Václav Klaus je v podstatě hloupý člověk

Po zralé úvaze jsem dospěl k tomuto přesvědčení. Jistě se budete ptát, jak jsem k tomu došel. Nuže....

 Mohu to definovat na příkladu, který je z filosofického hlediska prokazatelný. Dalo by se to shrnout do jakési poučky z nesčíslného množství diskuzí, které jsem absolvoval.

Kdo převyšuje, je podezřelý:


Kdo převyšuje o dvě hlavy, je nebezpečný a kdo převyšuje dokonce o tři hlavy jako Václav Klaus, je ... A tak fungují mnohá hodnocení. A musím přiznat, že takto se nehodnotí pouze v současnosti, ale po staletí a možná celá tisíciletí. Nechápu, co druhý řekl, či napsal? Tak nejsem blb já, ale ten, co to napsal. Nechápu matematiku?. Blb nejsem já, ale ten "debil" učitel, co nevysvětlil. Nechápu rozdíl zadlužení 100 miliard v době prosperity a v době světové krize? No a co, primitiv či dokonce gauner je politik, co tam zrovna byl. Mě nic nedal. A přitom jsem ho o to ve volbách žádal.  A je to....

Kdosi napsal: Tak už holt chodí, pro hlupáka každý hloupý .. Ale to není pravda, on sám pro sebe ne. A jaké z toho plyne ponaučení?

Zkuste hlupákovi dokázat, že je hlupák. Z filosofického hlediska je to holá nemožnost, vážení. Tudíž co z toho vyplývá? Že ten hlupák je vlastně ten inteligentní, protože hlupáka nepřesvědčil, že je hlupák!!! A dokažte, že nemám pravdu! Čímž je naprosto jednoznačně prokázáno, že Václav Klaus je v podstatě hloupý člověk.

A jakže k tomu moje maličkost přispěla a dospěla?

Napsal jsem článek o odchodu dividend do zahraničí na podkladě čísel z České národní banky a zachytil jsem jeden komentář: ten autor je ale blbec. Vždyť tam jsou jen samá čísla a já tomu vůbec nerozumím.....

Jakoby to kopírovalo transformaci z devadesátých let a dodnes diskuze o ní.....

Psáno pro:

Bigbloger.czBigbloger

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nikdo nekomentoval.
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...