Strašné, zrušte okamžitě cesty do Londýna! Jaderný útok! Putin zešílel a zamořil stadiony!

 

S kyblíčkem za ním jezdili, až ho dostali, zločinci Putina!
S kyblíčkem za ním jezdili, až ho dostali, zločinci Putina!

 

Zoufalý Putin rozjel šílenou agresi. Jadernou! Zamořil Londýn poloniem! Všude vás čeká smrt! Nejezděte do Londýna! Strašné! Možná budou zrušeny všechny fotbalové zápasy Premier League! Čech utíká do Čech!!!

 

Strašné, strašné, strašné, půlku obyvatel Londýna čeká smrt!

Nejezděte do Londýna, Putin nastražil past!

Vyšetřovatelé našli stopy polonia na mnoha místech, kde oba ruští agenti tehdy v Londýně pobývali, včetně různých kanceláří, hotelů, letadel i na fotbalovém stadionu Arsenalu.

Všude, všude, všude v Londýně je polonium!

Advokát Litviněnkovy vdovy Mariny podle Reuters řekl, že lze hovořit o ruském „jaderném útoku v ulicích Londýna“.


Podle právníka Richarda Horwella agenti přenášením radioaktivní látky po městě poškodili zdraví obyvatel!

„Operace FSB byla pravděpodobně schválena Patruševem a také prezidentem Putinem,“ uvedl vyšetřující soudce ve svých závěrech, jak píše ECHO 24.

To v dalším zpravodajství čtk a iDNES už je skoro jistota...

„Po zvážení všech důkazů a analýz, které jsem měl k dispozici, jsem došel k závěru, že operaci FSB s cílem zabít Litviněnka byla schválená panem Patruševem a také prezidentem Putinem,“ uvádí slova soudce Roberta Owena BBC., píší na iDNES.

„Jsem potěšená", říká slavná vdova,  "že poslední slova mého manžela, ve kterých obvinil Putina, se ukázala jako pravdivá u britského soudu, který má nejvyšší nároky na nezávislost a spravedlivost,“ nechala se u soudu slyšet vdova po Litviněnkovi Marina.

Zároveň vyzvala britskou vládu, aby ze země vykázala ruské diplomaty, uvalila na Rusko ekonomické sankce a zákaz cestování pro Patruševa a Putina.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/putin-schvalil-vrazdu-litvinenka-tvrdi-soudce-flo-/zahranicni.aspx?c=A160121_104009_zahranicni_aba

Autor: ČTK

To vše je přebráno z čtk. Takže soudce nemá důkazy ani na to, jak skutečně Litviněnko zemřel, pouze se domnívá, ale jistota je, že za vším stojí Putin, protože důkaz je jasný: kdo jiný by to byl? „Důkazy ukazují, že jediným věrohodným vysvětlením je to, že ruský stát byl do Litviněnkovy vraždy nějakým způsobem zapleten,“ řekl Horwell k vyšetřování...

No, sice důkazy nejsou, ale když se najde na půlce Londýna polonium, tak kdo jiný by byl tak odvážný a všude to nosil s sebou? I když...

 

Zeptejme se vážně:

Jak je možné, že údajný vrah všude chodil za Litviněnkem, trousil polonium všude cestou, sám byl nepoškozen, avšak lidé na stadionech a vůbec v celém Londýně ano? Byl či byli proti poloniu snad imunní? Kdo dokáže kolem sebe rozhazovat jaderný odpad a v něm si vesele juchat a výskat? Nebo přivezli do Londýna jadernou bombu a rozhazovali to lopatkama?

A co sakra náš premiér Standa Gross, také ho oddělal prezident Putin? Také prý měl v sobě látky... Ježíši, je všude kolem nás Putinova smrt, když jsme seděli v Klukovicích na židli, na které seděl i náš mašinfíra Standa?

Promiňte, ale přece není možné, aby tyto debility skutečně tvrdil zkušený, kvalifikovaný soudce v právním státě.

Nebo snad už ano?

Nebo jsou to spíše zpravodajské hrátky....

Toto vše se mělo stát, až když získal britské občanství. Proč ne dříve, aby nepředal nějaké informace?  Tomu máme vážně věřit? A udělat ze msty takto složitou, neuvěřitelně složitou vraždu a lítat za ním po stadionech, kancelářích, v letadlech, hotelích či v metru... A přitom stačilo klackem přes hlavu a zmizet do Ruska. Ale jaderné polonium vézt až do Velké Británie...?

 

Rubriky: , ~ Štítky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Brabec
před 9 měsíci

Již cca 3 roky US provádí destabilizaci střední Afriky. V rámci akce Ebola se tam natáhlo cca 3000 amerických vojáků, postupně se destabilizují středoafrické státy. Doporučuji Vám všem, sledujte to !

Dalida
před 9 měsíci

Neuvěřitelně cynické zaručeně pravdivé zprávy na toto téma vysílí skoro denně BBC

Jaroslav Matuška/Zeoli t
před 9 měsíci

„Operace FSB byla pravděpodobně schválena Patruševem a také prezidentem Putinem,“ uvedl vyšetřující soudce ve svých závěrech, jak píše ECHO 24.
Pravdu o smrti Litviněnka neznám, ale použít slovo PRAVDĚPODOBNĚ a to od soudce, je neuvěřitelné.

Dejv
před 9 měsíci

Co o něm víme ? Byl to agent. Klidně s tím "izotopem radioaktivního polonia 210" mohl manipulovat a otrávit se. Zbabral to a tak se to aspoň hodilo na Putina. Co víme je, že existuje mnoho jednodušších způsobů jak někoho odstranit. Tak proč tak nesmyslně složitě.
Působí to na mě jako s tou dívkou, která se třináctkrát bodla a její přítel Ahmad přitom pokoušel vytrhnout nůž z ruky.

Petr Pokorný
před 9 měsíci

Tak a je to jasné: soudce už neměl co ztratit, je velmi starý. Zprávu pro něj vypracovaly tajné služby a důkaz, že to nařídil Putin? Ten je 100%ni: měl motiv. Zlobil se.....
Tak jestli toto je ta úúúúžasná anglická soudní (vlastně ne, už je v důchodu).. Proč si z nás dělají legraci? Toto je ve zkratce zpráva Čt24 oficiálního zpravodaje Juna z Anglie!

Alen
před 9 měsíci

Vraťte se pár roků zpátky. Miliardář žid Berezovskij, který mimo jiného škodlivého chování v Rusku, financoval i válčení a teror v Čečně, prchl také do Anglie a uprchlého Litviněnka se pak v podstatě ujal. Když se zdálo, že Berezovskému azyl nebude soudem ve VB prodloužen, spáchal sebevraždu, bylo to po smrti Litviněnka. Litviněnko byl vlastizrádce, krysa, jako krysa skončil. Tak nějak si to ještě pamatuji.

Dalida
před 9 měsíci

Litviněnka omílá BBC jako nějaký hit. Pokud je mi známo z kanadských sdělovacích prostředků tak pan vlastizrádce Litviněnko pašoval na svém těle i polonium a takto se oddělal sám, Putin nemusel ani hnout prstem. A Litviněnkova manželka dodnes tříská na západě peníze za to co vypráví o udajné vraždě

Petr Pokorný
před 9 měsíci

Zajímavé, tato souvislost nám nějak unikla, pokud je věrohodná. Osobně se na to zaměřím. Děkuji.

anabel
před 9 měsíci

Soudce v penzi Sir Robert Owen je narozen 1944. Až zase tak starý není, ten ví moc dobře, co dělá. :-(

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...