Důkaz, kdo skutečně vládl v České republice posledních 15 let!

 

Neuvěřitelná drzost státních zástupců, kteří léta vydírají volené orgány a dokonce sejmuli pučem vládu České republiky na důkazech, které si vymysleli, vykonstruovali a provedli státní zástupci z Olomouce, a Šlachta byl vykonavatelem!

Naše lilium - loajální Šlachta a Ištvan!
Naše lilium - loajální Šlachta a Ištvan!

 

Dnes dokonce bude Ištvan prověřovat vládu a nadřízené orgány, volené lidem!

Jak za komunistů: místní stranická organizace dělníků si předvolávala generálního ředitele na kobereček.

Vrchní státní zastupitelství v Olomouci začalo prověřovat, zda za chystanou reorganizací policie není tři roky starý plán na odstranění ředitele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty. Podle náměstka olomouckého vrchního žalobce Pavla Komára získali žalobci informace ve dvou případech, kterými se zabývají. Příští týden si pozvou lidi z policejního prezidia k podání vysvětlení. „Za odvoláním pana Šlachty může být snaha některých osob získat citlivá data z probíhajících kauz,“ řekl Komár.

Vzpomínáme, Šlachto a Ištvane!

Při zátahu našla policie až 150 milionů a desítky kilogramů zlata

14. června 2013  11:12, 

 

 
Policisté při zásahu na politiky a lobbisty zajistili až 150 milionů korun v hotovosti a několik desítek kilogramů zlata. Šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta řekl, že jeho lidé provedli 31 domovních prohlídek.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policie-pri-zatahu-jsme-nasli-150-milionu-a-desitky-kilogramu-zlata-p9w-/krimi.aspx?c=A130614_111235_krimi_jav

A opět v akci Komár za zády s Ištvanem - olomoucké komando!

„Předmětem těchto telefonátů byly nepříliš konkretizované náznaky ohledně reorganizace celorepublikových útvarů a možné kriminalizace zodpovědných osob. Služební záznamy obsahují obavu, že šlo o nátlak s cílem změnit rozhodování obou generálů ve věci připravované reorganizace,“ uvedl Chovanec.

Ministr o záznamech informoval nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. „Pokud by mělo jít o účelové chování státního zastupitelství s cílem ovlivnit nezávislé rozhodování jiné instituce, pak jde o naprosto skandální záležitost,“ dodal Chovanec.

Šéf olomouckých vrchních žalobců Ivo Ištvan obavy ministra označil za liché. S Tuhým a Laubem si domlouvali termín podání vysvětlení. Nejvyšší státní zástupce se nechce ke krokům svých kolegů vyjadřovat, protože spadají do jejich kompetencí.

Těžko  říct, co za tím vězí. Pokud se ale vymete největší špína, tak jedině dobře. Mimochodem, kde jsou ty zločiny Kubiceho, za které měl jít do tepláků? Vypařily se jak zlato a miliony Ištvana? (A hledá se i Schapiro...)

 

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

opus111
před 5 měsíci

novoto, není dlužník jako dlužník. Skutečně největším dlužníkem je bezesporu Klaus. Ten zanechal v konsolidační agentuře dluh 700 miliard korun a totálně rozvrázenou ekonomiku, kterou Zeman správně nazval "spálená ZEM".

Následně ČSSD dala ekonomiku ČR do pořádku a nejenže tento dluh 700 milird ČSSD splatila, ale ještě vyprodukovali zvýšení HDP o 1 350 milird. Což je na tu dobu naprosto famózní výsledek. V roce 2006 ještě zanechali jako bonus 50 miliard cash na zvláštním důchodovém účtu. Který následně Topolánek zašantročil. Za toto vše byl účet mínus 600 miliard. Takže aktiva výrazně převyšují pasiva.

Zatímco pravicové vlády vyprodukovaly růst HDP pouhých 570 miliard a to především inflačních a k tomu ještě přes bilión státního dluhu. Shrnuto, pasiva násobně převyšují aktiva.

Takže novoto, není dlužník jako dlužník. :)

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...