Pane velký Američane, velvyslanče Schapiro, nechcete si kázat doma?


Kazatel války
Kazatel války

Drzost, s jakou nás poučuje americký velvyslanec Obamy Andrew Schapiro je stejná, jakou nás častoval sovětský velvyslanec

Stěpan Vasiljevič Červoněnko

  za Leonida Brežněva!

 

 

 

„Slova mají moc a je nešťastné, pokud - byť třeba bezděčně – tak přihráváme Rusům propagandistický materiál nebo jim dáváme příležitost si myslet, že mohou vrazit mezi Evropany klín,“ řekl Schapiro po své přednášce na českém ministerstvu zahraničí.

„Nenechte si od nikoho vykládat, že sankce nemají dopad,“ prohlásil Andrew Schapiro během svého oficiálního vystoupení. Velvyslanec, který nastoupil do svého úřadu před měsícem, tak nepřímo (drze) reagoval na vyjádření českého premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) a ministra financí Andreje Babiše (ANO), že ekonomické sankce proti Rusku nemají žádný dopad.

 

Promeškal jste chvíli, kdy

velvyslanec má

mlčet!!!

Pane Schapiro, strčte si ty svoje rozumy někam! Raději se postarejte o vzdělání ve vaší vlasti, o to, aby se tam děti ve školách nezabíjeli, aby už američtí prezidenti nemasakrovali civilní obyvatelstvo "humanitárními bombami" a postarejte se, aby už černoši v ghetech v Bronxu a jinde začali být skutečnými, slušnými občany. Pak teprve můžete ostatním kázat! A aby USA s Izraelem nedělaly to, před čím utekla vaše maminka!

 

 

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Brabec
před 2 roky

První věty, které ten Shapiro řekl, bylo, že nám postaví Temelín (Bože, chraň !) a pak, že musíme zvedat náklady na zbrojení (!). Tenhle velvyslanec i ten předchozí jsou klasickou ukázkou špatných vlastností, které lidé na Židech odsuzují. A když k tomu připočtu, že přichází z US - je to na zvracení...

Fabiniová
před 2 roky

Já vůbec nechápu, co tím zamýšlí. Že by si vládu skutečně zval na kobereček?

Brabec
před 2 roky

Ano, bude si je zvát na kobereček, US budou platit neziskovky, jako svoji 5. kolonu. Uvidíte jaké budou demonstrace, protesty, petice,...tak to dělají všude ve světě ! Tahle americká pakáž - co ten cirkus na Staromáku - tzv. majdam. nikoho to nezajímá a oni za peníze "protestují". Zaplať Pána Boha za Zemana !

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...