Na protesty proti Kissingerovi byla reakce jasná, demokratická, americká...Senátor John McCain, předseda komise: „Vypadněte odsud, havěti a nízká spodino“! Zavřete huby, jinak budete  zatčeni".

Michal Malý

Romea.cz dlouhodobě protestuje proti údajné xenofobii a rasismu vůči Romům a poukazuje na to, že většinová společnost Romy diskriminuje.

Takže už jsou ve Francii větší magoři, než byli komunisti s bájnou SSSR? Nebo dokonce celý západ? V amerických školách se střílí jak u Verdunu, děti se pod rychlopalnými zbraněmi kosí jak cínoví vojáčci a...


30.ledna 2015

Všechny ekonomické servry v extázi. Od Patria Online po Bloombergy. Co se to vlastně děje v Rusku? Guvernérka centrální banky Elvira Nabiullinová tvrdí, že drama už nehrozí. Kdo se zbláznil? Nebo se teprve zblázní….?

Mohou jejich členové lhát, podvádět, provokovat, falšovat výroky a zaměňovat příčiny a důsledky? Přece by mělo být postaveno právo a trest za prokazatelné činy, nikoliv za politická prohlášení. Nebo se doba změnila?

 

Nezávislá....
Nezávislá....

Popsali jsme si zatím dva druhy terorismu USA: politický a vojenský. Není jasné, proč se bojí či nechtějí popsat ekonomové jako třeba Pavel Kohout terorismus a vydírání ekonomické. Popišme si to nejdříve "lajcky".

Navrhuji proto totální deislamizaci v několika prostých krocích. Stačí se zbavit všeho, co jsme od muslimů kdy přejali. ..

Hitler, Stalin, Bush: trojice, která, má na svědomí statisíce, až miliony nevinných obětí, rozvrácených států, zoufalství a hrůz.

Je přece jasné: Al Gore a jeho panel řekl jasně. Je sucho, horko a zima neexistuje. Nekupujte uhlí, ani naftu, ale plavky a slunečníky.

Ne, vůbec to není o změně kurzu, o kritice Putina skoro nenávistné. Ale o tom, že dřív její analytické vývody byly založeny na prokazatelných číslech, z nichž vycházela.

To jsme zase dopadli. Trapná a debilní postavička bývalého prezidenta republiky Klause, který rozkradl republiku, zase dělá České republice ostudu. Jak se to stalo?

Forintovou konverzí devizových hypotečních úvěrů maďarská vláda zachránila statisíce dlužníků před důsledky prudkého posílení švýcarské měny a předešla panice, která zachvátila Polsko, Rakousko či Chorvatsko.

Výkvět expertů ze Slovenska dosáhl vrcholu v české politice a nyní pod jejich vedením dostává konečně Česká republika řád a pořádek…

 Děti za plyn?

Nerad se vyjadřuji osobně k něčemu, kde nemám podklady pro a proti. Ale zpráva v Mf DNES, která potvrzuje slova ředitele Kapitána, mě přímo šokovala!

 

Ten, kdo si myslí, že jsou tyto zrůdnosti z islámského státu, hluboce se mýlí. Ve Francii smí být každý Charlie s oplzlou redakcí, ale každý, kdo Charlie není, půjde do kriminálu, pokud to vysloví jako názor!

Přiberme další: Gordon O'Connor -  ministr obrany Kanady, senátor USA McCain…. Protože vědí, že lžou, používají demagogii, demagogii a zesměšňování jako bolševici v padesátých létech minulého století. Neuvěřitelná zvrácenost.

 

Noam Chomsky pro CNN srovnal teroristický útok na redakci časopisu Charlie Hebdo s náletem NATO na budovu srbské televize RTS v Bělehradě, kde v březnu 1999 zahynulo 16 novinářů.

Utajování, kam vede ne-výchova v Norsku, Anglii a dalších státech najednou dostává další trhliny. A utajovaná následná dětská kriminalita, utajovaná romská kriminalita a další je zločinem celé slušné společnosti. Dokonce i svobody!

Superlativy a nadšení vysílá prezident USA Obama do éteru. Mezi lidmi nastal relativní klid a pohoda. Co ale doutná pod pokličkou? Mají pravdu politici, nebo ti, kteří jsou "přímo v terénu"? Podívejme se i na jejich názory.

Někde je psáno, že šéfredaktor Jaroslav Plesl je kvalitní šéfredaktor a dle toho nyní prý Mf DNES tak vypadá.

Z nepřítele se stává přítel a přítele nepřítel. Pouze těch 200 000 zbytečně zabitých občanů musíme někomu přišít! Na koho to ten velký Američan tentokrát hodí, když mu s Asadem a Sýrií ujíždí vlak?

Rusko mohutně dozbrojuje, ale v detailech je ukryt ďábel. Pokud se podíváte po všech majnstreamových médiích, každého napadne

Ve třetím bodu Le Penová žádá zásadní změnu francouzské zahraniční politiky, která se podle ní zmítá mezi Skyllou a Charybdou.


Jakoby mediálnímu prostředí hráblo. Po roce 1989 byly Hospodářské noviny záštitou nikoliv pravdy, ale prostě záštitou názorového ekonomického pluralismu, dnešní noviny cílí... Vlastně na koho?

Sin Tong-hjuk se v lágru pro politické vězně narodil a strávil v něm 24 let, než se mu v roce 2005 podařilo uprchnout. Příběh vyšel v literární podobě pod názvem Útěk z Tábora 14 na základě rozhovorů Severokorejce s novinářem Blainem Hardenem a stal se bestsellerem.

Další exkluzivní trhák nové novinářské hvězdy Terezy Spencerové  tentokrát s prezidentem Sýrie Bašárem Asadem.

Prosinec přinesl útlum amerického průmyslu. Ne sice razantní, ale výroba elektřiny a aut. Zatímco američtí "expertní" ekonomové tvrdí, že to nic dramatického není, je možné data číst i jinak.

Haag začal vyšetřovat možné válečné zločiny v Palestině

Izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman dnes označil postup soudu za skandální.

Kolorit dokreslují zrůdné americké filmy typu řezání motorovou pilou do lidských těl co nejlépe veřejnosti vykreslených, soulože stejných pohlaví veřejnosti do detailů předhazované a na druhou stranu zákazy občas zmiňovaných Karafiátových Broučků. Přetvářka a hnus!

Vážený pane prezidente Zemane, vážený ministře vnitra Chovanče, velmi moc prosím, ukončeme hysterii kolem náboženských výkřiků. My terorismus nevyvážíme a nikdo nám ho sem nedováží. Nestrašme lidi!

Pane předsedo vlády České republiky Sobotko, vyslovil jste větu, která by se měla tesat do kamene:" Teroristé vznikají všude tam, kde se zhroutily režimy". Pouze bych si vás dovolil lehce poopravit:

Nenechte se mýlit nadpisem,. Není to propaganda typu "Opravdu se stalo" komunistického rádia Jerevan, či americké CIA. Mnoho signálů už totiž ukazuje na rozervání atmosféry nepřetržitými, obrovskými výbuchy spojeneckých vojsk po celé planetě.

Josef Havránek

Vydavatel Neviditelného psa se  evidentně  s úvodníky příliš nepáře. Někdy jsou dobré, jindy mizerné, ale vždycky úderné…

Spojené státy i evropské země poskytovaly již na začátku války v Sýrii finanční podporu některým povstaleckým skupinám. A to i těm, které nyní považují za teroristické a jsou cílem koaličních úderů.

Vláda a vojenská doktrína USA obětuje dluhy a cenu černého zlata za miliony životů! Je na vás, přátelé a občané USA, Francie a Anglie, abyste si udělali pořádek ve svých zemích! Ale my, občané České republiky za vládu USA a její dluhy krvácet odmítáme!

Glosa k Partii.

Přátelská výpomoc
Přátelská výpomoc

Syřané a další neutíkají ze své země k nám před islámem, ale před americkými, francouzskými a anglickými bombami, které jim házejí na jejich domovy bombardéry z těchto zemí.

V polovině roku 2012 jsem poprvé otestoval banku, která měla tak jednoduchou smlouvu, že to bylo až podezřelé. Žádné ohlupování, pravidla jasná, jednoznačná. Na našem trhu až nenormální.

CELAC: zkratka pro Společenství latinskoamerických a karibských států, neboli  označení pro spolek všech amerických zemí kromě USA a Kanady.

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska o jeden stupeň na BBB-, tedy těsně nad spekulativní pásmo. Jako důvod uvedla pokles cen ropy a hodnoty rublu, které výrazně zhoršují hospodářský výhled země.


Je třeba důsledně trvat na jediné pravdě a to má Bílý dům a Brusel. Všechny weby obsadily ruské jednotky a donutily majitele, aby vytvářely ruskou propagandu! Některé uplatily!

Nejedná se o to, že policie nechce dávat informace, které často novináři zneužijí a vyšetřovatelé pak jsou zoufalí. Navíc to může ohrozit samotné policisty.

Zpravodajství se předhánějí v informacích, jak na ropě dostává Rusko na frak. Jako by ostatní svět zmizel. Pojďme se tedy podívat jinam.

Velice, velice opatrně bychom měli dělat závěry několika výkřiků z redakce časopisu Charlie Hebdo. A měli bychom zachovat chladnou hlavu.

A pokud je to jenom „ forma poplašné zprávy či mystifikace“, tak je čas položit si tuto otázku skutečně: proč tito dva už nejsou ve vazbě a s nimi lidé, co se na americké ambasádě podíleli na svržení legální vlády?

Z JINÝCH ZDROJŮ|7. ledna 2015|4 komentáře|2 fotografie|Pokračování...

Na základě již dříve podepsané dohody propojí Írán národní elektrické rozvodné sítě s Ruskou federací.

Island se chystá oficiálně stáhnout svou žádost o vstup do EU, řekl islandský premiér Sigmundur Davíð Gunnlaugsson. Reykjavik chce také zrušit finanční dohled, který na zemi uvalila EU během finanční krize v roce 2008.

Už několik dní slyšíme o hroucení Ruska a strategii USA. (Aktualizováno 18:18) Tržní ceny ropy Brent poprvé od roku 2009 propadly k 53 dolarům za barel, americká lehká ropa WTI se ocitla pod 50 dolary za barel.

 

Zázrak
Zázrak

Než si mnozí poklepete na hlavu, stojí za to si přečíst několik vět. Budou srozumitelné, jednoduché a pochopí skoro každý.

Karasi, Palato, táhněte k čertu!

Obama a USA nás přesvědčují raketovými základnami, že lhář a zločinec je Putin v čele Ruska. A důkazy prý jsou, jenom je nějak nestíhají občanům ukázat.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...