Dívky, chraňte si své panenství. Mějte na pozoru před krvelačnými muži a jejich rozkroky.

Marksová-Tominová Českému rozhlasu řekla, že ani poměrně úzký profil témat, na něž se zaměřovala, ani feminismus nepovažuje pro angažmá na ministerstvu za nevýhodu.

 

 Tato tři uskupení jsou založena na stejném principu. A stát takto fungovat nemůže. I když proti sobě válčí a obviňují se.

 

Drzost, s jakou toto sdružení okrádá občany, překračuje všechny meze a konečně se mu někdo dostal na kobylku.

 

Pozvolna vychází najevo, jak je to s těmi prokletými miliardami, které budoucí expert Babiš žádá po Nečasově vládě a mění se na miliony…

 

Není na čase skutečně pravdivě informovat, co se za sběří vývrhelů a grázlů v ulicích Kyjeva děje a o co skutečně jde? Ta masáž jak od Hitlerjugent je už neúnosná! Včetně státní televize!

Domáhá se jich insolvenční správce kanceláře, v níž dříve pracovala. Peníze Marvanová získala prodejem svého podílu.

Pokud bychom navrhli, že my, Anglie a Katalánsko uvolní místo v EU za Ukrajinu, běsnění teplákových komand na Ukrajině by mohlo skončit a boxer Kličko by mohl podepsat s Barrosem dohodu.

Na této zprávě by nebylo nic moc zajímavého. Prostě se asi za Ratha kradlo a podvádělo. Tak se prošetří a je to. Jenomže....

 

(Nebo kurvahošigutntag?)

Jeden hledá v pytlích  150 miliónů, druhý 350 miliard a Kalousek řehtá smíchy…

rozhovor guvernéra ČNB M. Singera pro Lidové noviny

No nevím, budoucí ministr financí, který ví o každé miliardě? Že není rozdíl mezi 50 a 350 miliardami?

Ne, není nadpis dvojsmyslný. Každý si má právo čas od času jadrně ulevit, když špína překročí určitou mez!

NEMĚLO BY ZAPADNOUT!

proto je níže celý text Januše a Klesly. A to vše zapadá do koloritu, kdy bolševici už opět mají "v pařátech" tento stát a žádný Nečas s ODS to nemohl ovlivnit.

Na žádost aktivisty o zrušení koncesionářských poplatků (není to výzva PAŘÁT dnes) zveřejňuje:

Osobně jsem zažil toto: Popelka s jeho amplionovým autem hodinu před úřadem vlády vyřvával, jak je vláda bídná a zločinná. Každý se mu smál mimo pár jeho kamarádů - provokatérů.

Bulvární výkřiky na PAŘÁT dnes nepatří. Na druhou stranu stále větší pochybnosti nahlodávají snad každého a nelze se nesvěřit. Co je vlastně ta Jourová zač?

Zatímco eurofilové hýkají nadšením, jak zářná budoucnost nás čeká pod křídly Německa a Evropské unie a přeanalýzovaní analytici mají přesné výpočty zářné budoucnosti, nemusí být zlaté vše, co se třpytí. I pozlátko se leskne...

Obrovský otazník:

Miliardář a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který by se měl stát vicepremiérem a ministrem financí, končí v managementu své společnosti Agrofert.

 Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/zemedelstvi/babis-konci-ve-vedeni-agrofertu-sam-si-podepsal-vypoved-1054401#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Pokud zprávy, které přišli ze Slovenska jsou pravdivé, pak je to přímo děsivé. Babiš jako budoucí ministr financí na Slovensku obchází zákony a nakupuje podniky přes bílé koně - nastrčené figurky! Šílené.

Jako Pražák po meči i po přeslici, navíc už žádný klučina, si snad na tyto cirkusácké developerské výkřiky mohu dovolit jednoznačný rozsudek: do Benátek a Prahy zrůdnosti blobu nepatří!

Afriku okrademe a pak jim tam pošleme farizejsky Člověka v tísni. Perpetuum mobile...Dotace a la Evropa a Amerika

 

Čím déle se nic neděje se 150 miliony a kily zlata v puči na Nečasovu vládu, o to víc vyhřezávají na povrch zločiny, které se měly zakrýt pádem Nečasovy vlády!

Neuvěřitelně skadální je informovanost (totální embargo) na to, co se skutečně děje v Katalánsku (Cataluña) kdy část Španělska o polovinu větší než Slovensko, chce svobodu a nezávislost!

 

 

Dotační zločin!
Dotační zločin!

Aby bylo jasno hned úvodem: ten zločin nedělají čeští zemědělci, ale jsou napojeni na téže zločinné struktury, které vybírají peníze, aby nám za ně zlevnily mléko a mléčné výrobky.

 

 

Jako vřískot do tmy jsou po devalvaci koruny od ČNB hlasy některých eurofanatiků k euru. Ale k čemu by nám bylo?

 

ODS se stáhla na čas do pozadí a na politické scéně se jede s primitivními urážkami a urážením dál.

Už dlouho jsem neslyšel tak polopatický výklad v názoru, který naprosto jednoznačně podporuji a sdílím.

Kdo umí psát a počítat ručně, přijďte vypomoci na ministerstvo sociálních věcí! Po sociálních dávkách zastavena i veškerá elektronická korespondence!

 

A nic na tom nemění, že ukázka zrůdnosti se podílí napůl mezi křesťanskou společností EU a USA!

Důležité: upozorňuji, že i když to vypadá šíleně, není nic vymyšleno a lze dohledat. A v závěru je podezření velice stručně a lidsky (modře) popsáno pro ty, co se celým schématem nedokáží prokousat.


Nařizuje evakuace obyvatel blízkých budov, Praha v plamenech. Šílené, lidé jsou zděšení!

Málokdo si zatím uvědomuje, jaké zvěrstvo pro další generace naši vědci chystají. A to, co zjistili policisté v Austrálii, se stane zásluhou vědců normálně!

Jak jinak se dá chápat odůvodnění rozsudku Bárta versus Benda? Není to zmatečné vyjádření vrchního soudu? Nebo je tak napsán zákon?

 

Kdeže jsme naposledy skončili o Nadaci proti korupci miliardáře Karla Janečka? Že pan podnikatel Jančura nemá šanci vstoupit do německé železniční sítě. A že je podnikatel Jančura z Nadace proti korupci vyřazen, protože banky mu odmítají půjčit peníze.

Boj proti korupci se rozbihá do nejvyšších otáček. Pravidla už jsou tak dokonalá, že neprojde ani jedna zakázka a Fond proti korupci vedený Janečkem, Jančurou, a Krausem je v úplné extázi.

 

Navazuje na: drama v sociálních dávkách. Jak ochromit kontrolou kontrol celý státní aparát Nadací proti korupci?

 

Prosím, to není tentokrát o Lidových novinách, ale co si pozorný čtenář z novin vezme. LN schází slušný analytik, kde vše uvede na pravou míru.

 

Teda, alespoň podle dennodenního psaní Luboše Palaty v Mf DNES. Během pěti let se tisíce Čechů a Slováků vrátí, respektive přesune na Slovensko....

 

Zahraniční obchod České republiky skončil loni v listopadu historicky nejvyšším přebytkem 38,7 miliardy korun, v meziročním srovnání je to o pět miliard více. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/cesky-zahranicni-obchod-vykazal-v-listopadu-historicky-nejvyssi-prebytek-1050629#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Předem upozorňuji, že účetní knihy jsem neviděl. Dokonce je možné, že daňový expert se pozastaví nad tím, že se nad tím nejenom pozastavuji, ale že vůbec pochybuji. V tom případě nechť mi experti prominou.

 

To, že snad Bůh dopustil a zázrakem se vylepšil státní rozpočet, jsme si už zvykli. Vláda Petra Nečase na to neměla vliv…. Ministr Fischer ještě ani neusedl na křeslo a už je málem slavný.

"Překonali jsme všechny rekordy ve sledovanosti - historické rekordy. A to díky sledovanosti silvestrovského zábavního pořadu," řekl v pořadu "Volejte Železnému její ředitel Železný.

V rozhovoru s místními médii to řekl guvernér švédské centrální banky Stefan Ingves. Dluh švédských domácností v současnosti dosahuje 170 procent ročního disponibilního příjmu. Vzhůru ho tlačí především vysoké ceny nemovitostí a hypotéky.

 

Přestože vyhlášení představitelů jsou jasná, jsou tak jasná, až to zaráží. Co za tím vězí?

 

Byť nadávky na zaměstnance Ministerstva práce a sociálních věcí jenom prší, ministerstvo ani novináři nedokáží vysvětlit, kde je zakopaný pes. Že komunikace minulé vlády byla zoufalá, netřeba opakovat. V čem je problém?

Kdo se nebude chtít prokousávat fakty, stačí závěr.

V roce 2013 skončil státní rozpočet předběžně schodkem hospodaření 80,9 mld. Kč, což je výsledek o 20,1 mld. Kč příznivější než v roce 2012 a zároveň o 19,1 mld. lepší než rozpočtovaný.

Kde bere tato parta inspiraci, nechtěně (jako druhý produkt Ištvanova genia) prozradil  v talk show Karla Šípa Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych.

 

Za bývalé státostrany se sice méně cestovalo, ale na druhou stranu DP podnik vydával různé kalendáříky, jak se chovat v Praze.

Doufejme, že ve státě, kde mimo občasných slovních přestřelek ( a to je snad dokonce dobře pro vypouštění přetlaku) teroristické útoky v podstatě neexistují, bude bezpečnost zajištěna v mírovém duchu i nadále!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...