Americké teroristické komando opouští Sýrii, Libyi a Irák a přesouvá se do východní Evropy!

 

O Jugoslávii USA mlčí!
O Jugoslávii USA mlčí!

 

Za jak dlouho zde chtějí zahájit válku a bombardování? Připravují se opět nálety na Škodu auto a Plzeň, aby byl zničen průmysl, který se má rozvinout s asijskými státy?

Dluhy USA už tomuto státu jinou možnost nedávají!

Spojené státy v únoru 2017 rozmístí ve východní Evropě brigádu s plnou výzbrojí. Dosud se předpokládalo, že jednotka bude využívat pouze výcvikovou výzbroj, která je na východě Evropy už rozmístěna. Jenomže teroristické oddíly USA v arabských zemích definitivně prohrály a nyní se snaží soustředit na konflikt zde,

který má být zahájen v roce 2018 - sto let po první světové válce!

Proč Kosovo? Zde je důkaz: USA potřebovaly vybudovat základnu. Proto děsivé zabíjení, na kterém jsme se podíleli i my!

 

Camp Bondsteel

 
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
V blízkosti Ferizaj/Uroševac
Zeměpisné souřadnice 42°22′ s. š., 21°15′ v. d.
Stát Kosovo
Vznik 1999
Příslušnost US Army

Camp Bondsteel je americká vojenská základna ležící v Kosovu a vybudovaná v roce 1999. Nalézá se poblíž města Uroševce a rozkládá se na ploše 360 hektarů. Na základně je vybudováno přes 300 různých staveb, obývaných více než sedmi tisíci vojáky.

Základna má zhruba desetikilometrový perimetr. Je zde vybudováno 52 heliportů. Základna je pojmenována po americkém vojákovi Jamesi Leroyovi Bondsteelovi, který dostal medaili cti za zabíjení ve Vietnamské válce.

Pak se USA přesunuly do Libye, Iráku a Sýrie, kde se opakoval stejný scénář. Následovala Ukrajina.

Budou stát státy jako Srbsko na naší straně, když humanitární bombardování žádala krvavá Madlen (Albrightová) a Václav Havel?

Dislokace počítá s umístěním vojsk v šesti východoevropských státech, Česká republika mezi nimi zatím není. (Ale s příchodem prezidenta Číny mohou USA obsadit i Českou republiku.) S informací přišla agentura AP, změna ve scénáři rozmístění amerických ozbrojených sil má být oficiálně oznámena během středy.

Plán vychází z rozšířených rozpočtových schémat Pentagonu, která počítají se čtyřnásobným zvýšením výdajů na udržování amerických vojsk v Evropě. Zvýšenou vojenskou přítomnost signalizoval opakovaně během svých evropských cest americký ministr obrany Ashton Carter.

V letošním rozpočtu Pentagonu je na vyslání nových amerických vojáků do Evropy uvolněna částka 780 milionů dolarů (18,7 miliardy korun), pro příští rok se počítá se sumou 3,4 miliardy dolarů (81,4 miliardy korun), uvedla AP.

Předlužené USA mají miliony nezaměstnaných černochů, ale na zabíjení ve světě si vypůjčit umí?

 A Pentagon se senátorem McCainem má úžasný plán: pod správu USA bude patřit celý svět. A jaká je cesta? Už se stěhují do Evropy...!

 

Rubriky:

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Jan Jirka
před 7 měsíci

Je to smutná pravda,kdo vidí ( chce vidět ) a uvažuje,musí s článkem souhlasit.Jem jsem smutnej z toho,jak nelichotivě jsou vykreslení židé...

Petr Pokorný
před 7 měsíci

Pane Jirko, možná je chyba v nich samých. Známe herce u nás, známe i další velmi slušné lidi. Jenomže nejsou schopni si udělat pořádek u sebe a ortodoxní, marginální část nedokáží usměrnit. Normálním lidem nevadí židé, či Židé, stejně tak ne arabové a muslimové. Těm vadí to, že ti zlí, ortodoxní a fanatičtí se chovávají za většinu a ta většina je nevytěsní, ale kryje jim záda. Nebo spíš je za svá záda ukrývá. A tím vzniká to "všichni jsou lumpové", byť to tak není a i turisté z Čech (z Československa) do Egypta, Tuniska a bývalé Sýrie a tak dále ukazovali, že jsou většinově hodní, mírumilovní a přátelští. I u jnás nejsme ty zrůdy my, ale ti, co to z nás dělají a my se pracně snažíme obhájit. Prostě menšina zlých uzurpuje většinu hodných a slušných a těžko se hledá cesta ven.

r.m.
před 6 měsíci

Žid Singer v ČNB vás právě okrádá ve velkém ku prospchu svých etnických soukmenovců z Black Rock se sídlem v New Yorku.
Mají ve správě dluhopisový majetek ČNB, který nakoupila za české zlato a nově vytištěné koruny.
Kde žid skáče, sedlák pláče.

Pavol Szentivanyi
před 7 měsíci

Uloupené Kosovo (zakázaný dokument ČT)
https://www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmg...

Luis von Spanyar
před 7 měsíci

Suhlasim, ziadne unie s nikym a uz vobec nie pod sionistickou vlajkou, ani s arabskou "pol lunou" a ziadne americko zidovske spoluprace…!

stanislav Bukva
před 7 měsíci

Jediné riešenie: brániť si štátnu suverenitu a vyhýbať sa všetkým " úniam" a podobným združeniam, ktoré limitujú suverenitu štátu.Príklad: Švajčiarsko.

Ludmila
před 7 měsíci

Naše vláda zdárně spolupracuje, byla uzavřena tajná dohoda a v obci Jince v Brdech už je zabydlená americká vojenská posádka. Obešli referendum a podvedli národ způsobem jakým to nedokázali ani dnes tolik zatracovaní komunisté. první kdo o tom psal jsou novináři z Týdne

Lomcovák
před 7 měsíci

Apríl a stejný jako loni? Trošku originality, Ludmilo!

"01.04.2015 - Američané v Česku zůstanou. Vláda jim dala Brdy"

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/ameri...

Petr Pokorný
před 7 měsíci

Zajímavá informace. Děkujeme.

vaclav nebovidský
před 7 měsíci

Začněme se vyzbrojovat.Půjde o to na.kterou stranu budeme střílet.Na slovany ne.

kryssa
před 7 měsíci

Půjdu s Tebou!!!!!!!!!!!!!!!

Ruda
před 7 měsíci

Když se podíváme na mapu kolem Ruska,tak vidíme ,že je dokola obklíčené základnami vojsk USA.Již loni režim USA natlačil do Pobaltí velké množství těžké techniky i s vojáky.Samozřejmě je totéž i na Ukrajině ,kde jsou tito vojáci jsou zapojeni do bojů proti vlastencům.Jsou tam s nimi už od samého začátku i islámští řezníci z válkou sužované Sýrie.Pro jejich zkušenosti si je tam amerikáni přepravili.Nyní již režim USA ani neskrývá to,že mu jde o přepadení Ruska.Jenom do toho svinstva zatahuje všechny země ,co jsou v NATO.Na toto doplatíme BOHUŽEL VŠICHNI.

..
před 7 měsíci

Minulý týden světová média zveřejnila dojemný příběh válečného hrdiny. Je jím ruský voják, kterého během sólo mise nedaleko Palmýry obklíčili bojovníci Islámského státu. Když příslušník speciálních jednotek zjistil, že je situace bezvýchodná, navedl ruské stíhačky na svou vlastní pozici. Obětoval se proto, aby zemřela banda teroristů.
Ruský server Komsomolskaja pravda nyní zveřejnil jméno odvážného muže - chrabrým vojákem by měl být teprve pětadvacetiletý Alexander Prokhorenko a doma na něj čekala těhotná žena.
„Zemřel jako hrdina. Leteckým jednotkám dal své vlastní souřadnice a navedl tak palebný útok na sebe sama. Jednotka IS byla zneškodněna,“uvedl mluvčí ruské armády.

Zdroj:
http://www.expres.cz/identita-ruskeho-vo...

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/...

mefga
před 7 měsíci

Lepsi americká, nez ruska

kryssa
před 7 měsíci

Nemáš pravdu americká armáda je útočná, naše armáda je obranná a jak je vidět z příspěvků tak velmi velké procento si nepřeje mít v naší zemi nějaké přiblblé útočníky z amerického kontinentu.Proč si nedělají pořádek ve své zemi,proč neustále vyvolávají konflikty ve světě,málo bylo Koreje,Vietnamu, Afriky, v Evropě.Hlavně že mají plné huby demokracie a doma si ani neprdnou.

vlk
před 7 měsíci

beee beee sup do ohradky svinska ovecko

Petr Pokorný
před 7 měsíci

Rád bych upozornil na jednu zajímavost: toto se dělo v období, kdy krize v Rusku vrcholila a USA mohly všude zabíjet, aniž jim někdo zarazil zabijácké choutky. Rok 2016 není rok 1999, kdy opilý Jelcin nechal zhroutit Rusko za pochvalného mručení Bílého domu a Poláků, kteří si už dělali na část území zálusk!
V roce 1999 prakticky Rusko zbankrotovalo!!! A USA ho celé obklíčily pod značkou NATO!
Ekonomická situace Ruska v roce 1999 lze dohledat.

Robert
před 7 měsíci

80% evropského národa vás nenávidí.V případě konfliktu budete likvidováni i zevnitř.Zůstaňte doma,jste největším zlem na planetě!

kryssa
před 7 měsíci

Já si myslím že po těch napadených státech po celém světě a že jich není málo je to procento mnohem větší.Měli by pracovat na svých kukuřičných polích aby mohli chlastat tu svoji prasečí vhiskey.

Václav Turek
před 7 měsíci

Osobně proti tomu nic nemám, alespoň nás před těmi " hrdlořezi " z Islámského státu bude chránit pravidelná a v bojích zocelená armáda USA.

kryssa
před 7 měsíci

Teda co to čtu no to je dost ubohý.Ale mám jednu radu - Turku jdi do Turecka!

Radovan
před 7 měsíci

V boji zocelená armáda? Naposledy keď tí americký šašovia prekročili iránskú hranicu a zajali ich tak sa rozplakali, lebo si mysleli že ich idú zastreliť. To je mi panečku armáda.

Doga malor
před 7 měsíci

V roce 1973 sem byl nucen 3 neděle cvičit s Azbukem ,Jedno vím zcela určitě že ty kašparkové stěmi škraboškami na ksichtech so si hrajou a nevědi na co u měj machrovat tak na starého dědka. Skutečnost je taková že by je sežral k snidani ruský základák..Zocelená armada je v hluboký prdeli protože by se normalním vercajkem neuměly ani najíst tož tak nemáte představu coje AZBUK!!!

kryssa
před 7 měsíci

Plně s Tebou souhlasím na Ruskou armádu dnes nikdo ale opravdu nikdo nemá.A ti co jsou zocelení tak to by mě zajímalo čím?

lad
před 7 měsíci

To je legrace ??

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...