Bouchla bomba: Parkanová obviněna podle neexistujícího zákona?

Pokud se potvrdí, že místopředsedkyně Parkanová byla obviněna policejním podplukovníkem Mazánkem podle neexistujícího zákona  za způsob, který vláda provádí více jak deset let a nikdo to nezpochybnil, jak oficiálně oznámil ministr Kalousek, je to šok! Strašný šok!

Vzhledem k tomu, že Bublan v ranním vysílání byl značně deprimovaný, neuměl vyjádřit, proč zabránili vydání Humla za trestný čin a naproti tomu ministr Kalousek to řekl naprosto ostře, jasně a nedvojsmyslně, musí okamžitě zasednout bezpečnostní složky, nejvyšší soud musí oznámit, zda existuje , či tento zákon neexistuje a pokud je to politická zlovůle podplukovníka Mazánka na něčí pokyn v době, kdy vládě stále někdo vyhrožuje,  musí být okamžitě a bezprecedentně potrestán!

Že vlády utrácely jak pomatené a politici za nic nezodpovídali, víme všichni. I zde to bylo mnohokrát tvrdě kritizováno. Ale týden po zatčení Ratha obvinit nejvyšší představitele kriminální kauzou bez jasných důkazů je skutečně zločin!

O Parkanové se nesmí hlasovat do doby, než se potvrdí, zde tento zákon existuje a kdo je zločineč! I i kdyby to měl být ministr Kalousek. Ale vzhledem k tomu, že Sobotka seděl jak vyděšený, můžeme si zločin domyslet!

Potvrzuje se obvinění?

Skandál větší než „Rath“? Je Parkanová obviněna na základě udání Tejce (ČSSD)?

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Brabec
před 4 roky

Kalousek sere bobky !

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...