První duel Trump - Clintonová vyhrál... Černošský moderátor Lester Holt, rasismus a CNN!

 

Je smutné, když moderátor evidentně přihrává jedné straně. Je jasné, že ten, kdo nabídne nepřizpůsobivé skupině místo řešení peníze, je u této skupiny vítězem. To mělo být hlavní motto, byť ne časové, ale zaměřením?

 

Americké volby
Americké volby

 

Je to na celém světě, je to i v USA. Jinak duel díky strašnému moderování a nepřipravenosti či úmyslné nepřipravenosti moderátora nemohl mít skutečného vítěze.

Pokud v dalších duelech bude stejný typ moderátora, nemající zájem předložit otázky skutečného řešení USA, skutečného řešení světa a tím řešení nejchudších obyvatel jak v USA tak v celém světě, má taková diskuze hodnotu rozepří štamgastů po desátém pivu a pár zazděných v HorníDolní.

Moderátor musí být pořádně připraven a pokládat skutečné otázky, nikoliv takové, ze kterých si sami aktéři hledají cestu k důležitým tématům a tím se občan nic nedozví, čas ubíhá, zatímco zkušený politik se může pitvořit a rozdávat polibky. Není ničím ohrožen, protože ho nikdo nedonutí jít s barvou ven.

 

Tohle pozlátko jsou dnešní USA, nebo příští moderátor bude kvalitní a hledat skutečnou cestu prosperity a míru po celém světě? Rasismus a menšiny je sice důležitý námět, ale vzniká z něčeho. A to něco musí moderátor hledat, nebo je pořad zbytečný, bezcenný či dokonce tendenční.

Duel lze zhodnotit i tak, že případně opálený Václav Moravec by byl černošskému moderátorovi vážným soupeřem. Ale pro občany je výslednicí nula. Howgh.


Rubriky:

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Vostok
před 2 měsíci

Abychom se nedivili jako v Rakousku....

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...