Hlásil by se Voltaire k pedofilním, zvráceným urážkám Charlie Hebdo?

 

 

 

Kolorit dokreslují zrůdné americké filmy typu řezání motorovou pilou do lidských těl co nejlépe veřejnosti vykreslených, soulože stejných pohlaví veřejnosti do detailů předhazované a na druhou stranu zákazy občas zmiňovaných Karafiátových Broučků. Přetvářka a hnus!

 

 

Kde je sakra hranice?

Voltaire, vlastním jménem François Marie Arouet

Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat

 

Voltaire, jehož hlavním terčem byla nesvoboda, politický útlak a náboženské tmářství.


Náboženské pronásledování ho formovalo už od studií. Jednostranné a zločinné. Ve svých dílech si dělá posměšky ze lží a podlosti. Neměla by Francie jeho díla zaslat Obamovi a nevzdělanému vedení USA?

Připomeňme si Paříž roku 2014. A běžný obrázek tehdejších dní. A položme si otázku: kde je francouzská svoboda slova, kdy jedna strana Charlie Hebdo může až na úrovni pedofílie urážet věřící jednoho spektra, zatímco černošsky komik Dieudonné je za zesměšňování druhého spektra trestně stíhaný?Tak kde je ta svoboda?

A neměl by se svět zamyslet nad výrokem tohoto černošského komika, který svými filozofickými výroky vysílá ostré šípy do srdcí náboženské frašce, přetvářce a tmářství jako v osmnáctém století Francouz Voltaire a za to je dnes také perzekuován?

Dieudonné : „Nepokouším se o nic jiného, než se smát,“ napsal, „a nečiním nic jiného, než se směji i smrti, neboť smrt sama se směje nám všem a Charlie to ví, bohužel“.

Zpět na komentářeReakce na příspěvek

Petr Pokorný
před 2 roky

Paní Netzer, platí zákony, platí urážky na každého, nebo někdo smí a někdo ne? To přece nejde selektovat kohokoliv, aby musel strpět urážky a nenávist a někdo byl od vyšší vrchnosti na piedestalu nepotrestatelnosti a neomylnosti! V každé společnosti jsou zrůdy a v každé společnosti jsou velice slušní lidé. Stejně tak komunitě, rase a prostě ve všem. A připustit, že jedna skupina jako byli Árijci si může dovolit vše a druhá musí být otrokem a nechat se lynčovat - i černoši v USA už toto nepřipustí. (I když tam je to otázka přehnané korektnosti - pozitivní diskriminace, která se nepovedla). Ti, kteří si myslí, že jsou nadlidé, vždy nakonec zabíjejí a pak je zoufalství na všech stranách. Ti nejhodnější to krutě odnesou. I váš výrok je daleko za hranou. Píše se o něm, že si dělá legrace ze všech, ale pouze za jeden směr je trestán. Tak jak je to?

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...