Vladimir Putin trpí Aspergerovým syndromem - oficiální zpráva min. obrany USA!

 

Nebo v šestinedělí? (Hašek - Švejk)
Nebo v šestinedělí? (Hašek - Švejk)

 

 

"Matka Putina měla v těhotenství s Vladimírem mrtvici a Vladimír byl v děloze poškozen" cituje deník ze zprávy Brendy Connorsové, expertky na analýzu nonverbální komunikace a gestikulace Námořní vojenské akademie v Newportu.

 

 

Na jakých kreténech visí lidské životy a války?

Myslíte, že to je vtip? Hluboce se mýlíte. Sice jsme si mysleli, že pádem sovětského impéria plebejskost a debilita na vysoké úrovni padá, ale toto trumfne i syfilisové dementní Leniny...

 

A pokračujme v oficiální zprávě:

V důsledku toho se jeho "neurologický vývoj výrazně přerušil v kojeneckém věku," uvádí se ve zprávě. Pravděpodobně poškození nastalo mezi druhým a třetím měsícem těhotenství.

Studie z roku 2008 a 2011 zadaná Pentagonem a kterou získal USA Today "zákonem o svobodě informací", vypracovala Brenda Connorsová na (USNWC) v Newportu, Rhode Island a psycholog Dr. Stephen Porges z University of North Carolina.

A závěr pro Pentagon a vládu USA

Pokud chcete mít produktivní jednání s Putinem, musíte s ním jednat v malých skupinách, klidně a nehádavě a v soukromé diskuzi mu dávat za pravdu. Jedině tak ho získáte a přesvědčíte.


A nyní to nejhlavnější: jak se studie pro Pentagon vypracovala a na jakých podkladech pracuje Pentagon a americká vláda?

Connors, která udělala expertní analýzu , je bývalá úřednice ministerstva zahraničí, která to vypracovala podle studie psychologů z University of Chicago  " tanečnice a diplomat ".

A tato obsáhlá studie z roku 2008 byla vypracována pozorováním videa o Putinovi! Prostě se Brenda - expertka koukla a viděla! Vladimír byl v děloze poškozen...Connorsovou a její kolegy, s nimiž zprávu vypracovala, najalo oddělení amerického ministerstva obrany, které nese název Office of Net Assessment (ONA). To má mimo jiné na starosti analýzu nonverbální komunikace světových politiků, jakožto i předvídání jejich budoucího chování. Z veřejně dostupné dokumentace vyplývá, že ONA od roku 2009 za projekt zvaný Body Leads utratila 350 000 dolarů.

Na takovýchto podkladech závisí boje v Iráku a chemické zbraně, boje v Sýrii, na Ukrajině... Co dodat?

 

Odkazy:mimo USA Today

The Guardian

Pentagon thinktank claims Putin has Asperger's – has ...

The Telegraph

Vladimir Putin suffers from Asperger's syndrome, Pentagon ...Možná není na škodu si přečíst, jak se zamlčí způsob vypracování zprávy a její následné vyznění v České republice:

Putin je postižen formou autismu, tvrdí studie Pentagonu

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Indil99CZ
před 9 měsíci

I kdyby pán Putin opravdu trpěl Aspergerovým syndromem, tak nic na tom není špatného - lidé, kteří tímto syndromem trpí jsou velice inteligentní.

Brabec
před 2 roky

Opět po čase se zjevil Špidla. Tedy to je opravdu, ale opravdu velká nula - radí Sralbotkovi a ten je tady předsedou vlády! Chce se mi zvracet.....

Zeolit
před 2 roky

Když chceš psa bít, hůl se vždycky najde. Ovšem dát tuto "zprávu" do médií a ještě málem jako otvírák na první stranu jenom ukazuje, že Američanům schází solidní protiputinovské a protiruské argumenty. Víc se už nemohli shodit...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...