Informační válka o Ukrajině titulky CZ

Jak je vidět, nejen PAŘÁT dnes v České republice tepá absurditu zpravodajství...

Mají být státní zástupci (žalobci) ochranou občanů, nebo se jich naopak paradoxně občané musí bát a oni si mohou dělat co chtějí? Dostal se hon na čarodějnice na roveň roku 1948 a plejáda určité části justiční moci je naprosto nekontrolovatelná veřejností jako když přebírala moc bolševická vláda v roce 1948?

zatímco u nás se na tuto komunitu díváme velice opovržlivě, poukazuje Český rozhlas, jehož autory jsou  Jiří Hošek  (jih),  mka. Prostě když se chce, nejsou předsudky, tak to jde. Ale musí se zahodit rasismus, je mottem onoho příspěvku v Českém rozhlase.

Ištvane, Bradáčová, Šlachto: třikrát a dost!

To, co předvádíte, je zrůdnost na roveň padesátých let minulého století. Je už čas nasadit kontroly a všechny kontakty, všechny záhadné akce prověřit! Je třeba právní cestou zdokumentovat, co se tady děje!

Ve věku 76 let zemřel jeden z autorů nezapomenutelné textapelové kultury, jež se rozvíjela na malých scénách po celé zemi a představovala novou podobu někdejších kabaretů a tingltanglů Petr Skoumal.

 

 Zahájí USA humanitární bombardování Barcelony?  Premiér autonomní španělské oblasti Katalánsko Artur Mas podepsal dekret, kterým schválil konání referenda o nezávislosti Katalánska 9. listopadu 2014 a Španělsko je dalším státem, které v Evropské unii vře!

Ztráta dalších šesti miliard krychlových metrů ročně na Ukrajinu tentokrát přes Maďarsko je další ranou pro neplatící Ukrajinu.

 

Jestliže má v rukách dementní administrativa USA v čele s CIA nejmodernější zbraně a je vláčena za ucho vládci z Pentagonu, řízena finanční výhodností mocných bank a nikoliv zárukou míru, skýtá to děsivý pohled na planetu Zemi!

Rusové k nám přestávají jezdit a tím využívat služby ČSA kvůli poklesu kurzu rublu, který začal už před lety. Např v roce 2008 stál dolar 24 rublů, dnes stojí 38. Na poklesu ceny rublu je vidět, že sankce zabírají

Proč je u nás tolik soudců, obhájců, "žalobníčků", když vše jde udělat lehce, jednoduše a především rychle. U nás se páráme s vrahy malých holčiček a hledáme další polehčující okolnosti...

Vždy se mi vybavuje tato slovní hříčka, když slyším o sankcích na Rusko, vidím pěstičky KDU-ČSL  a dalších pseudopravicových stran v České republice a pak....

Jsou sankce proti Rusku účinné? A mají být vůbec zavedeny? Kdo je ve větším právu a kdo začal konflikt na Ukrajině?

Divadlo neboli teatr ministra Stropnického nad jmenováním generála Petra Pavla do sčítače podvlíkaček je hodno Národního divadla, nikoliv hodnosti generála!

Petr Hájek doplnil fotomontáží hořících věží Světového obchodního centra v New Yorku po útocích teroristů z 11. září 2001 a vlajkou Evropské unie v popředí.

Kdybychom chtěli jízlivě připomenout vstup Irska do EU: prvním referendem,12. června 2008 nebyla Lisabonská smlouva schválena. Následně v Irsku proběhlo referendum 3. října 2009 a bylo hotovo....

Tisíckrát denně mohou Sobotkové z ODS tvrdit, že humanitární bombardování sta tisíců lidí v bývalé Jugoslávii byl nejmírovější proces bez lidských obětí

Ukrajina a Rusko vedou spor o cenu, za kterou Kyjev od Moskvy zemní plyn odebírá. Ruská federace požaduje 450 USD za 1000 metrů krychlových. Ukrajinci to odmítají a považují to za ekonomicky neúnosné. Vloni platili pouze 179,5 USD, což je zhruba polovina ceny, kterou platí evropské země.

Představte si, že vyrobíte stůl, prodáte ho hostinskému a od každého, kdo se u stolu nají, budete žádat poplatek. Absurdní? Proč, když totéž dělají prodejci hudby, OSA.....

 

vlajka
vlajka

Najednou se všichni předhánějí, jak by Skoty ohloupili svými sliby. A především: výhrůžkami. Od Evropské unie, přes banky až po Brity. Ne, svoboda je víc a Slováci to vědí.

Pokud takovýto rozhovor udělá blogger, je brán jako extrémista a používají se i horší výrazy. Pro okamžité pochopení v autentické části rozhovoru změním pouze + na - . Jaká reakce by byla, kdybych měl celostátně známou tvář?

Jindřich Ginter

Jedno z témat, na které by se měl tisk zaměřit. A velmi dobrý článek pana Gintera upozorňuje na šílenost reklamy na dušičku dítěte. Špinavost sama!

Otevřený dopis

dělnická
dělnická

Vážený pane  poslanče a předsedo klubu Kováčiku (KSČM)

Absurdní drama zvrácenosti politického systému nutí občany k neuvěřitelným činům. Já, pravicový občan, hlásající a žádající svobodu všeho občanského se obracím na vás o pomoc. Na stranu, zosobňující bývalou totalitu a mnoho zlého v našem státě, co se kdy přihodilo.

Glosa:

pane Kubku, je mi jedno, zda je více či méně lékařů, zda nám Německo a USA kradou vystudované lékaře, aniž za jejich studie zaplatí. (To samozřejmě není o volném pohybu osob, ale za zboží se platí a vzdělání zbožím je!)

Dnes jsem si přečetl několik zpráv. Jsou hrůzostrašné, ale mnoho věcí u nich zarazí.

USA zakázaly rodičům popravených vykoupit své syny pod hrozbou trestu

Dnes jsem si přečetl několik zpráv. Jsou hrůzostrašné, ale mnoho věcí u nich zarazí.

Nepříčetný primář mučil dětské pacienty....

Jaroslav Matuška

To, co je rozhodující v politice, se odehrává za zavřenými dveřmi. Veřejnosti bývají události v médiích předkládány podle toho, odkud vítr vane.

Státní zástupci a policie by se neměli míchat do politiky či bankovnictví. Ale v tomto případě byla drzost už za hranou: zahraniční matky našich bank si myslí, že jsme banánová republika, kam si budou chodit pro peníze, jak je napadne.

Členové elitní izraelské jednotky  8200 IDF v záloze  předali  tisku otevřený dopis, že se nadále odmítají účastnit špinavého slídění dokonce v ložnicích na palestinském území a obvinili jednotku z porušování lidských práv.

Autor: J. Matuška

Američané potřebují překazit slibně se rozvíjející spolupráci mezi Ruskem a Evropskou unií. Vybudování Nord Streamu se stalo červeným hadrem, stejně tak projekt South Stream. To by bylo, aby i ostatní se snažili obchodovat, přednost přeci má "kšeft".

Komiks Made in Poland nepokračuje, přímo vzkvétá jak americká ekonomika na dolarech z amerických rotaček.

Humanitární bombardování, mírové střely, speciální poradci CIA a další zvláštní sami sobě si odporující názvy. Ke komu vlastně hovoří prezident Obama?

Vystoupí li Petr Hájek (Protiproud a bývalý kancléř prezidenta Václava Klause) v čt24, je označen jako radikál, zakladatel konspiračních teorií a spiklenec, protože má diametrálně odlišné názory od mainstreamového proudu.

Do šílené situace se dostaly Spojené státy a Evropská unie. Levná výroba ropy a plynu z břidlic a válečné tažení na Ukrajině mělo tato dvě společenství nakopnout k rozletu. Opak je pravdou

Pane předsedo ODS, hrajete divadlo a lidem lžete. Nemáte na to právo! Pokud jste nepochopil, že pravice a konzervatismus znamená všem poctivě měřit stejně (v rámci možností), odstupte.

Tentokrát to není na 100% ověřená zpráva, ale zdá se tak věrohodná a navíc prezidentovi Zemanovi v diskuzích tak podobná, že stojí za zveřejnění. Najde li někdo odkaz na originál, Pařát dnes to okamžitě potvrdí.

Pracují na území těchto států dvojí tajné služby? Jak je možné, že oficiální zprávy vysoce chválí Porošenka a Jaceňuka, přestože se poloviny jejich výroků záhy dementují, zatímco zpravodajství pro tyto tři vládní činitele jsou prý zoufalé, ale nedementuje se posléze nic?

Otevřený dopis předsedovi KDU-ČSL Pavlovi Bělobrádkovi

Pane Bělobrádku, jakým právem si berete nás, občany, jako rukojmí vašich hrátek v absurdáriu ukrajinské frašky? Kde berete drzost, abychom my, prostí občané nesli náklady za sankce, které vyprovokovaly USA a které tak lokajsky provádí EU?

Pane Bože, který tupec vymyslel volební pořad čt 24 s Babišem a žvanírnu o ničem? Tak jsme se dozvěděli, že Klaus byl jelito, všichni kraďou a všude je neuvěřitelný bordel, který ANO s Babišem nedokáže ani za čtyři roky změnit.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...