"Nezisková" organizace ROMEA.cz, stejně tak jako HateFree Culture, se vždycky bez ohledu na to, kdo je v právu, postaví na stranu menšiny. Většinou romské menšiny. Šíří v této komunitě přesvědčení, že žijí v rasistické společnosti, a podle toho se pak také chovají.

Nikdy bych nepředpokládal, že v té protizemanovské kampani ještě někdo dokáže trumfnout redaktory České televize...

A Pravda a láska dodnes tento princip považuje za nebezpečný a škodlivý a prosazuje tzv. občanskou společnost, která ale je občanskou jen a pouze tehdy, pokud zastává názory jim libé.

A vše toto zastřešuje Česká televize, ČTK, Halík, Kocáb, KDU-ČSL a Gazdík s Horáčkem. Fascinující. Kolik bylo Hermanovi za Stalina, Hitlera, holocaustu, za doby normalizace (ta tvrdá byla v padesátých létech, ta měkčí byla mezi roky 1969 až 1980).

Poslední dny se množí jednotná politická prohlášení nejrůznějších umělců, kteří ve jménu "pravdy a lásky" promlouvají k národu. Připomeňme si, jak k národu umělci promlouvali v minulosti.

Fraška, jaká nemá obdoby!

Štamgasti v putice Na nádraží vybrali 1948 medailí pro Bradyho a zasílají další. Děda jásá...

Znám spoustu vězňů, kteří Osvětim přežili, jež by si medaili zasloužili mnohem víc... Břetislav Olšer

Je skutečně těžké nejen pro mě, ale i pro mnohé lidi kolem mě, bývalé voliče svobody a ODS uvěřit, že špína, kterou provádíte Vy a parta ODS v čele s Fialou je nástupkyní ODS, která budovala kapitalismus.

Stále více přibývá důkazů, k jakému vydírání a terorizování se uchyluje skupina lidí kolem "křesťanských Evropských hodnot"  jako je Gabal, Langšádlová, Němcová a další, pokud občané nejdou ku předu levá a nevyjí s touto smečkou.

Václav Havel kultem osobnosti být nechtěl! Kdo ho jím udělal?

Dienstbierovci, sobotkovci, šabatovci, pelikánovci, pánkovci, kocábovci a ještě několik dalších sluníček se stále bije do prsou, že je potřeba imigranty integrovat a využít je jako novou pracovní sílu, která zde chybí.

Standa Gross měl strýčka Vika, Daniel Herman svého "Brady".  Kdo zrežíroval populární kufřík a reklamu holocaustu, jak říkala redaktorka v Interview na Čt24?

Já, občan Československé socialistické republiky, vědom si své čestné vlastenecké povinnosti, přísahám před bojovou zástavou věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa.

Je snad jediný v České republice, jehož rodině někdo ublížil? Ta sobeckost je strašná!

Co je podpora terorismu? Jaká je definice? Stále někdo tvrdí, že jsme papežštější než papež? Tak toto je jeden z důkazů, jak nás demokratický západ vydírá.

Tedy nikoliv český lid, český národ, čeští občané. Prezidenta Zemana zvolil Lukoil, neboli český národ byl podplacen Lukoilem a prakticky Putinem, aby zvolil takovou karikaturu jako je náš prezident Zeman!

To včerejší společné prohlášení čtyř nejvyšších státních představitelů ČR, kteří se fakticky omluvili za skutečnost, že se s dalajlámou sešli dva lidovečtí ministři, mě dost nemile překvapilo.

Učebnicový příklad, který by měly převzít učebnice Občanské výchovy o zániku demokracie stranou, která je naoko demokratická.

Všelidové hlasování, které do prezidentského stolce vyneslo Miloše Zemana, nesmírně rozlítilo tábor jeho odpůrců tak, že dva z nejzatvrzelejších K. Schwarzenberg a M. Kalousek svým hloupým posměchem zneuctili inauguraci prezidenta.

Co vidí běžní lidé, ale nevidí Agentura pro sociální začleňování, která začala v Mostě působit. Ta jako kdyby trpěla šedým zákalem.

Břetislav Olšer 

Na 300 tisíc korun přišla podle odhadu Černínského paláce státní kasu nedávná třídenní pracovní cesta prezidenta Miloše Zemana na řecký ostrov Rhodos.

Několik příjemných poznatků si můžeme jako občané z těchto voleb odnést, byť další se hrozivě odkrývají.

Najednou zde opět byla svoboda, kdy nám nařizovali, co smíme svobodně říct a co ne.

Jiří Žáček je mimo jiné i básník a možná také proto se, dokonce i o České televizi , vyjadřuje tak decentně, nóblesně...

Ze soudní síně...

Co má být totální genderová diskriminace dle feminizačního běsnění v Evropských hodnotách? Pokud nedáte zákaz odvolat ve finále profesionálů těžké váhy mužů z ringu těhotnou ženu a v případě porušení nedáte tvrdý trest, …

Dokumenty, které znamenaly ztrátu samostatnosti a suverenity našeho státu a svobody občanů. Jen ty zbraně vyměnili za dotace, adresáti pozvání jsou na jiné světové straně a místo palby ostrými o nás teď hlasují.

Mnoho povyku pro nic; Moskva totiž zvažuje možnost, že by se Rusové vrátili do výzvědného centra na Kubě a na vojenskou základnu ve Vietnamu, kde působili od sovětských dob až do roku 2002.

Vážně si myslí „Rovnátko Sobotka“ (jak ho lidé přezdívají), že za držení Dienstbiera, jeho lží, urážek a zločinné korektnosti či multikulturalismu nebude mít ČSSD stržené body? Vážně si myslí ČSSD, že urážet slušné lidi ústy Dienstbiera a držet nad lotry ochrannou ruku lze donekonečna?

František Matějka

Občané ČR měli právo hlasovat o vstupu do EU. Právo na referendum o vystoupení či setrvání v EU jim vláda odpírá. V době referenda jsme kromě jednostranné kampaně pro vstup neměli žádné zkušenosti. Dnes už je máme. Děkujeme.

Havlův záchůdek, Havlova lavička, Havlův nočníček, Havlovo letiště, Havlovo náměstíčko. Zlatá éra komunistického kultu osobnosti je zpět.

Bývalý reprezentant zveřejnil fotografii asistentky rozhodčího Lucie Ratajové, která v poslední minutě nastavení neodmávala ofsajdové postavení brněnského Aloise Hyčky, jenž poté vyrovnal na konečných 3:3.

A protože jsme už nadále nechtěli čekat, omluvte prosím některé "nedodělky", které budeme během příštích dnů vychytávat.

Co můžete očekávat: samozřejmě malá překvapení, profesionálnější zázemí, rozšíření příspěvků a samozřejmě poctivost.

"Poslali jsme tam minulý týden výzvu," sdělila mluvčí  Krajského soudu s tím, že od doručení poběží dvacetidenní lhůta, během níž může spolek, který je zapsán pod názvem Zastupitelské centrum DNR, stav napravit.

Jedna vlaštovička jaro sice nedělá, ale několik už jaro signalizuje. A totéž lze najít v některých výstupech ODS. Co se děje?

Protestoval jste snad u Obamy a Schapira, když Američan Kevin Dahlgren zabil čtyři Čechy a pak se je snažil upálit? Ne? Tak nač teď takové "rasistické" divadlo, když všichni potvrzují, že motivem vraždy v Británii nebyl Čech jako takový?

Dotaz na rádio Jerevan: „Je pravda, že můžeme kritizovat i komunistickou stranu?”
„Právo na kritiku je základem demokratického centralismu, na druhou stranu se ale ve vlastním bytě žije lépe!”

Duše těchto dvou politiků jsou černější než hornoslezská černouhelná pánev, ve kterých se  oxid křemičitý dýcháním dostane horníkům do plic a vzniká závažná nemoc silikóza.

V Praze byli v neděli zadrženi manželé Oleg Vorotnikov a Natalija Sokolová, členové ruské disidentské skupiny Vojna a českou pětici mladíků zase obvinili kvůli tomu, že v Praze posprejovali kavárny a obchody zapojené do kampaně Hate Free... 

My, občané České republiky se omlouváme za naše MZČŘ, protože nehovoří za národ a lid, ale za jakousi partu odtrženou od občanů, která se schází v Bruselu pod vedením Washingtonu. 

Na konci roku 1992 odjela jako zahraniční korespondentka do Moskvy, a o dva roky později založila spolu s Jaromírem Štětinou soukromou novinářskou agenturu. V roce 2000  ji ruské úřady označily jako personu non grata a musela tak Rusko opustit. Od té doby (údajná krize v Čt) má do České televize neomezený přístup a může tvrdit o Rusku, co chce.

Smutné, když špičky ODS argumentují patolízalovi Sobotkovi  mantrou, které je rozblemcaná a fakta nejsou na stole.

A pokud si někdo myslí, že je to opět výsadou české nátury, tak se hluboce mýlí. Jednání ve striptérských klubech a zvrácená morálka začala na Wall Street a to není, fakt to není ani Česká republika, ani Rusko!

„Přísnější zákon o střetu zájmů přijat. Oligarchové si budou muset vybrat: buď členství ve vládě, nebo dotace, veřejné zakázky a vlastnictví médií,” uvedl prý Sobotka na Twitteru ve zjevné narážce na koaličního partnera.

Stačilo hodit do médií takovýto zoufalý rasistický výkřik a bombastická reklama je na světě. Že to může být stupidní námět? No a co? Ale takto je zaručená státní ochrana za asistence Dienstbiera a Šabatové!

Urážky ze západu, že nebudou živit náš stát, když odmítáme sdílet jejich absurdní bruselskou politiku včetně migrace, jsou tak obludně drzé, že nastal čas dát tvrdá data na stůl!

Pokud historické dokumenty nelžou, měl by být Dienstbier a lidi, co falšují dějiny a zneužívají cikány k politické sekeře  exemplárně potrestáni jako zpochybňovači holokaustu!

Navštěvníci amerického velvyslanectví Dientsbier a Pavel Bělobrádek zaútočili po jedné větě na Babiše a ten má plné gatě. A toto má být ten konfident, který je současně oligarchou?

Pak je zde druhá možnost, že naše BIS je naprosto neschopná cokoliv najít a tak si přečte pár diskuzí, hodí to na papír a předhodí skupině pseudoodborníků, kteří nad tím žvatlají. Třeba europoslanec Pospíšil je zářný příklad.

Politické procesy bývalého bolševika Štětiny se opět vrací do českých luhů a hájů. Tyto zrůdnosti byly naposledy v padesátých létech minulého století, kdy komunisté osočili, udělali rozsudek a současně vydali trest! Horáková musí viset, freneticky řvali. A skutečně visela!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...