Dejte dětem - studentům VŠ svobodu! Ale za jejich peníze!

Studenti studují  v podstatě půl roku. Co dělají rektoři a další profesoři po zbylé období? Učí na dvaceti školách a ze škol lezou studenti: tupci!

Ale potom je ve vzduchu kardinální otázka: proč mají babičky a dědové, chudí a nemajetní, rodiny co mají jen tak tak na stravu a bydlení pro děti platit z daní flákající se studenstvo plnoletých, nesvéprávných občanů?

Dnešní demonstrace: dávejte víc peněz, občané, my je utratit umíme

je katastrofou naší budoucnosti. A jsou to především školy, jejichž budoucí prolezlí s bídou studenti nakonec o nás rozhodují s platy 100 až 250 tisíc Kč měsíčně. Ano, tyto dospělé děti skutečně potřebují peníze od těch nejchudších!

A pokud se skutečně zamyslíme, o co jde v demonstraci, kterou dokonce organizují rektoři za naše peníze (platy a vše ostatní) je s nevírou, že už dávno není na stole:

Dejte dětem - studentům VŠ a rektorům finanční  svobodu! Ale za jejich peníze!

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Ubohost
před 5 roky

Vážený pane,proč tady řešíte že někdo po VŠ bere 100-200t.Když mu to dají tak asi vědí proč a můžou si to dovolit.Spíš si myslím,že z vás dělníka a asi s učnákem a platem 10-20t mluví zášt.S pozdravem ing.Pavel Diviš projektant s platem 90t měsíčně cca 3 roky po absolvování VŠ.

Petr Pokorný
před 5 roky

Drahý pane, Vaše úroveň je cítit. Asi jste nepochopil, že zde vůbec nejde o peníze, které si kdo vydělá. Ale jedná se o peníze, které se přerozdělí, což při "Vašem vzdělání" je záhadou, že jste nepochopil. Že se jedná o peníze, kdy dědouškové a babičky formou daní platí příští advokáty, "judr, mudr, pudr" a ti se ohánějí právem, že v rozvinutém socialismu je to spravedlivé. Ale článek je směrovámn k dnešku a budoucnosti - neboli trhu se správnými pravidly a dodržovanými. Ale pokud jste skutečně zedník s tužkou, tak se není co divit penězům. Korupce tam je obrovská....

zedník s tužkou
před 5 roky

Ja vaše názory nebudu komentovat,jste jen starý šťoura,který tlachá na netu a to celkem zdárně do všeho...takova podrž taška Klause,Macha a pisatele Ježka.Hlavně mi tady nebrečte že vám komanč zakazal studium VŠ.

Tóna
před 5 roky

Vo co gou, něco mi uniklo?

Ježek
před 5 roky

Vážený zedníku s tužkou,je mě Vás líto,jste práve ten produkt toho marasmu a snažíte se kopat na nesprávném místě,takových zedníků tato země
"nosí"mraky a zedníků bez tužky je strašně málo.

Ježek
před 5 roky

Tato země je tak zavalena morálním marasmem,že jednotlivé komentáře k určitým problémům už ztrácejí někdy smysl.Tato vláda zmršila co mohla,to říkám jako pravicově zaměřený občan.Totálně!! Neumím si představit,co se stane v případě oranžád......Studentům rozumím,ale měly by si uvědomit,že NIC není ZADARMO!!!!

Fanouš
před 5 roky

Jenomže když tady vystudujou a potom dělají jinde, nebo berou sto tisíc měsíčně, tak je fakt divný, že se jim to všem všechno platí.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...