Ištvane, Šlachto, na pochod! Takže nejdříve pointa, která mě fascinuje: Mládek slíbí miliardu na útlum a především na sociální dopady. NWR prohlašuje, že nebude li dotována sociální těžba, důl se uzavře 31.prosince 2014, protože těžba je ztrátová.

 

V Angelice byl básník Špína. Rebeloval proti vrchnosti. Psal se rok 1661 a na královském dvoře se očekávalo narození potomka Ludvíka XIV. Toto individuum, básník Špína, hanobí dvůr! Chcete dostat kvůli němu deset let?" - "Spáchal něco ten člověk?" Desgrez podal Angelice básníkův pamflet: "Z toho, co nám urvou od huby a hrdel, dvoru roste panděro a ...,Nakonec byl básník Špína oběšen na náměstí Gréve....

Každý, kdo navštíví zámek Jezeří se může přesvědčit. To nejsou jenom doly, ale jsou to i Babišovy chemické závody a to vše v jedné aglomeraci.

Bráním li své děti, rodinu a vlast, jsem snad rasista a xenofob? Kdo vám dovolil nás urážet vašimi zvrácenými pohledy na svět? Místo, abyste se šli léčit do psychiatrického ústavu, ohrožujete a vyhrožujete vyvrácením kořenů lidského bytí?   Petr Pokorný

Asi nikoho by v roce 1989 snad ani ve snu nenapadlo, že nadšení ze vstupu do amerického NATO vystřídá v roce 2045  všeobecná skepse a nenávist!

Je to zločin a demokratické státy obviňují Putina z mezinárodního terorismu. Není něco v tomto pohledu zvráceného?

Argentinská prezidentka de Kirchner  loni v říjnu prostřednictvím vojenského zpravodajství zjistila, že Nisman proti ní připravuje obvinění za to, že údajně kryje roli Íránu při pumovém útoku.

Drzost politologů a "pseudoelit" je už za hranou. Máme se tvrději bránit migrantům, nebo zločinným pseudoelitám, které si vyberou vždy to, co se jim hodí?

Třiasedmdesátiletá islandská zvrácená bývalá premiérka Jóhanna Sigurðardóttir přijede v létě do Prahy, aby podpořila pátý ročník Prague Pride s podtitulem “Všichni jsme stejně teplí.”

 

K této kultůře se hlásíme?
K této kultuře se hlásíme?

Sedmiletá holčička (je v iDNES), která samozřejmě ještě svoji homosexuální "správnou" vyhraněnost nemá, je zoufalá, jak se k ostatním homosexuálům chovají normální lidé, jak jsou na ně zlí a vydala se do boje...

Ženské libido, které bylo nalákáno stylem, že ženský pohlavní orgán, který nezná soulože dle aktérky Leonardové, jako by nežil, nahnal do kin neuvěřitelně velké hejno nadšených divaček.

Zešílely USA? Kde je konec dalším a dalším zvrácenostem, které se každý den objevují na dnešním divném, americkém kontinentu?

Voltaire : "Nesouhlasím s Vámi, ale udělám vše proto, abyste svůj názor mohl obhajovat".

„Poslední ECOFIN, solidní průšvih. Přítomno 25 ministrů, dva státy vyslaly státní tajemníky. Za ČR chyběl ministr Babiš, ale i náměstci napsal Jakub Janda z Iniciativy pro evropské hodnoty.

Neuvěřitelné věci se dějí. Podaří se nám zachránit USA, nebo se zhroutí? Znamenaly mimořádné návštěvy Bělobrádka, shození Nečasovy vlády a nyní oslava (hraná) Babiše, neboli prosík na kolenou, abychom výzbroj z USA dovezli?

Močíme na 70 let od osvobození Prahy, jako by hlásala parta ze Stuttgartu na pietní pomník zastřelených bandou SS v roce 1945.

Obří podvod v režii Východu? Čeští celníci, policisté, i tajné služby řeší podivnou věc. Do České republiky v poslední době přijíždí ze zemí bývalého Sovětského svazu vlaky a kamiony plné paliva v hodnotě miliard korun.

Tyto a podobné otázky stále dokola zaznívají od těch, co nevěří, že: lze uzavřít i v současné době všechny informační mas-kanály, jako to bylo za socialismu.

Asi už česká slepička nesnáší (nebo "nesnáší"?) česká vajíčka...

Mnoho lidí ví, že se zde ostře kritizuje Izrael za činy, které jsou daleko za hranou nejen právního, ale dokonce vojenského myšlení a pravidel. A to platí stále.

O co vlastně jde šílencům z USA? Zatím s jistotou můžeme potvrdit několik faktů, ze kterých vyvěrá  naprostá nemožnost ufinancování bilionových dluhů.

Největší obavy přináší západním zemím sbližování vlády Recepa Erdogana s Ruskem a Čínou. Turecko odmítá zbraně z "Pentagonu", což by byla strašná ztráta vývozu USA. A navíc...

 

Bašár al-Asad Sýrie
Bašár al-Asad Sýrie

Bagdád/Damašek/Londýn - Syrští vojáci zabili chemickou municí na severozápadě země šest civilistů. Zemřelo šest lidí včetně celé rodiny - rodičů a jejich tří dětí.

Zpráva BBC a Reuters

Na Ukrajině bylo zastřeleno 2865123694 Rusů. Dále tam bylo 65987562 tanků, 523698542 obrněných transportérů a 3659845623 letadel.

 

Po rozsáhlé, šílené dezinformační kampani a plebejském, naivním kompru Ruska přišlo rozčarování: občané České republiky si významně ťukají na hlavu a přemýšlí o banánech u Bílého domu....

Utajování, kam vede ne-výchova v Norsku, Anglii a dalších státech najednou dostává další trhliny. A utajovaná následná dětská kriminalita, utajovaná romská kriminalita a další je zločinem celé slušné společnosti. Dokonce i svobody!

Rusko mohutně dozbrojuje, ale v detailech je ukryt ďábel. Pokud se podíváte po všech majnstreamových médiích, každého napadne

Nenechte se mýlit nadpisem,. Není to propaganda typu "Opravdu se stalo" komunistického rádia Jerevan, či americké CIA. Mnoho signálů už totiž ukazuje na rozervání atmosféry nepřetržitými, obrovskými výbuchy spojeneckých vojsk po celé planetě.

 

Nepřebral munici
Nepřebral munici

Lží, obviňování druhých, lži, obviňování druhých je stále stejná písnička Babiše jako ministra. My makáme a demokracie nám to kazí. Za výbuch může ten a ten, minulá vláda, hejtman, soudruzi z Moskvy….

Náledí? Za primátora Pavla Béma by se toto nestalo! To byl jediný primátor, který předvídal. ANO bude líp zvítězilo na všech frontách a Slováci nám dávají zabrat. Od Babiše ke Krnáčové!

Alexandr Zacharčenko
Alexandr Zacharčenko

Část Evropské unie gratuluje vítězi voleb Alexandru Zacharčenkovi v Doněcké lidové republice. A je pouze na Kyjevu a Ukrajině, jaký statut si tato nová republika ponechá.

Do šílené situace se dostaly Spojené státy a Evropská unie. Levná výroba ropy a plynu z břidlic a válečné tažení na Ukrajině mělo tato dvě společenství nakopnout k rozletu. Opak je pravdou


A dovolím si použít názor jednoho čtenáře z CFP:

Za totáče jsem si myslel, kdyby byla svoboda, určitě to bude lepší. Hlavně v masmédiích ( tak se tomu dříve říkalo) televize bude mít programy pro lidi, televizní noviny budou nás informovat o dění ve světě pravdivě a nezkresleně. V novinách budou komentáře fundovaných odborníků....jak hluboce jsem se mýlil!!!! Ještě že existuje internet a na něm řada nezávislých webů.


Evropská komise svým nařízením č. 666/2013 zakázala „uvádět na trh“ vysavače s příkonem nad 1600 Wattů. Od září 2017 pak musí zmizet z trhu i domácí vysavače s příkonem nad 900 W. Z trhu tak budou muset zmizet vysavače, které běžně v našich domácnostech používáme. 

Pojmenujme skutečně to, co se stalo a nedělejte si alibi několika lidmi, kteří pouze na internetu provokují. A už naprosto nepřípustné je, aby se cenzurovaly, či dokonce uzavíraly diskuze pouze s důvodu, že občané s misí americké armády nesouhlasí!

V době, kdy se ve stavebnictví nejvíce rozkrádalo, peníze tam tekly proudem a stačí se podívat do materiálů, kolik se prošustrovalo bez soutěží a kámošům (2004) jsme tedy byli vysoce úspěšní....

To Klaus neřekl!
To Klaus neřekl!

Byť je velice sporné, zda jsou „Anýžové“ idioti, či grázlové a spoléhají na horší dohledatelnost starších textů.  Dokažme, že lže!

 

Čekal jsem pár dní, zda se někdo po rozhovoru s Barborou Tachecí v Mf DNES neozve, ale buď  to všichni berou jako politické kecy, nebo už rezignovali na spravedlnost.

 

 Tato tři uskupení jsou založena na stejném principu. A stát takto fungovat nemůže. I když proti sobě válčí a obviňují se.

 

(Nebo kurvahošigutntag?)

Jeden hledá v pytlích  150 miliónů, druhý 350 miliard a Kalousek řehtá smíchy…

Jako Pražák po meči i po přeslici, navíc už žádný klučina, si snad na tyto cirkusácké developerské výkřiky mohu dovolit jednoznačný rozsudek: do Benátek a Prahy zrůdnosti blobu nepatří!

Důležité: upozorňuji, že i když to vypadá šíleně, není nic vymyšleno a lze dohledat. A v závěru je podezření velice stručně a lidsky (modře) popsáno pro ty, co se celým schématem nedokáží prokousat.


 

Je úplnou záhadou, v čím zájmu je vstup Ukrajiny a dalších postsovětských států do prostoru EU.  A protestuji, aby ulice za pomoci USA a EU byla podporována na úkor svobodných voleb!

Dnes je půl levicového národa překvapeno, dnes se novináři tváří, jakoby zpráva o těchto třech (přidejme k nim Zimolu a Chovance) lhářích byla obrovským šokem. Jsou tupí novináři, nebo je to zákulisní hra?

 

Stejně jako dav nehledá řešení, ale řve a nadává, tak nová geniální hnutí vidí, že se všude krade, každý je zločinec a z pozice davu vědí, jak je vše špatně s příznakem jejich geniality. Bohužel odmítají ukázat cestu, jak dál.

 

Jak pro koho. Už dlouho se spekulovalo, že s pozemky od dob Macha, prvního majitele Sparty, nebylo vše čisté. A zbourání stadionu a výstavba jinde je za pomoci p. Křetínského  nejčistším řešením.

Anketa, která je totožná s tou, jejíž výsledky se objevují na titulní straně.

a nejvyšší státní zástupce Zeman tvrdí, že ukradené zlato a a 150 milionů Ištvan neukradl, má v něj naprostou důvěru a po volbách prý vše do koruny vrátí. Že to nespotřeboval Ištvan na osobní spotřebu a proto má v Ištvana bezmeznou důvěru.

 

Tak toto se řešilo v předminulém a minulém století. V nejstarší republice světa San Marinu se ženy tohoto práva dočkaly až roku 1960

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...