Omlouvám se za zavádějící nadpis, protože toto lze dohledat u mnoha ekonomických expertů či novinářů, jako je Petra Procházková, v ČT a denících viz níže.

Proč je koruna nepřirozeně oslabená i dnes, když údajně ekonomika šlape jako hodinky dle slov Sobotky a Babiše? 

„Přísnější zákon o střetu zájmů přijat. Oligarchové si budou muset vybrat: buď členství ve vládě, nebo dotace, veřejné zakázky a vlastnictví médií,” uvedl prý Sobotka na Twitteru ve zjevné narážce na koaličního partnera.

Pohled na masku Clintonové, kdy skáče o jedné noze jak holčička a kvičí, aby se následně zhroutila do auta, je strašný. Jakoby zosobňovala vše americké, deprimující, katastrofické, nevylečitelné a dnešní zvrácené.

Německo se otřásá v základech, a i když nás naše vláda oblažuje úžasnou budoucností, Evropa začíná být vystrašená. A ani ECB si není jistá, co bude dál!

Česko by mělo usilovat o připojení k Asijské bance pro investice do infrastruktury (AIIB) podporované Čínou. Shodli se na tom odborníci na konferenci Iniciativa Pás a Stezka, kterou dnes v Praze pořádalo Česko-čínské centrum Univerzity Karlovy.

Neuvěřitelně zvrácený pořad Historie.cs vedený Vladimírem Kučerou manipulativně protirusky s mnohokráte opakovanou mantrou Putinova propaganda či ruská propaganda, doložený nulovými fakty a jasně čitelnými hosty.

Ze záběrů, kterých je stále víc, je vidět jediné: lidé se smáli, tleskali, se zájmem se dívali. Pak vystoupí pomatená primátorka Krnáčová ze Slovenska a zlámanou češtinou jektá, že keby to věděla, tak naozaj by tu hrůzu zastavila.

Je fascinující, jak zmateně se vyjadřují „experti“ od ministerstva financí po experty bank. Stále poukazujeme na to, že ekonomika je hnána na podvodu tří pseudoimpulsů: dotací, kvantitativního uvolňování a vládních zakázek. A pokud jedna vypadne, tak se to okamžitě projeví.

Stále se vynořují další a další podvody Sobotkovy vlády na zalíbení lidem, které nejsou viděny jako budoucí hrozba, ale jako úžasná socialistická pomoc pracujícímu lidu.

A vždy za tím stojí prý jacísi světoví experti, kterým by měla dát společnost zelenou. Přece ti architekti se někde vyřádit musí a (s)prostý lid ničemu nerozumí!

Nejen smích, ale i úsměv ztvrdne na rtech, když první fáze (komická) přejde ve druhou. A to už žádná legrace není! To pak zní v uších výhrůžka Šlachty a Ištvána - budeme realizovat odvážnou právní konstrukc!

Umí si někdo představit, že by byl zabit člen jeho rodiny zásluhou vůdců jako je Merkelová, která do země pozvala všechny vrahy, ale sama se ukrývá za hradbou lidských těl?

Abychom vnesli trochu více světla do diskuzí zde, dejme slovo expertům na kurzový výpočet. Jak na tom je koruna a jak by skutečně měla být bez intervencí?

Možná bychom se měli podívat na záhadnou (dlouhodobou) akci oslabování koruny i z jiného pohledu – normálního občana v praxi, protože nesmyslů už bylo napsáno dost. A jedině přímé setkání s fakty může rozsoudit záhadné výpočty celého spektra obdivovatelů svých politických Bohů a šamanů.

Přečtěme si pozorně povídku, co jsou cyklostezky, aquaparky a další záhadné stavby, které nám zvyšují tak úžasně HDP a matou lidi, jak na tom skutečně jsme.

Je to strašné, strašné, strašné. Nevinní lidé a hluboká soustrast pozůstalým, to vše je pravdivé. Terorista je teroristou a i to nemá žádné zastání. Jak dlouho však budeme strkat hlavy do písku před těmi, kteří jim dali do rukou zdánlivou legalitu?

Řecko je strašně zadlužené. Prý se tam všichni flákají a nic nedělají. Samozřejmě odchody do důchodu, vybírání daní a další a další nedokonalosti o Řecku jsou opravdivé.  Ale pak je tady další záhada.

Zatímco profesorové jako Klaus či Zelený (nebo Robejšek apod.) dávají k dispozici čísla na sebe navazující a související, tragédie Jiřího Havla (po smrti) či Mládka (o Sobotkovi ani nemluvě) jsou jeden velký cirkus.

Člověk, který si z náhrad nakradl i na byt vyhlašuje drze občanům České republiky, že jsou nesvéprávní a tudíž nemají právo rozhodovat o svém životě?

Je hnus, jak se korektně vyjadřuje předseda vlády Sobotka s Hamáčkem. Prý se Velká Británie brání příchodu pracovníků z nových zemí bývalého sovětského bloku!

Informace - poděkování (2)

Na vznik nového webu a jeho následný provoz jste nám tento měsíc (zúčtováno k 25.června 2016) přispěli částkou 2570 Kč. Všem přispěvovatelům moc děkujeme.

Dohromady máme na nový web 4720 Kč.

Petr Pokorný

Sponzorský účet u Air Bank

Vážně je tak snadné, aby feministka řekla, že jí soud nezajímá protože je soudce zločinec a vy hodňoučký dětičky z Chrastavy - ústavu hybaj a alou domů?

Bylo by vhodné připomenout Alana Greenspana, pro mnohé guru západní pseudokeinesiánské ekonomiky, jehož ješitnost a zaslepenost přivedla USA do strašidelných otřesů: hypoteční bublina splaskla a Greenspan (FED) s ostudou šel do pryč.

Jiří Dienstbier starší - komunista bez legitimace (s legitimací 1958-1969). Jeho synáček se stejnou vervou opět vraždí svobodu: píše se rok 2016 a ČSSD opět kolaboruje s diktaturou potlačení svobody. Synáček se správně potatil. Pochopil, kde je moc!


Tentokrát nezatínám "pařát" do prolhaného textu. Reakce je z jiného důvodu. Pokud se napíše "A", schází mi potom "B". To, co jsem slýchával jako kluk je podobné tomu, co redaktorka "idnesu" napsala. Takže rozebírat dál snad netřeba.

Měli bychom se vrátit ke zločinům, které se udály před zahájením stavby přes České středohoří. Osobně jsem upozorňoval snad všechny ministry na zločiny, které se ve výstavbě staly. A nebýt závalu, smáli by se nám dodnes. Kolik času strávil na jednáních starosta Velemína Skalický snad ani nejde spočítat.

Nepřipadá vám to vše nějaké ujeté? Erdogan nutí ženy, aby zahodily antikoncepci a chlapi prezervativy, romské ženy žádají odškodnění, když nemohou mít dvacet dětí a a v Praze je každá muslimská žena těhotná, byť zde dle Chovance žádné nejsou.

Bylo nebylo. Jak to bylo pohádko? Zabloudilo kuřátko. Pípá, pípá, nožky bolí a přišla liška, udělala chramst a kuřátko už nepípá...

Položím si dvě otázky: má autor článku (textu) vést diskuzi se čtenáři? Je možné   diskuzi dovést k reálnému konsenzu? Na závěr (ale už z textu vyplyne) odpovím i já. Petr Pokorný

Než se dostaneme k faktickým statistikám, je třeba vše ukázat v dalších souvislostech a nikoliv vytrhnout z kontextu, jak je dnes módní říkat.

Myslím, že bych souhlasil s většinou, co jste vyslovil o Samkové, Zemanovi a o Gottovi. S těmi komunisty je to dnes nevyjasněné a možná bychom si měli tehdejší dobu rozebrat.

Informace - poděkování

Na vznik nového webu a jeho následný provoz jste nám tento měsíc (zúčtováno k 25.května 2016) přispěli částkou 2150 Kč. Všem přispěvovatelům moc děkujeme.

A neodpustím si ironii: zrovna včera na Čt24 Langšádlová a Kolář s úředníkem MV bědovali, jak jsme úžasně dotovaní a řízení z Ruska, možná Putinem. (Všichni ti, co nejásají nad Evropskou unií a Evropskými hodnotami a dokonce - ta hrůza a kolaborace - ji kritizují). Neměli by to dokázat místo házení špíny na ty, kteří s jejich politkou nesouhlasí?

Petr Pokorný

Sponzorský účet u Air Bank

Z domova|27. května 2016|trvalý odkaz

A ta bouře je zlá, moc zlá. My máme utkvělou představu vnucenou aktéry a mainstreamem, že krutost vzešla "od tamtěch" lidských zrůd. Ale je to tak skutečně?

Blesková zpráva

Přátelé, nechytejte se za hlavu. Naopak. Srdcem slušní prohráli, ale k čemu by byla zodpovědnost s nula nula nic hlasy navíc, když by nešlo nic udělat a vše špatné by šlo na hlavu Svobodných a to dobré na hlavu Zelených mozečků a multikulti?

 

Tak zde je nádherně v praxi vidět, jak "špinavé peníze" moralistům nesmrdí. Čulíkovi je jedno, že žádá peníze od národa, o kterém tvrdí, že je rasistický a xenofobní. A že jsme svině. To Václav Klaus prý peníze nerozliší, tvrdil vždy Čulík. Jemu nesmrděly. A ejhle, Čulíkovi od sviní také ne, dokonce o ně žebroní!

Mezi lidmi běží záhadná zpráva: Marksová zpronevěřuje peníze na školení pro úzkou skupinku lidí a prohání to přes utajenou neziskovou organizaci. Kolik z toho jde na osobní ohodnocení kamarádek v neziskovce pani Marksové, zda je zpronevěřila osobně i Marksová,  by měla policie ihned prověřit!

Všimli jste si výroků velice inteligentního prezidenta Obamy, různých excelentních špiček z ekonomické sféry The Economist či hvězdných politiků z vedení Evropské unie? A dokonce brankáře Petra Čecha?

Židovská obec v Praze a Federace židovských obcí v ČR uráží Český svaz bojovníků za svobodu a jeho předsedu. Židovská obec v Praze a Federace židovských obcí v ČR uráží předsedu Senátu Milana Štěcha.

Jak pomoci chudým státům jako jsou USA či Německo? A další legitimní otázka: na čem bohatnou státy viz USA a Německo? No přece na nás a nejenom v proudu dividend,  kdy je vše v zahraničních rukách.

Zrušte porodnice, pokud nezastavíme USA, bude zde masakr, který by mohl Hitler závidět! Poslední rozhodující fáze nastává, Rusko (moskevská část)  je obklíčeno a jaderná válka může začít!

Lež na lež stíhá prapodivné oslavy v Plzni. Je pravdou, že se vyvěšovaly červené praporky v Plzni na oslavu vítězství války v roce 1945. Ale zatajeno nebylo! Lžete, Martine Baxo z ODS, sprostě lžete i Jiří Lavičko!

 

Možná Vás však překvapím, proč. Vůbec neprotestuji proti setkání s Nočními vlky, jak trapně poukazují záhadní členové z ODS jako pan Fiala, pani Němcová bojovnice proti komunistům 25 let po… Nebo vyšinutý Gabal s duhovým Pospíšilem.

Dostali jsme na Pařátu dnes množství mailů a i zde v diskuzích se objevují připomínky, zda to je, či není dobré. Uveďme vše na pravou míru a část můžeme dokonce potvrdit slovy guvernéra Singera. Lišíme se nyní pouze v jednom: zda je to prospěšné, nebo zločin a to už nechám na vás. Svůj názor zde dávám. 

 Rusko se hroutilo, lidé neměli peníze na jídlo a američtí supové jásali: předčasně!

Toto byl čas, kdy občan český, musející balancovat na hranici západu a východu, nastražil uši, oči a především rozum. Není všechno zlato co se třpytí a pozlátek začalo být víc, než zlata!

Je to člověk, který má životní zkušenosti, ale velice bystrou mysl, je za ním kus práce a ač je excelentním kandidátem pro ODS, jeho názory s naprostou jistotou přijme i značná část nejen ČSSD.

Začněme nejdříve u diskuzí. Vážně agresívní nadávky, sprostoty, vyhrožování, že nechají každého zavřít za to, co se napíše na internetu dělají pravicoví lidé, nebo naopak zastánci Evropských hodnot?

Tam, kde byl veřejnosti záhadně předhazován zločin, dle selského rozumu nebyl. A skutečný zločin TOP 09 zakrýval pseudozločin, za který měl trpět státní zaměstnanec Šiška. Zatímco Šišku málem semlela snaha pomoci státu a sám na tom zisk neměl, TOP 09...

Tak to vážně nemá chybu. Na dnešní západní systém už nemá žádný bolševik z dob normalizačních "hej rup". Nemít peníze a sponzorovat neziskovky je systém hodný Nobelových cen...

Z domova|18. dubna 2016|4 komentáře|2 fotografie|Pokračování...

Nastala doba temna. Vládní mašinérie komunistických orgánů pronásledovala každého, kdo nesouhlasil se vstupem vojsk Varšavské smlouvy a protestoval proti komunistům.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...