Bleskově: vládní krize, nebo revoluce z americké ambasády?

Vím, že nic nevíme, ale pro změnu dokáži vysvětlit, proč nic nevíme! A jsem přesvědčen, že ve skutečnosti neví přesně ani ministr Babiš, ani ministr Chovanec, exprezident Klaus či další.

Pařát dnes je nyní až příliš seriozní značka, abychom se snažili dělat ze sebe hlupáky, když bychom se tvářili, že něco víme a byla by to blamáž

 

Zkusme prosím vylučovací metodou. Co je zatím jisté? Hraje se o svobodu a o Prahu. A vše ostatní jsou spekulace. Můžeme si však částečně popsat, co je ve hře a slibuji, jak budeme něco vědět s jistotou, okamžitě zveřejníme.

V čem je problém?

Utvořilo se zde několik mocenských center a každý každého mlátí po hlavě, ale nikdo nevyloží karty na stůl. Betl nebo durch. Hraje se o svobodu a Prahu. Vše ostatní je kamufláž.

Jedno mocenské centrum je na americké ambasádě, druhé na Pražském Hradě, třetí je kolem KDU - ČSL, Evropských hodnot a TOP 09, další je kolem Babiše a do toho všeho jsou státní zástupci utržení ze řetězu a především kryti americkou ambasádou, a to vše shnuto je další oranžová revoluce (neplést s ČSSD), kdy se zde prohánějí cizí vojska jako kdyby jim tato zem patřila, a protesty proti jsou brány bruselko - americkým centrem jako útok proti naší vládě ve Washingtonu! (Dříve Moskvě)

A ten, kdo tvrdí, že ví kdo s kým a proč, prostě lže!

Jedno je jisté: americká vláda a Pentagon po arabském jaru a oranžové revoluci stahuje své aktivity ze Sýrie, Libye a Iráku a chaos se snaží roznítit ve východní Evropě za pomoci Poláků a dolarů. A protože se jim Praha vymkla z rukou díky Klausovi a Zemanovi, pokus o nastolení pořádku dle not Pentagonu převzali státní zástupci a některé útvary policie. Neboli známe aktéry, ale rozklíčovat kdo kde a s kým zatím nelze. Pouze víme, že někteří se chodí zpovídat k Schapirovi! Čitelný je pouze prezident Zeman a jeho svrhnout nelze, protože má zvláštní ústavní ochranu. Ale jinak v podhradí nastala klasická revoluce a nic jiného to není!

A samozřejmě přeskupování sil, protože pokud vyhraje ve Velké Británii svoboda, pak už občany Evropy nic nezastaví. Proto si nechali mnozí politici i občanství USA! Referendum o svobodě by pak čekalo nás! Švýcaři bruselskou oprátku už odmítli!

Rozpoutá u nás americká armáda peklo známé z Jugoslávie, Iráku, Sýrie ši Libye? Zbraně už sem přesunují! A takto začínalo arabské jaro či oranžová revoluce řízená z USA! Výsledky amerického řádění tam vidíme dnes a denně!

 

Rubriky: , ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
novota
před 5 měsíci

Je to jasné http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mon... proto to dělají....neviděli jím do karet- hlavně ten ostravský prodejce lihu....

novota
před 5 měsíci

Asi tomu začnu věřit....http://aeronet.cz/news/cesko-nakrocilo-k... asi nové švýcarsko...a nebo koalice ano, top a pekelníci socani pak ostrouhají...

opus111
před 5 měsíci

To jste nějak zaspal dobu s tou Aerodrbárnou, už je 8:45. :)

Babiš u dávno srazil paty a je v pozoru před Sobotkou a Sobotka se musí chechtat celou dobu cesty do Číny, jak se ten Babiš znemožnil.

Babiš už dávno odvolal všechno co provolal a co vyhrožoval.

Koaliční smlouva se nevypovídá a vláda jede dále. :)

AntiOpus
před 5 měsíci

Soudruhu trole zalez!

opus111
před 5 měsíci

Nevím kdo s kým, ale vím že všichni proti ČSSD a Sobotkovi a také vím proč.

Sobotka dělá práci pro lidi. A o peníze jde vždy až na prvním místě. Během dvou let rozjel ekonomiku nevídaným způsobem a výsledkem. Pokles nezaměstnanosti o 37%, během pouhých 2,5 roku, to se ještě nikdy nikomu nepodařilo. A žádné vytáčky na nějaký vzestup ekonomiky v EU se to nedá svést. Vždyť za rok 2014 dokonce poklesl export z ČR a celkové saldo je i v roce 2015 poloviční oproti roku 2013. Skoro by se chtělo říct, že Sobotka je ekonomický génius, ano je, ale také je to velmi prosté, je to prostě férový chlapík, který skutečně dělá pro lidi a plní předvolební sliby. A proto se lidem zvyšují razantně mzdy, předvším těm u hůře placených zaměstnání a také razantně pozvedl minimální mzdu.

No a toto se někomu v pozadí velmi nelíbí, jenže na Sobotku nic nemají a nějaké hlášky ohledně OKD, tak to mohou spolknout jen hodně jednoduší jedinci.

Proto oceňuji rázné gesto pana Chovance, že se postavil za premiéra. A premiér dal všem najevo, že více nemá o čem jednat a odjel hodně daleko.

Tak to je to, co vím já.

JVS
před 4 měsíci

Lhar a demagog v zoldu CSSD tady cinta. Nema to cenu s nim polemizovat. Lide jim to spocitaji o volbach.

gogo
před 4 měsíci

Pokud se podivate na predesle diskuze, zjistite, ze jakakoliv argumentace je v tomto pripade zcela zbytecna.

opus111
před 4 měsíci

To bys musel nějaké argumenty předkládat. Zatím jsi tady jen vymýšlel nesmysly o minimální mzdě. A když jsem tě utřel, tak tady prskáš, že argumentace není prý možná.

Já si vždy informace ověřuji, na rozdíl od tebe. Ty tady jen provokuješ.

Pepik
před 4 měsíci

To co jsi tu napsal jsou relevantní a podložené argumenty? Buď jsi naprostej hlupák, nebo nebo lžeš za prachy toho zmetka které dostal za OKD od Bakali.
Jediného čeho dosáhl: ČR je největší montovna EU,.
Z ČR se v současnosti vyváží nejvíce dividend ...

Do ČR jdou dotace a jiné sračky co křiví tržní hospodářství a nejen na to - to máme pro školy kde se za to vyučuje neomarxizmus a nenávist z lásky, pro neziskovky které kecají nejen do chodu vlády, ještě tu není ani jeden uprchlík (jak rády říkají) ale utrácí se za ně miliardy na platy. LGBT práva dostali přednost před svobodou slova, podporují USA které po celém světě vraždí civilní obyvatelstvo, rozvracejí státní ekonomiky ve jménu SS demokracie a další a další, co ČSSD udělalo hůř a dělá hůř než vlády předešlé

AntiOpus
před 4 měsíci

Soudruhu trole zalez!

Dagmar
před 5 měsíci

Tak to je dobře, že odjel hodně daleko. Doufám, že se hned tak nevrátí....že ba napořád? to by nám udělal tůze velkou radost!

AntiOpus
před 5 měsíci

Soudruhu trole zalez!

webseth
před 5 měsíci

Tak toho víš velmi málo. Hlavně s tou ekonomikou jste to tedy vyhmátl. Sobotka je opravdu génius, ale úplně na něco jiného.

AntiOpus
před 5 měsíci

Nekrmit prosim.

Nasraný
před 5 měsíci

Ale já vím - jdi už do prdele a zůstaň tam!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...