Mimořádná zpráva: to, co se děje poslední hodiny na trhu s ropou, zlatem a prodejem akcií musí mít příčinu!

 

 

Zdá se, že se svět dává do pohybu. Není otázkou zda, ale kdy! Ačkoliv servry informují o každém zvlášť, souběh je mimořádný!

 

 

Zdá se, že zlato líže dno, ropa raketově během dneška padá a to, co vyvolalo zdání fámy o obrovských přesunech akcií amerických bank v listopadu, burzy potvrdily! Víme, že u ropy je to po rozhodnutí OPEC, ale nevíme, kdy se totálně zhroutí těžba břidlic a další nejdražší těžba. A dokresluje to nákup zlata, aniž by se jeho cena zvedla!


Ale s naprostou jistotou to úzce souvisí s první mimořádnou zprávou, která se zdála fantasmagorická 1.dubna 2015!

 

Příliš mnoho ukazatelů spojuje přibližující se drama a nic neukazuje na to, že by to mělo něco společného s napětím v Sýrii a dalších státech. Naopak se zdá, že všechny spojuje strach z pádu dolaru, byť mnozí ukazují na euro, či dokonce na jeho totální likvidaci.

Protože toto může mít (mimo války) dramatický zvrat pro celý svět, je možné, že hledání průsečíků bude mít zde mimořádnou přednost.

Může to sice být i další z velkých otřesů, ale může to také být finální a definitivní atak na dolar!

Mimochodem, naše "skvělé výsledky" nemají nic společného s ekonomikou, ale pouhým přesunem různých položek, evropských dotací a poměru k minulému roku, kdy ještě byl rok založený na šetření. A pokud se sejdou tyto dvě souběžné rány, Bůh nás ochraňuj!

Rubriky: , ~ Štítky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Leon Tuzemák
před 11 měsíci

Loni George Soros a různí poradci dokonce veřejně v médiích nabádali, aby USA a evropští spojenci "potrestali Rusko za Krym" a Amerika by měla stlačit světové ceny ropy až na $12 za barel prodejem 500,000 barelů denně ze svých státních strategických rezerv...

"George Soros has proposed selling some now to punish Russian President Vladimir Putin -- and U.S. lawmakers are starting to listen.

As the U.S. and its European allies seek to rebuke Russia for taking over the Crimea region of Ukraine, America could push down global oil prices by as much as $12 a barrel by selling 500,000 barrels a day from its strategic reserve, said Philip Verleger, a consultant who worked in the Ford and Carter administrations. The lower prices would cost Russia about $40 billion in lost income from oil and gas sales, equivalent to 2 percent of its economy, he said."

Zdroj:
http://www.bloomberg.com/news/articles/2...

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...