Neuvěřitelné, jaké absurdní odpovědi se dozvídá naše veřejnost, pokusí li se zjistit, proč jsme se nepřidali jako zakladatelé Asijské banky (AIIB).

Vážený pane premiére Sobotko

Jako občanu České republiky je mi nejasný postoj ministerstva financí v čele s ministrem Babišem k Asijské rozvojové bance (AIIB).


Václav Moravec sice zneužil pořad ve svůj prospěch a urážky, ale... Ale každý si udělejte úsudek sám.

Stále se hovoří o příchodu pár jedinců - bývalých Čechů. A druhá zpráva je, že se prudce zvedl prodej malých bytů. Souvisí to nějak?

Věc: ostrý protest proti znevažování občanské společnosti České republiky formou vyslání štábu veřejnoprávní ČT za částí pornoumělkyň…


Kazatel války
Kazatel války

Drzost, s jakou nás poučuje americký velvyslanec Obamy Andrew Schapiro je stejná, jakou nás častoval sovětský velvyslanec

Stěpan Vasiljevič Červoněnko

  za Leonida Brežněva!

Otevřený dopis

dělnická
dělnická

Vážený pane  poslanče a předsedo klubu Kováčiku (KSČM)

Absurdní drama zvrácenosti politického systému nutí občany k neuvěřitelným činům. Já, pravicový občan, hlásající a žádající svobodu všeho občanského se obracím na vás o pomoc. Na stranu, zosobňující bývalou totalitu a mnoho zlého v našem státě, co se kdy přihodilo.

 

Eisen a Ištvan
Eisen a Ištvan

Odcházející velvyslanec Norman L. Eisen po sobě zanechal stopu, která je v příkrém rozporu nejen s dobrými mravy, ale laicky posuzováno – nemělo by ministerstvo zdravotnictví podat na odcházejícího velvyslance Normana L. Eisena trestní oznámení za vydírání ministrů České republiky?

Poslední odpověď z Ministerstva financí je už tak arogantní, že jediná cesta k dohledání cca 200 miliard je pomoc silnějších médií mimo Mf DNES a Lidové noviny patřící ministru Babišovi.

Celý dopis - žádost o informaci - ministerstvu financí vedeným ministrem Babišem. Tím Babišem, o kterém REPORTÉŘI ČT napsali:

 

 

Než odejde další žádost na ministerstvo financí ministru Babišovi kolik skutečně stojí obsluha dotací, podívejme se na „itinerář“ úskalí, co to vše obnáší.

 

Odpověď prezidenta Miloše Zemana (tajemníka) na dopis, ve kterém byly naznačeny nepříliš inteligentní výroky prezidenta na některé události.

Naprosto odmítám populistické lži ČSSD v čele s premiérem Sobotkou, senátorkou Gajdůškovou, ministrem Němečkem, jakožto dalšími členy této vlády České republiky. Proto zasílám otevřený dopis jako klient pojišťovny generálnímu řediteli.

 

Víte, kolik berou ti, co radí s Evropskými dotacemi? Současná ministryně Jourová to ústy Sofie Papaleksiu, tehdejší přímé  nadřízené nechtěně prozradila u soudu, když se domáhala škody za ušlý zisk.

 

Ne, šok je slabé slovo. Absolvoval jsem mnoho jednání, z mnohých jsem byl velmi zklamán. Prostě se nikdy nevítězí v jednáních 100:0, někdy to prostě vyzní do ztracena. Ale to, co jsem zažil v jednání s odboráři na Žižkově, nikdy nezapomenu.

To je poslední, zatím nezveřejněná odpověď z ministerstva financí, než byl "realizován puč" na Nečasovu vládu.

 

Po pádu Nečasovy vlády se Českem vydírání zaměstnanců šíří jako lavina

Paradox, fraška, nebo důkaz, kam se vrhnou levicoví kapitalisté, když odbory si hrají na politiky a odborovou prací jsou politické pašalíky?

 

Vážený pane prezidente Zemane

 

Když jsem Vás slyšel poprvé v roce 1989, nadšeně jsem zatleskal. Když jsem slyšel Váš projev k vyslovení důvěry vlády Bohumila Sobotky nyní v roce 2014, opět jsem zatleskal. Vaše moudrá slova, pane prezidente, se mi hluboko vlila do srdce.

 

Dlouhá léta jsem si Vás vážil. A musím si i přiznat, že neznaje pozadí, jsem se ve Vás stejně jako v poslanci Pospíšilovi hluboce mýlil a zklamal. Ve Vašem případě pouze nevím, zda je to před, či po diskuzi a odstoupení na funkci „prezident České republiky“.

Po ustavení vlády budeme rozkrývání pokračovat. S kým, to uvidíme, ale bylo by zajímavé, kdyby se tam usídlil Babiš, který eurodotace (naše peníze) odebírá stále....

Po ustavení vlády budeme v rozkrývání pokračovat. S kým, to uvidíme, ale bylo by zajímavé, kdyby se tam usídlil Babiš, který eurodotace (naše peníze) odebírá stále....

Ladislav Jakl
Britský premiér David Cameron avízoval, že se za dva roky zasadí za konání referenda o členství Spojeného království v Evropské unii. Na první pohled ta zpráva vypadá jako záblesk rozumu v tupé bruselské šedi. Ale nedejme se splést.

Příběh níže popsaný není Silvestrovský vtip, ale ukázka, jak ti "slušní" kryjí další "slušné" a my se jenom vztekáme. Nejhorší je, že si z nás dělají ti "nejslušnější" legraci a spousta lidí jim skočí na lep. Ale prý je to právně čisté. Možná podle zákona ano, ale spravedlnosti...?

Vzhledem ke stížnostem občanů, vzhledem ke stížnostem jednotlivých stran žádám o kompletní výpis za rok 2012 na jednotlivých brífincích na Čt24 včetně smyček toto opakující.

Vážený pane šéfredaktore Čásenský,

V den setkání významných státníků prezidentů Gaucka a Klause mi dovolte, abych Vás oslovil se závažnou otázkou: proč se nepřetržitě nepravdivě komentuje nejenom v deníku Mf Dnes, ale ve většině celostátních zpravodajských relacích o skepsi vůči EU

Ač jsem oslovil různé instituce, ekonomy či zástupce EU, nikdo mi nedokázal odpovědět na nejdůležitější otázku:

Vážená vládo, než rozhodneš o fondu finanční stability: Jaké náklady nese Česká republika v celkové hodnotě při přerozdělování dotačních titulů?

Z korespondece je možné odvodit, koho že jsme to zvolili stranou TOP 09 do vedení naší země české. Ale nechám na úvaze každému, kdo si veřejnou korespondeci s předsedou klubu přečte.

Jaký pán, takový krám? Úředník Bátora měl naprostou pravdu, ale nikdo ho nebral vážně. A zde je další z výplodů a urážek tentokrát ředitele Kanceláře strategie, analýz a plánování Ministerstva zahraničních věcí ČR

Ministerstvo zahraničních věcí                                                                                                                              V Praze 16.ledna 2012

Věc: žádost o odpověď na zvláštní jednání o České republice a ostrý nesouhlas s některými výroky

Vážený pane ministře Schwarzenbergu

Proč z nás dělají někteří politikové blbce, se snažím zeptat premiéra a jednoho z opozice - slavného Tejce z ČSSD. Co na to asi odpoví?

Protože je nepravděpodobné, že by referendum mohlo být bleskově vyhlášeno, je zde jediná možnost, jak obhájit jistotu hlasování. Občané nevěří, že další výpůjčky do společné Evropy jsou nezištné, že na nich neparticipují eurofanatičtí politikové , žádáme, aby ČNB povolila převod peněz za jediného předpokladu:

Vážený pane Pokorný,

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (dále jen „Rada“) projednala na svém 17. zasedání,

konaném dne 20. září 2011, Vaši stížnost na pořad Otázky Václava Moravce, odvysílaný dne

4. září 2011 od 12:00 hodin na programech ČT1 a ČT24. Uvádíte, že zde došlo k osočování

a osobním výpadům vůči prezidentu republiky a jemu příznivému názorovému spektru české

politické scény.

Vážená rado, vážená předsedkyně Kalistová

ač respektuji vaše rozhodnutí jako instituce, dovolte, abych zpřesnil důrazný nesouhlas v onom inkriminovaném pořadu. Pokud předpokládám, že tým Václava Moravce je vysoce profesionální, nemohu než poukázat na způsob sportovní terminologií nadržování jedné straně, ač laik nic nepozná. Těžko se to definuje stručně, jasně, ale zkusme to. .

Stručně fakta - popis: zpřísněním legislativy se de facto pomáhá rychlejšímu pohybu pracovních sil, aby nezůstávaly na podpoře, ale byly vráceny do pracovního procesu co nejdříve. A je snahou, aby se nebáli podnikatelé či firmy nabírat nové síly, když se dají snadněji propustit. Logické a asi správné směrování. Bojím se však, aby se z vaničkou nevylilo i dítě.

I když umím pochopit zpřísňování režimu v nezaměstnanosti, úpravy, které dělá Ministerstvo práce a sociálních věcí je mimo realitu. Když není práce, kdo nejvíce trpí? A musím chtě nechtě dát za pravdu více p. Škromachovi, který výjimečně tahá za delší konec.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...