Důkaz, kdo skutečně vládl v České republice posledních 15 let!

 

Neuvěřitelná drzost státních zástupců, kteří léta vydírají volené orgány a dokonce sejmuli pučem vládu České republiky na důkazech, které si vymysleli, vykonstruovali a provedli státní zástupci z Olomouce, a Šlachta byl vykonavatelem!

Naše lilium - loajální Šlachta a Ištvan!
Naše lilium - loajální Šlachta a Ištvan!

 

Dnes dokonce bude Ištvan prověřovat vládu a nadřízené orgány, volené lidem!

Jak za komunistů: místní stranická organizace dělníků si předvolávala generálního ředitele na kobereček.

Vrchní státní zastupitelství v Olomouci začalo prověřovat, zda za chystanou reorganizací policie není tři roky starý plán na odstranění ředitele Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty. Podle náměstka olomouckého vrchního žalobce Pavla Komára získali žalobci informace ve dvou případech, kterými se zabývají. Příští týden si pozvou lidi z policejního prezidia k podání vysvětlení. „Za odvoláním pana Šlachty může být snaha některých osob získat citlivá data z probíhajících kauz,“ řekl Komár.

Vzpomínáme, Šlachto a Ištvane!

Při zátahu našla policie až 150 milionů a desítky kilogramů zlata

14. června 2013  11:12, 

 

 
Policisté při zásahu na politiky a lobbisty zajistili až 150 milionů korun v hotovosti a několik desítek kilogramů zlata. Šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta řekl, že jeho lidé provedli 31 domovních prohlídek.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/policie-pri-zatahu-jsme-nasli-150-milionu-a-desitky-kilogramu-zlata-p9w-/krimi.aspx?c=A130614_111235_krimi_jav

A opět v akci Komár za zády s Ištvanem - olomoucké komando!

„Předmětem těchto telefonátů byly nepříliš konkretizované náznaky ohledně reorganizace celorepublikových útvarů a možné kriminalizace zodpovědných osob. Služební záznamy obsahují obavu, že šlo o nátlak s cílem změnit rozhodování obou generálů ve věci připravované reorganizace,“ uvedl Chovanec.

Ministr o záznamech informoval nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana. „Pokud by mělo jít o účelové chování státního zastupitelství s cílem ovlivnit nezávislé rozhodování jiné instituce, pak jde o naprosto skandální záležitost,“ dodal Chovanec.

Šéf olomouckých vrchních žalobců Ivo Ištvan obavy ministra označil za liché. S Tuhým a Laubem si domlouvali termín podání vysvětlení. Nejvyšší státní zástupce se nechce ke krokům svých kolegů vyjadřovat, protože spadají do jejich kompetencí.

Těžko  říct, co za tím vězí. Pokud se ale vymete největší špína, tak jedině dobře. Mimochodem, kde jsou ty zločiny Kubiceho, za které měl jít do tepláků? Vypařily se jak zlato a miliony Ištvana? (A hledá se i Schapiro...)

 

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

opus111
před 5 měsíci

Zase jen další bláboly na parlamentních listech. Je to další ukázka, jak ubohá je práce současných politických analytiků. Vše je zaměřeno jen na manipulaci veřejného mínění a nikoliv na objektivní zhodnocení reality.

Co tedy víme? Už v průběhu nedělních OVM, Babiš pustil do tisku, že koalici nehodlá rozbít. Aby si zachoval tvář, tak začal blábolit o tom, že ale musí skončit reorganizace policie. Ale Šlachta už skončil, to si ještě Babiš nevšimnul? Nebo právě proto dává Babiš obrat?

V průběhu OVM Chovanec několikrát zopakoval, že reorganizaci podepíše. Bělobrádek dával jasně najevo, že Babiše mají všichni plné zuby.

Kaalousek pustil info, že klidně podrží Sobotkovu vládu, aby neztratila důvěru Parlamentu a aby nebyly předčasné volby.

Sobotkova vláda by takto sice již nic do konce volebního období neprosadila, ale měla by volné ruce k sestavení rozpočtu! A zde dávám tucet vykřičníků!

Toto si doposud nikdo neuvědomil?! Za této konstalace by Babiš okamžitě skončil jako ministr financí a pro další politickou činnost by byl vyřízený. A v příštích parlamentích volbách tak jako tak by zůstal osamocený, nikdo by s ním nechtěl nic mít.

Takže realita je přesně opačná než jak tvrdí parlamentní blitky. Ve skutečnosti Babiš prohrál naprosto vše a stává se poslušným úředníkem Sobotkova kabinetu, protože kdykoliv Sobotka bude chtít, tak pošle Babiše do politického důchodu.

Volby budou pro Babiše dabakl a nespraví to ani cinknuté Babišivy průzkumy. :)

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...