Záhada: prodejna oděvů z Londýna vyhodnocuje situaci v Sýrii a Rami je expert pro největší masmédia a co ruské letadlo nad Sinají?

Dnes, po více jak roce nastal čas připomenout fanatickým zastáncům americké mírové mise, co tehdy obyčejné lidi šokovalo.


I při ceně 50 dolarů za barel ruská vláda, která se ve státních příjmech z poloviny spoléhá na výnosy z prodeje ropy a plynu, je schopná sestavit rozpočet.


Britské Ministerstvo obrany se skandálním zpožděním pěti měsíců přiznalo, že žádná ruská ponorka nebyla zapojena do dubnového incidentu s irským rybářským traulerem. Byla to britská ponorka.


Jakub Szanto
Jakub Szanto

Rok 2013: Assadova vojska drtí rebely. Padl Homs, bašta opozice. Zprávu o pádu čtvrti Chálidia v centrálním Homsu přinesla syrská státní média.

Z ohlasů na internetu (žádný nebyl) je vidět, jak je stále oficiální státní zpravodajství automaticky bráno, že "co je psáno, to je dáno".....

Náš milý zpravodaj Karas zase exceloval. A bylo by fajn konečně zjistit, zda hloupí Rusové koupí kdejaký šmejd, jak se stále psalo, nebo dostávali excelentní potraviny a zboží, o které nyní přicházejí, jak říká Karas, zpravodaj Čt24.

 

Analytická "hvězda" pro Rusko Votápek
Analytická "hvězda" pro Rusko

Kdo volí Putina je zaostalý, kdo volí Putina je primitivní, kdo nenadává na Putina je dementní...

 

Bože, ty to vidíš
Bože, ty to vidíš

Ruští studenti vypískali ideologa Antimajdanu: Zmizte odsud, propagandu tu nechceme, je nadpis v Lidovkách..

Kvůli utajení pak Rusové podle Američanů používají extrémní opatření. „Rusové se snaží skrýt své ztráty tím, že sebou vozí mobilní krematoria.


A nyní už jsou přesvědčivé důkazy: satelitní snímky, na kterých je vidět krev, střelba z děla, dělové koule. To vše je v dalším díle o vrahovi - vůdci Severní Koreje Kim Čong-unovi.

Musíme se omluvit za pochybnosti, které byly po oznámení, že ukrajinská armáda zničila mnoho vozidel ruské invaze. A nebýt snímků, dodaných Guardianem, pochybnosti by byly nadále. Identifikační čísla jsou na snímcích patrná!

A reakce NATO na sebe nenechala dlouho čekat...

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...