V Praze byli v neděli zadrženi manželé Oleg Vorotnikov a Natalija Sokolová, členové ruské disidentské skupiny Vojna a českou pětici mladíků zase obvinili kvůli tomu, že v Praze posprejovali kavárny a obchody zapojené do kampaně Hate Free... 

USA postihl rozsáhlý únik ropy. Pěti státům hrozí nedostatek suroviny. Z ropovodu spojujícího americké státy Texas a New Jersey uniklo kolem milionu litrů ropy.

Neuvěřitelné (nelze nazvat jinak) žvásty, kterými provázela maistreamová masáž hodinu a půl trvající Hyde Park na téma "Napětí na Krymu a východní Ukrajině".

Máme se stále lépe a lépe. Jenom je zajímavé, že každý nákup je výhodnější a výhodnější, pouze je to doplněno malilinkatým problémem - navýšením státního dluhu.

Francie Čtyři Francouzky se staly terčem šíleného Maročana. Ten je pobodal v Alpách. Osmiletá dívka od té chvíle bojuje o život.

Jmenováním premiéra Sobotky pověřit Prouzu vyjednáváním o brexitu je přesně vidět, jak nesvéprávně v Evropské unii Sobotka jedná. A že je Sobotka přesně ten mopslík, co k Bruselu zaštěká, pak stáhne ocas a s vytím zaleze do boudy a třese se a třese se...

Může nám jít o život, píší zoufalí pracovníci polepšovny prezidentovi. Ředitelka sice otevřela okna do kořán, ale má strach, tak násilníky a mladistvé gaunery raději pouští domu. Dětská anarchie pod Šabatovou začíná! Vstříc západní pseudosvobodě!

A mohou se nazývat superorgasmus hlídání psího lejna! To, co se vyneslo z Primy, je běžná diskuze redaktorů s šéfredaktorem a rozebírání závažného tématu, dokonce ve velmi demokratické diskuzi. Od BBC pro Bloomberg a u nás není jiné!

Kanadský premiér Justin Trudeau odmítl nabídnutou Ruskem pomoc v hašení lesních požárů, jež zuří v provincii Alberta, informuje mezinárodní kanadský rozhlas RCI. Politika je důležitější, než životy a zdraví obyčejných lidí. A katastrofa se šíleně šíří!

 ANTIFA ANTIFA

Všimli jste si, že ti "takzvaní západní moralisté" mohou vyhrožovat, mohou urážet, mohou dokonce sestrojit bomby a nic se neděje, zatímco jedna věta Konvičky o masokombinátní moučce, seznam Židů B. Bartoše dovede justiční společnost do úplné extáze?

Fort McMurray -  v kanadské provincii Alberta se během 24 hodin rychle požár rozšířil na 850 čtverečních kilometrů!

Sergej ChelemendikBRATISLAVA - Exposlanec Národnej rady SR Sergej Chelemendik zomrel v nočných hodinách po mozgovej príhode. Úmrtie bývalého politika potvrdila na sociálnej sieti jeho dcéra Polina.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...