Co píše naše excelentní redaktorka na Blízký východ Tereza Spencerová? Zvyšují se, nebo se snižují pochybnosti o 11.září?

  Prezident RF Vladimír Putin podepsal výnos, kterým se přikazuje „zpřístupnit“ archivy státu a zřejmě i některých orgánů státní moci od roku 1930 do roku 1989. Neměli by totéž udělat naši vědci, kteří nám vše níže zatajili?

Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, které tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová.

Praštěný nadpis, kdyby se v podobném duchu nevyjádřila skutečně kancléřka Merkelová při setkání  s tureckým premiérem Ahmetem Davutogluem v Ankaře.

Humbuk v titulcích, jak totální prohra Le Penové a Národní fronty se uskutečnila ve volbách ve Francii po prostudování výsledků odhaluje výrazně jinou tvář:

 

SU-24
SU-24

A máme právo žádat odchod z NATO, pokud se prokáže, že Turecko je teroristický stát a americké NATO i s generálem Pavlem ho chrání?

 

V Angelice byl básník Špína. Rebeloval proti vrchnosti. Psal se rok 1661 a na královském dvoře se očekávalo narození potomka Ludvíka XIV. Toto individuum, básník Špína, hanobí dvůr! Chcete dostat kvůli němu deset let?" - "Spáchal něco ten člověk?" Desgrez podal Angelice básníkův pamflet: "Z toho, co nám urvou od huby a hrdel, dvoru roste panděro a ...,Nakonec byl básník Špína oběšen na náměstí Gréve....

Stačila jedna běžná věta  srbského ministra obrany Bratislava Gašiče  se sexuálním podtextem, kterou pronesl v neděli k novinářce nezávislé televize B92, a nastal konec světa...

 

Svoboda
Svoboda
Putna
Putna

Kdo neřekl v životě sprosté slovo, kdo si v životě sprostě neulevil, hoď po mě kamenem! Ne tak zvrácená, fanatická skupina, pracující za naše peníze! Nezisková, žijící z dotací!

"Švadlenka" aneb informátor zaručených zpáv z Londýna začíná panikařit. Prý mizí z Londýna a bude vysílat autenticky.

Ani soudu už se nelíbily podvody sluníčkářů a potvrdil to, co slušní lidé dávno věděli: Kaplického lejno nejen do komorní Prahy nepatří, ale navíc to byl podvod.

 

Alexej Čepička
Alexej Čepička

Hned po svém nástupu Čepička oznámil, že styl práce bude naprosto odlišný od jeho předchůdce L. Svobody. Začal se věnovat „kádrům“. Na tři desítky generálů dal sledovat a některé z nich donutil odejít. STB se rozjelo na plné obrátky. Psal se rok 1950. (Černý baroni tuto "idilku" popisují)

Splnili jsme klíčové podmínky a očekáváme rozhodnutí EU ohledně perspektivy zavedení bezvízového režimu pro Ukrajince", řekl Porošenko v provolání, které bylo zveřejněno v sobotu na jeho webových stránkách.

Jaký je jejich skutečný zájem, že napadají každého, chránící svoji vlast? Prezidenta Zemana můžeme obviňovat z lecčeho, ale nikoliv z toho, že by občany České republiky nenáviděl!

Jeruzalém - Na okupovaných územích ve východním Jeruzalémě by se mělo začít stavět. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes odsouhlasil výstavbu 454 nových domovů ve dvou židovských osadách.

Zda je vláda USA lokajem Pentagonu nebo naopak se zatím zjistit nedá, ale jedno je jisté a už veřejně dokládané: veřejná podpora Islámského státu vládou USA!

Samozřejmě že se nevysloví tak okatě. Že to z (ní) nich leze jak z chlupaté deky. Prý na to USA neměly a nemají peníze!

 

Málokdo asi věděl o scénáři, který byl připraven na Rusko v období Jelcinovi vlády. Sice to zní šíleně, ale scénář na rozpad Ruska byl připraven. A Putin tomu zabránil.

Říkají nadřazené bytosti lidskoprávní z Evropského soudu pro lidská práva. Je pár vyvolených, který smí vše a vy, sebranko podřadná, budete mlčet!

Zisk z průzkumu a těžby ropy Exxonu se ve třetím kvartále snížil téměř o 80 procent a Chevron bude muset kvůli slabým výsledkům propouštět. Jeho zisk klesl o 64 procent.

Kdyby se nejednalo o statisíce zabitých v důsledku americké oranžové kontrarevoluce v Sýrii jako v Iráku či Libyi nebo na Ukrajině, byl by to šílený námět na komixový horor!


Když za nimi zaklaply dveře, všem zbývajícím septimánům přejel po zádech mrazivý dráp hrůzy. Neboť byl červen 1942.

pplk Marek Obrtel
pplk Marek Obrtel

 

Něco je závadného na informovanosti, když ne-mainstreamové myšlenky či náměty a vyjádření musíme shánět v médiích, která bychom jinak nečetli.

SOHR to ví naprosto přesně, pouze nechce udělat paniku... Všemi médii proběhla zoufalá zpráva!

Je US ARMY tak demoralizovaná, nebo ji opouštějí všichni "modloslužebníci" a pseudopřátelští lokajové?

Studánka křišťálově čistá. Jak krásně poeticky to zní. Pak si vzpomeneme na Stanislava Grosse (budiž mu země lehká), strýčka Vika, byt a následně sta miliónů, akcie...

 

Donátor?
Donátor?

Podobnost čistě náhodná: záhada. Dnes ve 13.15 bude (měl by být) znám rozsudek Ivan Langr versus Kmenta. (Tehdy pracoval pro Mf Dnes). Pak Langer napadl protektora Schapira a nakonec divného Ištvana za monstrproces s Nečasem.

Je až s neuvěřením, že Polsko ještě někdo ze slušných bere jako seriozní občanskou společnost. Pořád provokuje, vyhrožuje, nedodržuje dohody a pak když dostane tvrdou lekci, desítky let pláče!

Je dobře, když se vyloží karty na stůl. A bylo na čase. Zveřejňováním ruských náletů se USA vyděsily a odkryly: stáhly se z Afghanistánu, aby společně pozabíjely se Saudskou Arábií ropné konkurenty!

Asi nikoho by v roce 1989 snad ani ve snu nenapadlo, že nadšení ze vstupu do amerického NATO vystřídá v roce 2045  všeobecná skepse a nenávist!

Anders Behring Breivik
Anders Behring Breivik

Divné, velice divné, co se děje v norské společnosti, která jako další nám byla dlouho dávána za vzor. Opět okopírováno od Adolfa Hitlera a jeho převýchovy.


Lékaři bez hranic (MSF) odmítli tvrzení, že jejich nemocnice v afghánském Kunduzu se stala terčem náletu, protože z ní stříleli bojovníci Tálibánu.  Počet obětí sobotního bombardování vzrostl na 22. Zemřelo 12 zdravotníků a 10 pacientů.

Jaký národ, takový parlament, takový prezident? Asi ano. Neskutečné bláboly, kterými ohromuje svět. Od Jaroslava Haška by to byl geniální zábavný fejeton.  Dejte mi peníze pro Pentagon a já vám zajistím stotisícovou armádu!

Pravda se časem vždy ukáže a Dientsbier ukazuje své pravé já! Obdivuje Dientsbier skutečně holocaust a koncentrační tábory se správnou selekcí lidské rasy?

Už je to tady
Už je to tady

Je to souboj, který stojí obě strany šíleně peněz, rubl skáče až k poměru 70:1, takže dnes vzdát hold skutečnému vítězi je předčasné. Přesto....

Základní školy v Haagu přestanou od letoška udržovat tradici černého Petra, který vystupuje po boku svatého Mikuláše jako černoch bavící děti.

Smutný pohled na naši politickou scénu. Všude, kde se jedná o miliardy do kapes USA nebo zabíjení v zájmu USA jsou vždy v pozadí velvyslanci USA.

Pokusím se o příklad. Jestliže na vaši horskou chalupu doputuje rodina s malými dětmi s tím, že jsou vyčerpaní zimou a že již nemohou dál, nebudete si je nejspíš zošklivovat jen proto, že se dostali do nesnází, ale přátelsky je přivítáte, nabídnete jim stravu a přístřeší, umístíte je do volného pokoje a upozorníte je, že v chalupě jsou spící děti.

Velmi dlouhou dobu Pařát dnes a Literární noviny (Tereza Spencerová) popisovaly stav Ruska, USA, Ukrajiny a Sýrie shodně, ale posledních přibližně čtrnáct dní se začaly lámat ledy.

Pozorně si přečtěte, které státy byly vydírány a  a přitom tyto státy žádá Merkelová o pomoc s utečenci za přísného dohledu fízla: USA!

 Huronský smích několika měsíční, jak oblafli Rusko i za cenu zločinu vůči Bulharsku, Řecku, Rumunsku a Albánii.


Lámou se ledy a syrský chargé d’affaires zásluhou Novinek promluvil! Kdo za exodus zoufalých utečenců ze Sýrie může?


Jsou snad jednom na šmírování občanů, pronásledování úletů v diskuzích na internetu a podávání zpráv pro americkou CIA?


"Vnímám toto téma také v osobní rovině coby syn uprchlíka. Má matka v roce 1939 utíkala z Československa do Spojených států a byla v podobné situaci. Je teď na všech lidech ve veřejném prostoru, aby šířili pravdivé informace." řekl pro Týden velvyslanec USA Schapiro.

Bojovníci Islámského státu zabrali poslední velké ropné pole, které ještě měla pod kontrolou syrská vláda. Uvedla to v pondělí agentura Reuters s odkazem na syrskou exilovou organizaci SOHR v Londýně.

Nejsou lidi, vítejme běžence! Slováci prý odcházejí (někdo někde spočítal a za 30 000 už Čech "nehákuje")!

 Katastrofa!

Největší ruské bance Sberbank klesl ve druhém čtvrtletí čistý zisk o 44 procent. Za prvních šest měsíců roku se zisk Sberbank snížil o polovinu na 85,2 miliardy rublů.

 

Tatra
Tatra

Na jednoho vzdělaného pracujícího je hromada politologů - žvanilů typu politického geografa Michaela Romancovova. K  čemu jsou? Kdo ty kvanta flákačů platí?

 

Jak se točíš korouhvičko?
Jak se točíš korouhvičko?

Samozřejmě kdo jiný: Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty v obsáhlém článku, který vychází v dnešní příloze Lidových novin Česká pozice.

Prohlášení, která byla vydána, nemají žádnou logiku a souvislost. „Ze syrských Golanských výšin podnikl Islámský džihád placený Íránem“ útok na Izrael, tvrdí izraelská armáda.

Tuto otázku jsme si položili nedávno. Že to nebylo tak daleko od věci a že už se ozývají hlasy odjinud, dosvědčuje článek například v Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...