Zvrácená Semelová proti zvrácené TOP 09


Učebnicový příklad, který by měly převzít učebnice Občanské výchovy o zániku demokracie stranou, která je naoko demokratická.

 

Semelová KSČM
Semelová KSČM

Totalita odejitá proti totalitě novodobé skryté za bojem o demokracii, by mohl znít název.Celé vysvětlení naleznete na novém webu www.skrytapravda.cz zde:

Zvrácená Semelová proti zvrácené TOP 09

.

.

.

.

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Petr Pokorný
před 15 dny

Protože vím, že toto je váš postoj skutečný, odpovím upřímně: z těch komunistů bylo cca 10% skutečných komunistů, zatímco těch 90% bylo u nich, aby mohli dělat svoji práci. A z těch 10% bylo ještě část, kteří chtěli skutečně jednáním dokazovat, v čem je socialismus, potažmo komunismus dobrý, zatímco tvrdé jádro odmítalo položit karty na stůl a to jádro nás drželo v šachu. To jádro byli zločinci, udavači a vrazi, ale bohužel z toho měkkého jádry byli udavači práskači: Lidové milice a podobné špíny. Znal jsem, měl jsem dokonce v nejvyšším vedení KSČ tchána, takže něco vím. Tím představuji moji antikomunistickou zapřisáhlost, která není vůči lidem, co myslí sociálně, ale těm, co si mysleli, že jsou komunisti vyvolení, Bohem pomazaní a právo není lid, ale ruka komunistická. Bez urážky, vím, že o tom moc nevíte (i kdybyste v té době žil) a proto máte zkreslený pohled zvenčí. Ten "lid" zde nechtěl poručníka SSSR, chtěl svobodu jako v Německu. Na druhou stranu byste možná byl v šoku, jak mladí Češi (třeba u Fleků) nadávali mladým, nadutým Němcům i když je pravdou, že třetina v Praze byla z DDR. My jsme chtěli neutralitu, nikoliv americké, či sovětské gestapo. Nezlobte se prosím, tentokrát v dobrém. Jasně že komunismus by byl krásná věc. Jenomže je to perpetuum mobile a bez tvrdé totality to prostě nefunguje. Proto jsme se po mnohých a mnohých diskuzích přiklonili ke svobodnému trhu, který si však mnozí neumí představit. Myslí si, že neviditelná ruka trhu může krást a okrádat, jak ji napadne. Jenomže druhé pravidlo o svobodě, která končí tam, kde začíná druhého to kategoricky vylučuje víc, než trestní právo. Problém je, že na našem trhu, dokonce ani světovém není srozumitelná knížečka, která by tato pravidla předložila k posouzení, zatímco komunistický manifest ano. Takže: abyste mohl posoudit, musel byste mít v sobě a u sebe fakta na porovnání. A i kdyby nás západ v roce 1968 manipuloval, bylo by to stejné, jako dnes: čím víc se tlačí na pilu, tím je odpor větší. A to zažívají dnešní USA. Až toto pochopíte a znovu prosím bez urážky, pak se vám otevřou obzory vědění, co vlastně chce slušná, druhá strana, ke které se řadím já, ale nikoliv dnešní ODS. A TOP 09 už vůbec ne!!

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...