Je mi 91 let a jsem sterilizován. Žádám odškodné od státu!

 

Nepřipadá vám to vše nějaké ujeté? Erdogan nutí ženy, aby zahodily antikoncepci a chlapi prezervativy, romské ženy žádají odškodnění, když nemohou mít dvacet dětí, a v Praze je každá muslimská žena těhotná, byť zde dle Chovance žádné nejsou.

Kde mají parkovat pracující po práci ve špičce?
Kde mají parkovat pracující po práci ve špičce? Není to už zvrácené?


Jistě, mnozí mají strach z agresívních jedinců, nebo neziskových organizací. A tak raději zuří, užírají se a... mlčí!

Ti, kteří pracují, se musí uskrovnit, protože musí platit těm, co nepracují. Že nemáte čas a oni si mohou svůj vyhradit mimo špičky? Přece i tuto diskriminaci si nesmíte dovolit. Nepracující má přednost ve všem, nebo dopadnete takto! (A budete rádi, že vás policie nezatkne a nedá do chládku)

Paradox doby, nebo hybridní válka přes pochvy žen?

A především je záhadou, že USA a Izrael tyto prapodivnosti podporují, dokonce iniciují, přestože sami střílejí kdekoliv a kdekoho, aniž se dotyčná země a lidé mohou bránit. Nezisková organizace Hate Free Culture podporuje tyto aktivity a píše udání, kdo je proti. Dienstbier a Schapiro to zastřešuje. A stále dokola. Pokud někdo bude tvrdit, že je to lež, stačí se podívat na neziskové organizace podporované Sorosem a ryk postřelených hus, když se kandidát na prezidenta USA Donald Trump k tomuto vyjádří se selským rozumem!

Rychle se množící entity mají v USA volné pole působnosti, zatímco občané belošské části Evropy mají při cestách do USA a Kanady dramatické šikanózní  obstrukce. To však rasismus není, rasismus je pouze z bělošské části s měrem k těm, co nepracují, protože oni na nepracování mají nárok, neb jsou menšiny a my je musíme živit, protože jsme většina. Divný úhel pohledu, který, pokud se nedodrží, je rasistický, xenofobní a měl by být umlčen. Ale opět kým a proč?

Proč, sakra proč a kdo tuto nespravedlnost a převracení hodnot vytváří?

Sterilizace romských žen byla vždy prý při porodních bolestech. Žádná žena prý nevěděla, co je to sterilizace, byť za komunistů, narozdíl od dnešní doby, všechny romské děti do školy chodit musely!

Nejsme prostě rasisté, xenofobové už jenom proto, že jsme neopálení, bílí, chodíme do práce a poctivě platíme daně? Je toto v dnešní době tak velká zvrácenost - vlastnost, která má být co nejvrději potrestána?

.

.

 

Rubriky: ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Nefanda
před 5 měsíci

Počet parkovacích míst v nově stavěných budovách určuje vyhláška ministerstva pro místní rozvoj (MMR).
Pokud tam bude 500 míst, musí mít dvě procenta z nich vyhrazená pro invalidy.Jinak úřady parkoviště nezkolaudují.
a komentáře pracující lidé....tak si prostě zaparkujete dál a pak zvednete zadek a dojdete si nakoupit.

NefandaNefandy
před 5 měsíci

A když budou všechna neinvalidní parkovací místa plná, což se stává pravidelně, v nákupních centrech, máme si jet auto zaparkovat domů a jet pro skříň MHD pane Nefando?

Nefanda
před 5 měsíci

Dost primitivni příklad.A když půjdete do kina a bude vyprodáno.Taky si nikomu nesednete na klín.Proste počkáte na další představení nebo si vyberete jinne kino.Ve vašem případě jinej nakupak. A nesnažte se mi tvrdit,že je tam pořád plno.

NefandaNefandy
před 5 měsíci

Pokud vím, tak v kině nebývají pokaždé nejlepší volná místa prázdná. Nebo ve vašem kině ano? Dost nedomyšlený příklad.

Fanda
před 5 měsíci

přesně tohle jsem říkal když u našeho centra začali dělat chodníky místo parkovacích míst. Co má slušný občan potom dělat, když parkovací místa dojdou a na chodníku se parkovat nesmí? Taky tam nadělali záhony, ale to už jim nějaký dobrý vlastenec po svém vysvětlil jaký je to nesmysl, a když došla parkovací místa tak prostě zaparkoval na záhoně. Ať si ty rododendrony pěstujou u sebe na zahradě a za své.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...