Dotaz na rádio Jerevan: „Je pravda, že můžeme kritizovat i komunistickou stranu?”
„Právo na kritiku je základem demokratického centralismu, na druhou stranu se ale ve vlastním bytě žije lépe!”

Za nočních temnot pronikají na americké ambasády, demonstrativně vypouštějí exkrementy na koberce, tahají skříně sem a tam, židle odnášejí do jiných místností a plivají do pití ambasadorům.

Jen Bůh a Petra Procházková ví, jak je v Rusku. Buď je Rusko země neomezených možností jako za Sovětského svazu, nebo je Petra Procházková - expert na protiruskou propagandu schopná za dolar udělat vše jak Savčenková.

 

Tak zde je nádherně v praxi vidět, jak "špinavé peníze" moralistům nesmrdí. Čulíkovi je jedno, že žádá peníze od národa, o kterém tvrdí, že je rasistický a xenofobní. A že jsme svině. To Václav Klaus prý peníze nerozliší, tvrdil vždy Čulík. Jemu nesmrděly. A ejhle, Čulíkovi od sviní také ne, dokonce o ně žebroní!

Pozorně čtěte co nám předkládají: Nejdříve si Asad vyzkoušel chemické zbraně proti svým lidem na území Islámského státu.


Tak takhle ne! Děsivé video!

Americká vláda prostřednictvím protektora Schapiro dala někoho na sankční seznam a žádný český dobytek nebude dělat nic jiného, než že se bude plazit po zemi a poslouchat! Jinak Česká republika končí!!!

Mistrovské dílo prezidenta Putina jasně popsal Tomasz Peszynski na svém blogu. A musím jednoznačně, ale jednoznačně tuto tézi podpořit. Čtěte prosím pozorně a pod slovy tohoto geniálního bojovníka se prosím všichni podepište. Má jednoznačně pravdu!  Petr Pokorný

Prý Jourová za gender nastoupí jako Evropská hodnota: bude jezdit půl roku s popeláři na Kuka - vozech a dokáže, že na to má. Nebo nemá?


Jakub Janda expert Evropských hodnot
Jakub Janda
expert Evropských hodnot

Vážení přátelé, narodil jsem se v prosinci roku 1990, takže mé stáři a bohaté zkušenosti mi umožňují dívat se na mezinárodní otázky komplexně a zasvěceně....

Že dodá důkazy v noci zrovna česká televize by asi skoro nikdo nečekal. Ale důkazy jsou už vyřčené a můžete se přesvědčit. Referendum v Holandsku vyhřezlo sviňárnu USA a Ukrajiny, ale naše média to zatajila!

To je strašné, vyměňte lidi, vyměňte voliče! To je strašná "tendencia", pretože doverujů blogerum a nie nám, kapacitám, zoufale peskuje Vašáryová společnost...

Parlamentní listy a Aeronet jsou rudý hadr pro současnou západní totalitní moc jako bylo "Dva tisíce slov"pro totalitní moc, která nastoupila po okupaci vojsk Varšavské smlouvy: SSSR, Polska, NDR, Maďarska a Bulharska.

S údajně takzvanou aférou o tom, jak svět žasne nad offshorovými operacemi je záhadou, že v roce 2014 vybídnutí Putina nechal svět bez povšimnutí. Dokonce se mu západ vysmíval.

Tak už se zase práší za kočárem. Jen přešlo pár dní po vítězství v Sýrii a Putin se vyléčil ze slinivky, rakoviny, přestal jezdit na kolibříkovi a vyléčil demenci, je zde zase další senzace!

Policie zadržela v Praze ruského ‚kmotra‘, vora v zakoně, píší nejen Lidové noviny. Fakt je, že když se připočte jak nás Rusko chce během pár dnů napadnout, vznikne z toho Žantovského "Ochlazení" z Kremlu.

Možná by nebylo na škodu vědět, kde  získal Michal Žantovský na další snůšku pitomostí a hlavně v dnešní době provokací v nově vydané knize granty či peníze.

Nepřetržitá propaganda předkládaná "firmou" Aktuálně.cz. A musíme uznat, že v tomto médiu jsou perly, za které by se nemusela stydět žádná perlorodka...

Divadlo, které se strhlo zásluhou vnučky Ferdinanda Peroutky  a bojovníků proti prezidentu Zemanovi  je o stále stejném: motiv prezidenta Zemana je znám, zatímco zarputilí sluníčkáři hledají pšouk miminka, který zmizel étericky neznámo kam.

Ptáte se, jak si takovou zhovadilost můžeme vymyslet? A můžete nám říci, proč by toto nemohl dělat běžný občan, když stejnou zhovadilost píše ministr vlády, jakýsi Bělobrádek a lokaj USA?

(prý) Kafka pokrymsku: jak ruský nacionalista přišel o práci

Odsouzen Kyjevem, vyhozen Moskvou

Máme být tím poslušným?
Máme být tím poslušným?

A zatím bruselský cirkus za vysokými zdmi, jehož katakomby vedou přes modlitebnu NATO do Washingtonu zpívají stále stejnou písničku:

Máte li dojem, že se někdo pomátl na rozumu, tak jednoznačný souhlas. Domníváte li se, že je to vymyšlený HOAX proputinovské propagandy, tak jednoznačný (ne)souhlas. A důkazy na závěr.

Na základě vyjádření Ústavního soudu musel potvrdit  v červenci 2003 platnost referenda prezident Václav Klaus. Smlouva vstoupila v platnost o rok později 1. května 2004!

Přes sedm a půl tisíce lidí se v sobotu odpoledne zúčastnilo pochodu Moskvou u příležitosti prvního výročí vraždy opozičního politika Borise Němcova.

Ze světa|28. února 2016|6 komentářů|1 fotka|Pokračování...

 

Docela by stálo za to vyhlásit soutěž o nejodpornějšího prorežimního novináře a novinářku. Zvítězila by nad Palatou Petra Procházková?

Z domova|27. února 2016|5 komentářů|1 fotka|Pokračování...

Skupina Bellingcat zveřejnila  první část své zprávy o šetření zkázy letu MH-17, kterou nepřežil nikdo z 298 lidí na palubě, počátkem ledna. Bylo vydáno včera... (Horká aktualita)

Nestoudnost a urážky na adresu Ruska byly neslýchané. A je na všech slušných lidech, aby na jednu stranu zločiny potvrdili, ale podpásové lži a podrazy vyvrátili.

Z domova|24. února 2016|5 komentářů|1 fotka|Pokračování...

 

Protestuji, protestuji, protestuji, protestuji, nejsme ruští agenti za ruské peníze! Je to sprostá a podlá lež!

Bratranci Veverkové závistí blednou. Teda možná, neboť už jsou v hrobě. I Išvan (nikoliv ten, co stále hledá stovky milionů a kila zlata), ale Ištvan Léko, toho času šéfredaktor se na novém vynálezu ruchadla Petry Procházkové podílí.

Nové auto je pro mnoho Rusů nedostupné. Loňský nejprodávanější vůz Lada Granta stojí 368 900 rublů (116 tisíc korun).


A proamerický mainstream září. Kuřata v pochvách a pistole u hlavy. To je ten americký život z L.I.


ECHO 24: Známá ruská liberální televizní komentátorka v živém vysílání zdůvodnila, proč se podle ní Rusko na konci září zapojilo do války v Sýrii. Co se strhlo potom? To neuvěříte!

Putin má rakovinu,  byl zastřelen, oběšen,  sezazen z funkce, zatčen. Nyní je čas se porozhlédnout, kdo tyto dementní zprávy v zoufalství "USA urá urá, urá a nikdy jinak" roznášel.

 Je zajímavé, že europoslanec za TOP 09 Pospíšil a SOHO či poslankyně ODS Němcová na vyjádření USA, že chrání humanitární mírovou teroristickou opozici Bašára Asada a dodává jí zbraně, které přebírá Islámský stát, velice razantně.... Mlčeli!

Tento test mezi námi koloval za komunistů a "expert na Rusko pro Lidové noviny" Šír ho oprášil v roce 2016: mohou za běžence na jaře roku 2015 Rusové, když útočit začali na podzim 2015?

Zoufalý Putin rozjel šílenou, zvrácenou agresi. Jadernou! Zamořil Londýn poloniem! Všude vás čeká smrt! Nejezděte do Londýna! Strašné! Možná budou zrušeny všechny fotbalové zápasy Premier League! Čech utíká do Čech!!!

Kde bere velvyslanec Schapiro tu drzost zase se montovat do další české scény a jak je možné, že mu mnozí pochlebují, místo, aby ho vyrazili?

Včera už asi bylo řečeno k rasistickému večerníčku vše. Můžeme akorát poděkovat, že si někdo rozumný této podpásové zločinné reklamy všiml. To se v USA nepodařilo a co je tam dnes víme všichni.

 

Nálet mezinárodní koalice v čele se Saúdskou Arábií na nemocnici mezinárodní organizace Lékaři bez hranic v Jemenu si vyžádal čtyři oběti, jsou i ranění.


Teď, když tvá ztracená vláda věcí tvých
zpět se k tobě navrátí, lide navrátí.

 

Kdo je Kristina Taberyová?
Kdo je Kristina Taberyová?

Všimněte si, na co žebrá Člověk v tísni a co skutečně dělá! Žebrá o peníze pro chudáky zoufalé děti, ohrožené rodiny, ale ve skutečnosti dělá politickou propagandu!

Osm neziskových organizací pomáhající Romům se vzděláním v čele s Martinou Houžvovou napsalo stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání kvůli pořadu České televize Třída 8. A.

Samozřejmě že se nevysloví tak okatě. Že to z (ní) nich leze jak z chlupaté deky. Prý na to USA neměly a nemají peníze!

 

Spojené státy projevují po ruské anexi Krymu snahu posílit východní křídlo Severoatlantické aliance včetně tří pobaltských států, které byly dlouho součástí Sovětského svazu.

Při ruských náletech na syrskou Rakku, která je označována za metropoli Islámského státu (IS), zahynulo začátkem týdne nejméně 42 lidí.

 

Záhada: prodejna oděvů z Londýna vyhodnocuje situaci v Sýrii a Rami je expert pro největší masmédia a co ruské letadlo nad Sinají?


Oděvní expert Rami opět ze svého obchodu v Coventry v Londýně hlásí závažnou zprávu:

 

Pokud jde o prezidenty Zemana a Putina, či exprezidenta Václava Klause tak má mainstream , zdá se, všechny kanály na špínu otevřené. A pornoštětky jdou příkladem...

Dnes, po více jak roce nastal čas připomenout fanatickým zastáncům americké mírové mise, co tehdy obyčejné lidi šokovalo.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...