Jaromír Štětina s velitelem AZOV Andrijem Bileckým
Jaromír Štětina s velitelem AZOV
Andrijem Bileckým

Výbuch v Kyjevě: Přátelé TOP 09 Štětiny a Schwarzenberga Pravý sektor zaútočil na parlament!  2500 amerických a ukrajinských vojáků, bojová plavidla obou zemí, vojenské letouny a vrtulníky. Americká armáda nasadila do manévrů i dvě ponorky...

Drzost politologů a "pseudoelit" je už za hranou. Máme se tvrději bránit migrantům, nebo zločinným pseudoelitám, které si vyberou vždy to, co se jim hodí?

Kde zase udělali soudruzi chybu nezjistily nejen Eurozprávy, ale ani poradenská společnost Tax Vision. Jakoby ta ČSSD byla zakletá.

Moskva se stává centrem mezinárodní diplomacie v otázce regulování situace v Sýrii, píše Washington Times.

Kalifornská univerzita vydala dokument ze kterého vyplývá, že bohatší Američané získali z vládních programů na obnovitelné energetické zdroje nepoměrně více peněz než chudší domácnosti.

 

Publikováno 13.03.2013

6. guvernérka ruské centrální banky Nabiullinová
 guvernérka ruské centrální banky Nabiullinová

Do funkce guvernéra Ruské centrální banky jmenoval včera ruský prezident Vladimir Putin šéfku svých ekonomických poradců Elviru Nabiullinovou.

Drama na propagandistických servrech vrcholí a nastávají zpravodajské extáze, které uvádějí mnoho občanů do transu nebo zmatení. Tak jak je to s tou de-dolarizací?

Islámský antisemitismus: Předci makaků jsou Židé...

Vážně je to důvod k zabíjení?
Vážně je to důvod k zabíjení?

 

Kdo to ocení? Proč je taková fraška a divadlo kolem vzestupu české ekonomiky a ceny za další dluhy?

 Katastrofa!

Největší ruské bance Sberbank klesl ve druhém čtvrtletí čistý zisk o 44 procent. Za prvních šest měsíců roku se zisk Sberbank snížil o polovinu na 85,2 miliardy rublů.

Eretz.cz
Eretz.cz

V posledních měsících Izrael dováží 75 procent spotřeby své nafty z nalezišť, která se nacházejí v autonomních kurdských oblastech na severu Iráku.

 

To, co se děje v těchto dnech, má sice jasné kontury, ale totální blokaci médií. Nikdo si nechce přiznat, že dolar se třese a s ním i USA! A smích nad rublem tuhne na rtech, když pokračuje další fáze burzovních a ekonomických otřesů!

700Kč, málo, víc a nebo nic? Nekonečné diskuze, zda minimální plat patří do klasické ekonomické soustavy.

 

svazák Kincl z TOP 09
svazák Kincl z TOP 09

Je rok 2015 a jste jako oni: Poslankyně Marta Semelová (KSČM) stane před soudem kvůli svým výrokům o Miladě Horákové či invazi vojsk do Československa v roce 1968. 

 

Napsal Jiří Hermánek
Napsal
Jiří Hermánek

Tak jsem shlédl dokument o Martě Kubišové, Magický hlas rebelky, který se mi velmi líbil. Ano, klobouk dolů před někým, kdo dokázal zahodit dvacet let kariéry. Já to nedokázal. Jsou to jen výjimeční jedinci, kteří to dokáží.

 

Tatra
Tatra

Na jednoho vzdělaného pracujícího je hromada politologů - žvanilů typu politického geografa Michaela Romancovova. K  čemu jsou? Kdo ty kvanta flákačů platí?

 

Jak se točíš korouhvičko?
Jak se točíš korouhvičko?

Samozřejmě kdo jiný: Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty v obsáhlém článku, který vychází v dnešní příloze Lidových novin Česká pozice.

Prohlášení, která byla vydána, nemají žádnou logiku a souvislost. „Ze syrských Golanských výšin podnikl Islámský džihád placený Íránem“ útok na Izrael, tvrdí izraelská armáda.

Bylo to ponížení, byla to zrada, kdy železné, hranaté maringotky drtily Československo. Ale jsou dva aspekty, které to odsouvají.

V americkém městě St.Louis se ve středu opět konaly protesty proti policejnímu násilí. Černoši šílí: černoch s pistolí je od toho, aby střílel, policista je od toho, aby se nechal zabít..?

Ten, kdo vyřeší rébus odkud kam proudí elektrický proud, dostane Nobelovu cenu! Faktem ale je, že proudí a nikdo se tím netrápí.

Brasilský fotbalový král
Brasilský
fotbalový král

BRASÍLIA | V Brazílii vše jaksi začíná nápadně připomínat dění  na Ukrajině, píše redaktor slovenského  deníku HlavnéSprávy.sk Eugen Rusnák:


Vážený Ústavní soude, jsme povinni do společného domu přijmout i teroristy či zabijáky z Islámského státu, protože nás k tomu donutí Ústava? Není to absurdní?

 

Cena ropy na světových trzích klesá na mnohaletá minima, benzín je na tom úplně jinak. Během minulého týdne se ropa dostala na nejnižší hodnoty od února 2009.

Tuto otázku jsme si položili nedávno. Že to nebylo tak daleko od věci a že už se ozývají hlasy odjinud, dosvědčuje článek například v Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Těžko říci, zda bude podzim horký teplotně, ale na veřejné scéně určitě. Naznačme si to, co jinde ve velkých médiích nejsou schopni dohledat, ať už svojí hloupostí, nebo lokajstvím.

Třiasedmdesátiletá islandská zvrácená bývalá premiérka Jóhanna Sigurðardóttir přijede v létě do Prahy, aby podpořila pátý ročník Prague Pride s podtitulem “Všichni jsme stejně teplí.”

 

K této kultůře se hlásíme?
K této kultuře se hlásíme?

Sedmiletá holčička (je v iDNES), která samozřejmě ještě svoji homosexuální "správnou" vyhraněnost nemá, je zoufalá, jak se k ostatním homosexuálům chovají normální lidé, jak jsou na ně zlí a vydala se do boje...


Má to však jeden háček.

Tyto ženy - gender feminismus chtějí, aby se mohly chovat jako přírodní homo před miliony let. Nic proti tomu. Ale proč ty samé ženy chtějí, aby se chovali chlapi zdrženlivě jako v 21. století?


Šimek & Grossmann:

 "No, prohlížej si krásy Prahy, bude ještě hůř." A bylo. V roce 2015.

Málokdo si umí vysvětlit pohyby některých komodit a především, kdo nejvíce bude poškozen? A ještě další: je kurz dolar - rubl výhodnější pro Rusko, nebo USA?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...