Proč vede Obama (USA) lokajskou EU do války s Putinem (Ruskem)?

 

Kdo z nich je skutečný zločinec? Mapy řeknou vše!
Kdo z nich je skutečný zločinec? Mapy řeknou vše!

Na toto téma by mohlo zaznít mnoho urážek, nenávistných pohledů a i já se těžko zdržuji emočních výrazů, které jsem níže mnohokrát vymazával. Chci, aby zde byly jasné kontury zoufalství ve světě, založené nikoliv na pocitech, ale na faktech.

 

 

Předkládám naprosto jednoznačné důkazy, že Obama a jeho poskoci z EU lžou. Že nám předkládáno nic není pravda a je otázkou času, kdy vláda USA padne, pokud lid USA zjistí fakta. Bush starší, pak Bush mladší a do třetice Obama. (Clinton se mezi nimi potácel) Točí se na špičce nože a ohrožují celý svět. Protože mají dluhy a neví si rady. Protože jediná šance je udržet cenu ropy a plynu z břidlice  a vytočit cenu klasických strategických surovin co nejvýše to půjde. (Stále se ale nedaří) Život Ukrajince, Araba, černocha i bělocha je vedlejší. Pokud se to nepodaří, USA jsou před rozpadem. Jaká z alternativ je nejbezpečnější? Rozpadnou se skutečně USA, pokud dluh nezastaví za jakoukoliv cenu?

 

Rozdělme si to na čtyři části

1)      vývoj dluhu USA

2)      vývoj vnitřního pnutí v USA

3)      kde a proč jsou války založené USA (dokonce proč toleruje další války)

4)      dezinformační lavina

5)      závěr

 

K bodu 1) Vývoj dluhu je lehce dohledatelný, proto stačí vložit jenom tabulku.  Z ní vyplývá, že Ronald Reagan, který zaútočil na SSSR ekonomicky zbrojením, ale bez válek, byl natolik silný, že uznával i protivníka, nezesměšňoval ho a společně trio Reagan, Thatcherová a Gorbačov dokázali zázraky: prolomili železnou oponu, spojili dokonce i Německo a odzbrojovali svět. Další američtí prezidenti už byli pouze zbabělci ve vleku Pentagonu a válečných štváčů, kterým se nelíbilo snižování vojenské výroby. A zadlužování kamuflovali novými ohnisky nepokojů, které vyvolali následným zvýšením zbrojení. A také od té doby se v USA zrychluje socialismus s lidskou tváří ve všech směrech – nemovitosti pro ty, co nemají peníze, socialistické zdravotnictví a třeba i peníze za vývoz, pokud zboží opustí město nebo stát. (U nás známé z dotačních titulů). Takže USA zabředávají do systému, známého u nás pod značkou RVHP. (Jistě, na jiné kvantitativní úrovni, ale popisujeme systém). Následovala investiční bublina, krach bank, které sanovali chudí přes státní dotace a nepřetržitý tisk dolarů na amerických rotačkách.

 

K bodu 2) To mělo za následek obrovské nepokoje mezi vojensko-průmyslové loby a centrální správou, senátem a neobyčejně zuřivé diskuze o odzbrojování a snížení peněz na zbrojení. Musel se najít vnější nepřítel, protože dluhy dramaticky stoupaly, ve zbrojovkách se propouštělo a „Pershingy“ byly neprodejné. Státy USA jsou najednou předlužené.

Klaus z lidové Kalifornie: Jsou hodně nalevo. Proto jsou samý dluh , dále Euroskop.cz - Eurozóna - USA na řecké cestě?

Jenomže jak vyprovokovat válku, když dnes vše hlídají družice? Tak se vymyslely chemické zbraně v Iráku, srbské kobercové mírové bombardování a další „přátelské“ výpomoci třeba v Sýrii. A především, najednou rostly jak houby po dešti raketové základny kolem Ruska a Bushové, následně Obama tomu říkali že jsou ohroženy USA. Stačí se podívat na mapu, data a data postavení raket a tuto americkou tezi lze lehce vyvrátit.

 

Takto vypadalo přibližně rozložení sil do roku 1989!
Takto vypadalo přibližně rozložení sil do roku 1989! To my starší všichni známe. Přesto Obama zpochybňuje!

 

Takto vypadalo přibližně rozložení sil od roku 1989!
Takto vypadá přibližně rozložení sil od roku 1989! Skutečně se roztahuje Rusko? Kdo lže?

 

Kde jsou nové základny Ruska ve světě?

K výše mapkám jasná data!


Americká základna Kosovo – vznik 1999

Americká základny Bulharsko: Plovdiv, Jampol, Burgas podpis 2006 - vznik 15.10.2008

Americká pohotovostní základna: Litva - Šiauliai - (31. srpna 2012).

Americká základna Rumunsko  Mihail Kogălniceanu – vznik 2013

Americká letecká základna - NATO, Estonsko Ämari – vznik 2013

Americká základna při NATO – Lotyšsko - základna se nachází v místě dřívějšího sovětského vojenského letiště a měla by se stát možnou alternativou již fungující letecké základny v litevském Šiauliai, odkud nyní startují letadla NATO v rámci projektu Baltic Air Policing.  Vyhrála česká firma ( leden 2014)

 

Paradox: Gruzie - Achalkalaki Ve městě se za sovětské éry nacházelo sídlo 147. motostřelecké divize, jež byla součástí 9. armády. Po rozpadu Sovětského svazu se místní základna stala 62. vojenskou jednotkou Zakavkazska ruské armády, jež byla dle dohod ze Soči dne 27. června 2007 odevzdána Gruzii. Litva, Lotyšsko, Estonsko – základny, které patřily SSSR, Rusko už nevlastní.

 

Za 15 let takto bylo obklíčeno Rusko americkými základnami od Černého moře. Co mělo Rusko dělat a co USA obklíčením zamýšlely? Rusku nezbylo, než uchovat Krym jako námořní základnu z jihu. A to je past USA na Rusko, jasně viditelná a čitelná!Černá - USA a jeho podřízení v NATO
Za 15 let takto bylo obklíčeno Rusko americkými základnami od Černého moře. Co mělo Rusko dělat a co USA obklíčením zamýšlely? Rusku nezbylo, než uchovat Krym jako námořní základnu z jihu. A to je past USA na Rusko, jasně viditelná a čitelná! I nepřátelé Ruska musí uznat, že Putin jinou možnost neměl.

9.4.2014 CNN: Do Černého moře vplul torpédoborec vojenského námořnictva USA na podporu Kyjeva

8.8.2014   Americký raketový křižník Vella Gulf vplul do Černého moře: zpráva Vojenské flotily USA pro tisk.

 

 

K bodu 3) který je nejdůležitější a lze dle časové osy a posloupnosti dohledat. Samozřejmě dluhy USA už jsou tak šílené, že jsou nesplatitelné. Navíc na rozdíl od Ruska si USA opasky neutáhnou. Co s tím? Spása přišla v břidlicích. Přestože výroba břidlicových produktů je levnější než klasická těžba, je třeba rozdíl mezi těmito komoditami zvýšit. A tak zatímco Kanada a USA vytvořily obrovský bum ve výrobě a USA se cenově odpoutaly, Evropa je připoutaná na Rusko a cena zboží se odvíjí od předražených alternativních zdrojů a cen ropy a plynu. A nyní se podívejte, kde vznikají napětí a kam putují poradci z USA (CIA). Všechna místa jsou odvislá od strategických surovin. A každé napětí zvyšuje cenu ropy a plynu, nikoliv však z břidlic v USA.

Může někdo říct, k čemu je Evropské unii Ukrajina dobrá a proč nás do tohoto společenství tak vehementně americká administrativa tlačí? Samozřejmě k ničemu, kéž by si ji Rusko nechalo a cpalo do ní peníze samo. Jenomže ropovody jsou opět součást ceny strategických komodit pro Evropu a USA se nám vysmívají. 

Skutečně by Rusko chtělo Ukrajinu? Naprostý nesmysl, Rusko pouze potřebovalo Krym, kde je chráněno od Černého moře. Potřebuje flotilu a základnu. Nic víc. A opět důkazy – ohniska napětí jsou skoro vždy až na Gazu a Palestinu v místech, kudy proudí či těží se ropa a plyn. To má samozřejmě logiku: pokud v místech kolem ropy a plynu budou dramatické události, cena strategických surovin poletí nahoru. Ale nikoliv ta břidličná. Ta v USA zůstane na své úrovni. A tím spolu se snížením dolaru (dnes ho už kupujeme za 18Kč, zatímco před pár lety stál cca 30 Kč) a zachované ceně břidličných surovin dokáží USA konečně snížit dluh. A proto tak tlačí ne Evropu, aby byla zóna volného obchodu. Bez cel a překážek. To, co je zdánlivě výhodné a v tržním prostředí určitě, za těchto podmínek to bude poslední rána do vazu Evropě. A bez jakéhokoliv sporu. Smlouvy jsou podepsány v přístupové dohodě a tam cena pohybu strategických surovin není!

Neznáme skutečný popis vůdců států a režimů, ale vždy je nám předkládáno, že je to nepřítel a musí se odstranit v zájmu USA a spojenců, přestože byl legálně zvolen. A vždy je to náhodou v místě těžby ropy či plynu, případně jejich přepravy:

 

Venezuela – Hugo Chávez (Jak mohl ohrozit USA?)

Sýrie – Asad – prý diktátor

Irák – Saddám Hussajn, chemické zbraně, nikdo nikdy nenašel

Rusko – Putin – největší vývozce ropy a plynu

Ukrajina – Janukovyč a následně další

Je to stále stejná písnička americké vlády!

Nádherný příklad Irák: Saddám Husajn byl prý gauner. Těžko říci, ale s Kuwaitem to čisté nebylo. Faktem však je, že tam byl relativní klid i přes ortodoxní věřící či jak to nazvat. Bush Iráku usekl hlavu (zabil Saddáma Husajna, když si vymyslel chemické zbraně), následovalo bezvládí, zabíjení a nyní se všichni snaží, aby tam mohli dodat zbraně. V čele USA, ale i naše zbrojovka jásá, jak tam bude prodávat. Pak se shodí pár pytlů s vodou a zrním a vydá prohlášení do novin, jak jsme těm chudákům pomohli. A média mlčí. Musí mlčet.

  Ruské zbraně pro Irák a politické pozadí 

  Rusko si stěžuje, že jeho dodávku zbraní pro Irák ...

 Pouštní bunkry ukrývají Saddámovy chemické zbraně ...

Ale pak se situace změnila, Rusko je odstaveno a…

14:06 Francie pošle do Iráku zbraně, reaguje na kurdské volání o pomoc

A konečně k bodu č.4) Potřebují USA k této invazi Izrael? Samozřejmě, jednoznačně. Na hlasování. Jinak by byly USA naprosto osamocené. A dva státy vše zablokují. Takže USA Izraeli tolerují Palestinu a Gazu, Izrael naopak toleruje, hlasuje a pomáhá ve všech místech zvyšovat napětí. To pomáhá je skutečně absurdní… Mimochodem, za Chruščova byla na Kubě různá zařízení, namířená proti USA. Dnes tam není nic. I to je ta rozpínavost Putina a Ruska?
 Závěr:

To, že se odkláníme od USA není z důvodu příklonu k bolševismu, či „SSSR“, ale z totálního banditismu, v který se proměnily USA, aby smazaly své dluhy. Naopak USA směřují k socialismu, zatímco Evropská unie už se dávno přes Eurodotace a Lisabonskou smlouvu přeměnila na RVHP definitivně. A jak funguje spolupráce USA – Izrael? Scénář je vždy týž: v místech, kudy proudí ropa, či se těží, vyšle izraelský a americký prezident poradce. Během několika týdnů nastanou nepokoje a obviní se vláda, že je zločinná, nedemokratická. Následuje humanitární bombardování, najednou spadne letadlo, objeví se neexistující chemické zbraně, nebo se použijí údajně ze skladů, byť je to absurdní a nikdo pochybovat nesmí. Viz  Saddám Husajn a nakonec se nic nenašlo, ale zůstalo bezvládí a katastrofy. Sýrie - Bašár al-Asad, v okamžiku, kdy měl vzbouřence i s americkou podporou pod kontrolou, prý vytáhl chemické zbraně, hlásaly USA. Tato komedie Obamovi nevyšla. (Zatím) Ukrajina, Mejdan, najednou střelba do lidí, sestřelené letadlo, destabilizace a chaos. Opět Rusko, vyvážející strategické suroviny, Ukrajina, která je převádí,  nyní dokonce na návod USA vyhrožuje a vydírá Českou a Slovenskou republiku, že nám to sem z Ruska nepustí.

 

Vše si můžete dohledat z volně dostupných informací sami. Pouze jsem to poskládal dohromady.

Pertr Pokorný

www.paratdnes.cz

 

P.S. Nechce se mi dohledávat a vypisovat všechny odkazy. Ale pokud něco nenajdete v originále, stačí požádat. Dále, jistě jste poznali, že to nejsou profesionální mapy, ale vytvořeny podle důkazů z Atlas světových dějin 1960. Šipky na první mapě označují, co nás učili na vojně za Brežněva. Na druhé samozřejmě současný stav. Proto mohu směle říci i Štětinovi – bojovníku za Majdan, že je lhář a podvodník. Lže, jak když Rudé právo tisklo. Ti mladší mohou porovnat, starší si určitě pamatují. Komunistické bolševiky dodnes nenávidím. Ale hnůj, špínu a lži od Štětinů, Eurofanatiků  a dalších Schvanzerbergrů si do očí  kydat nenechám. Protože hnůj hnojem nevyčistím!  Snad jsem nic důležitého nezapomněl. Mohl bych přidat další důkazy, ale text by byl nekonečně dlouhý. Každý si můžete dohledat, informací je dost, hlavně je správně časově zařadit a pak je agresor jasný. Nikdy jsem pouze nepochopil, že ti nejagresívnější se přikloní k Hitlerovi a gestapu, pak Brežněvovi a KSČ + KSSS, nyní k Bushovi, Obamovi a CIA… Proč to lidem tak dlouho trvá, než se jim rozsvítí? To skutečně nevím….

 

priblizenirakety sssr mapaaarakety USA nam

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Petr Pokorný
před 11 měsíci

A technická, je to víc než rok staré. Kdo musel korigovat víc svá prohlášení: já, nebo experti z maistreamu?

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...