dear Watson
před 4 měsíci

"Jak se zbavit Šlachty," zablikala v roce 2013 esemeska na mobilu někdejší šéfky premiérova kabinetu Jany Nagyové od blízkého spolupracovníka ODS kmotra Iva Rittiga.

Detektivové zjistili, že obsahem zprávy byl plán na reorganizaci policie. Protimafiánský útvar (ÚOOZ), jemuž velel Šlachta, se měl sloučit s jiným útvarem a na místo šéfa by se vypsal konkurz. "UDĚLÁ SE REORGANIZACE A ŠLACHTA PŮJDE PRYČ," zněl obsah oné zprávy.

Proto nyní olomoučtí státní zástupci prověřují policejního prezidenta Tomáše Tuhého a a jeho StB-náměstka Zdeňka Laubeho, PROČ JE JEJICH SOUČASNÁ POLICEJNÍ REFORMA TOTOŽNÁ S TEHDEJŠÍM PLÁNEM LIDÍ KOLEM RITTIGA?

Přehled aktivit vyučeného prodavače Rittiga, odsouzeného již za socializmu k 9 letům vězení za obří rozkrádačku, v nichž mu dělají bílé koně advokáti kanceláře Šachta & Partners (dříve MSB Legal) Michal, Stubley a Babáková:
- společnost Amun Re prodala polostátnímu ČEZ solární elektrárny u Ralska a Mimoně za 5 miliard korun
- společnost Oleo Chemical dodávala předraženou bionaftu městské firmě Dopravní podnik hl. m. Prahy
- společnost Cokeville Assets dodávala jízdenky městské firmě Dopravní podnik hl. m. Prahy
- společnost Alseda Data poskytovala poradenské služby městské firmě Dopravní podnik hl. m. Prahy
- společnost Alseda Data poskytovala právní služby a pronájem skladů státní příspěvkové organizaci Nemocnice Na Homolce a projektové služby státnímu podniku Povodí Vltavy na opravy přehrad
- a jako třešnička na dortu - společnost Rittig and Partners dodala Etický kodex pro státní podnik Lesy České republiky.

Tento pátek 24. 6. 2016 Ivo Rittig na svém twitteru:

Myslim že dáme celý seriál

https://twitter.com/rittigivo

valchař
před 4 měsíci

To vše je věc policie, státních zástupců a soudů. Mě pouze zajímá, proč se dosud nikde v policejních zprávách neobjevilo, co se stalo z těmi miliony a tím množstvím zlata, které se nalezli kdesi, před jíž velice dávnou dobou.

Lomcovák
před 4 měsíci

Nejednalo se o žádné tretky, ale prokazatelně v období od začátku roku 2012 do poloviny roku 2013 přijala Nagyová, dnes Nečasová, úplatky nepeněžní povahy, za které jistě byla očekávána od dua předseda vlády Nečas + vrchní ředitelka Nečasova kabinetu Nagyová, řídícím náš stát, nějaká protihodnota. Samozřejmě na úkor daňových poplatníků, že.

Dávají snad Vám, pane Pokorný, cizí lidé jen tak, cituji:

právník Karel Muzikář, jr. (Muzikářova advokátní kancelář zastupuje stát, například ministerstvo dopravy či pražský magistrát, v desítkách miliardových arbitrážích a soudních sporů, Muzikář je spolužákem Béma a byl poradcem prezidenta Václava Klause) - oděvy Christian Dior 307 500,- Kč, kožich Christian Dior 220 000,- Kč, náušnice Cartier 48 600,- Kč, náhrdelník Cartier 43 600,- Kč?

http://www.lidovky.cz/foto.aspx?r=ln_dom...

Petr Pokorný
před 4 měsíci

Odpovím i zde: není sporu o tom, že chudí dávají lékařům kafe a láhve alkoholu, bohatí děkují kabelkami. Obé je svinstvo. Lékař i Nagyová musí dostat padáka. (Lékaři to jako úplatek neberou) Ale nemám li v ruce důkazy, že za kabelku dostal třeba bezplatně pozemek, nebo levně za náhrdelník povolení developera, nemohu vlétnout na vládu, ukrást zlato a miliony a kostrukcí to zamontovat do obvinění. Takže nevím, že by se zde někdo zastával Nagyové ve smyslu "padáku", ale beranidla, těžce ozbrojené policisty a pád vlády pro kabelku i jiné drahé tretky jsou prostě mimo realitu. A na tom se snad shodneme, ne? Právo má být předvídatelné, čitelné, nikoliv aby si na nás nějaký plukovník vymyslel obvinění propojením fantasmagorií nebo ukradeným zlatem a miliony.

Doga Malor
před 4 měsíci

Právo má být předvídatelné, čitelné, vy jste zde vtomto státě po 26 letech bolševického převratu zaznamenal takovýto zákon každy zákon umožnuje korupční prostředí a je nedokonalý a opravuje se do nekonečna jak se hodí vládní klice a nabo potřebují přátelé přátel je fakt že vtom viniká Oranžbolševik ovšem poslední vyjádření Kalouska potrvzuje starou skušenost a pravdu nádávat na sebe můžeme ale jak jde o koryto a prachy držme při sobě toto znám caa 40 let.

opus111
před 4 měsíci

Jediný dokonalý zákon je "Destero".

Doga Malor
před 4 měsíci

Jestli máte na mysli ve své ojedinělé hlavě Kostelnické desatero ? Doporučuji urychleně návštěvu felčara s kvalitní flaškou dokud jsou skoro GRATIS. ČSSD ZMAR

Doga Malor
před 4 měsíci

Pravda je taková že tímto soudním rozhodnutím průmněrný občan s nízkou inteligencí chápe že oranžbolševik dal tvrdě najevo že podvádět v určitých kruzích se což státní zaměstnanec víta může a je povoleno tak je zase volte dřeváci .

Lomcovák
před 4 měsíci

Ále no tak. Eliot Ness taky zabásnul Al Capona za daňové úniky a ne za desítky vražd, nelegální obchod s alkoholem, provozování hazardu a prostituce. Důležitý je výsledek.

gogo
před 4 měsíci

Babis u Moravce v nedeli svrzeni Necasovy vlady obhajoval a Slachtu s Istvanem chvalil. Takze se muzeme dohadovat, do jake miry se podilel na kabelkove afere kvui nezaplaceni 15% darovaci dane.

A sranda pak byla, kdyz o par mesicu pozdeji byla stara Babisova chycena celniky na letisti s pasovanym zbozim v hodnote 50 000 Kc, za ktere "zapomnela" zaplatit clo.

Doga Malor
před 4 měsíci

Kde je pravda ? Oranž bolševik je odporný lhář a vršitel totality.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...