Odkazy a připomínky mimo téma 

Mnozí sem přidáváte do diskuze velmi zajímavé odkazy mimo téma, které však vzápětí zapadnou a je to škoda.

Proto je do lišty vložen stálý odkaz, kde se bude moci cokoliv ukládat a případně se k tomu vrátit.

Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

laara
před 10 měsíci

Tedy, to je síla! Upřímně doufám, že tomu individuu, co je teď premiérem, tahle aféra zlomí vaz! I jen zběžné pročtení těch e-mailů odhalí totiž takovou míru arogance moci a manipulativních technik (v tom je zvlášť "výživný" dopis Bohoušovic poradce O. Novotného řediteli agentury STEM, kde mj. píše: "Pane řediteli, váš předvolební průzkum nedopadl tak, jak bychom si představovali, a jestli s námi ještě chcete do budoucna spolupracovat, budeme si muset vážně promluvit..."), že to musí zarazit i oddané socany.

A to nemluvím o tom, že proti našemu národu se v nejvyšších politických patrech (rukou společnou a nerozdílnou s tzv. nevládkami) chystá doslova a do písmene spiknutí ve věci arabsko-afrického přistěhovalectví: nejvíce mě v těch mailech "dojal" návrh vysílat v ČT migrační večerníček, kde by podle bafuňářů z Ministerstva vnitra měla "vystupovat nějaká vlídná tvář, třeba Zdeněk Svěrák a před zprávami vysvětlovat národu", že prostě musíme ty chudáky trpící běžence přijmout... Také mailové dohadování se o tom, která z etnobyznysových nevládek se dostane k tučnému uprchlickému lizu – tedy bude vybrána za generálního dodavatele integračních služeb – je dechberoucí!
Hnus, obludnost, špína. Jen se potvrdilo to, co tu všichni lidé, co ještě neztratili mozek a nenechali se zaslepit oficiálním mlžením a lhaním, dávno tušili.

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...