I my jsme jenom lidé a tak i my musíme odpočívat. (Duševně), protože doba je překotná a je třeba načerpat síly. "Nepřítel" však nikdy nespí a tím chci naznačit, že prázdninový režim nebude "nulový" režim vypnutí, ale v případě, že se něco závažného bude dít, okamžitě se budeme akcelerovat.

Americké velvyslanectví v Praze je prý šokováno tím, že Česko nevydalo Alího Fajáda a Chálida Marábíhodo USA.

 

Nové logo
Nové logo

V příštích dnech významně změníme systém informací a k tomu jsme připravili nové logo, novou masku Pařátu a i pracujeme na jednodušší úpravě redakční stránky.


Pařát dnes předkládá tři kandidáty na osobnosti roku 2015 a současně tři osoby na nejnižším stupni lidských hodnot v našem a světovém dění.

 

 Kde berou obrovské zisky na výdaje a manipulaci neziskové organizace parazitující na lidskoprávních vztazích a na nemožnosti změnit nepřizpůsobivé občany?

V poslední době nastala euro-americká extáze, jak čelit ruské propagandě, která (byť by se zdálo) není založena na oficiální propagandě ruské vlády, ale je to návaznost na dřívější značku: Dodo, neboli dodělej doma, dodělej si sám.

Každá přirovnání kulhá a v posledních dvou létech jsou fekventovaná slova nácek, fašista, nahnědlý. Vždy odmítám jednostranné vidění a k tomuto textu mi dohnaly odsudky některých, ale i zde. Podívejme se na to zrcadlem - jinýma očima.


Pohyb a pohotovost amerických jednotek všude ve světě a další důkazy s sebou nesou podezření přípravných prací na jadernou válku proti Rusku vyprovokovanou z Evropy!


Zdá se, že se svět dává do pohybu. Není otázkou zda, ale kdy! Ačkoliv servry informují o každém zvlášť, souběh je mimořádný!


Žádám všechny muže, co mají "blbé ženy", aby je vyslali do Bruselu k přísavce na evropské dotace Jourové. Nemusí umět číst a psát, stačí, že se prokáží rodidly...

Můžeme si myslet o Randsdorfovi cokoliv, dokonce měl problém se splácením peněz, ale že by veřejně a ve Švýcarsku kradl miliardy?

Sluníčkáři jdou bojovat proti sluníčku - komix jak vystřižený z amerického Hollywoodu. Že se na tom podílí i další státy? Samozřejmě, když místo zvedání platů na celém světě bohatí kupují pozemky na Marsu nebo...

V úterý odlétá delegace do Japonska. Stropnický (ANO), Černochová (ODS), Šeďa (ČSSD) a další.

Blíží se jaderná válka v Evropě, vyprovokovaná Pentagonem a USA? Co je to za šílenství? Kolik lidí si to uvědomuje?

Protože dnes už to víme. Turecko, které kryjí zločinci z USA pod hlavičkou NATO. Dále Saudská Arábie, která společně s Tureckem a USA vyzbrojuje tyto vrahy. Tečka.

 

Hned v úvodu je však nejdříve nutné napsat, že se to netýká extremistů, kteří jsou mezi muslimy, křesťany či židy. (Nebo bezvěrci, aby byla výseč úplná)

Každopádně všechny tři kryje americké NATO. Dokládají to velice, velice zdrženlivá vyjádření představitelů této útočné formace a především generálního tajemníka aliance Jense Stoltenberga.

Turecko sestřelilo v úterý ráno na syrsko-turecké hranici ruský bitevník Suchoj Su-24

Je záhadou, proč po humanitární pomoci USA začíná být i v africké Mali tak těsno a tak si položme otázku: proč je i zde posledních pět let takový zájem o zemi Tuáregů, Berberů a Arabů.

Teprve 23.listopadu 1989 si redakce v pražském vydání dovolila vyměnit fota úderníků za Václava Havla.

KOMENTÁŘE PAŘÁTU|18. listopadu 2015|0 komentářů|5 fotografií|Pokračování...

Na našem území vzniklo mnoho dezinformací. A já se domnívám, že máte li informace, které jste předal na setkání G20, nemáte právo si je nechávat pouze pro sebe, či partičku na G20, ale jste povinen je ukázat celému světu.

Nepředstavitelné drama, když se starousedlíci pokoušeli oddělit od těch, kteří jim od rána do večera ničili život a od večera do rána kradli vše, co nebylo přišroubováno, a přiletováno. Vlastně i to...

Kdo je přímo zodpovědný za exodus uprchlíků, kdo je zodpovědný za to, že pozornost je upřena proti Rusku a nikoliv proti nebezpečí, které hrozí obyčejným lidem a konečně kdo se nás snaží zatáhnout přes americké NATO do válek proti Arabům?

Smějící se bestie z Pentagonu nalákaly na zabíjení Francii a Velkou Británii

Mimořádné prohlášení

 Masakr a terorismus ve Francii na obyčejných civilistech spadá na jejich hlavy!

 

Kdo zabíjel v Libyi? Kdo zabíjel v Sýrii? Kdo zabíjel v Jemenu a dalších místech?

 

Proč obyčejní lidé musí prožít masakry za vrahy z NATO (americká zločinecká organizace) a za vlády Francie a Velké Británie?

Ani nyní Blair nechce přiznat, že za zabitím tisíců lidí v Iráku je jeho rozhodnutí!

 Dokud nebudou zatčeni lidé jako George Bush, či Blair a vedení Pentagonu, mohou obyčejní lidé jenom z hrůzou přihlížet pomstě pozůstalých z arabských zemí.

A následně se musí vyhostit všichni ti, kdo sem nyní emigrovali. Současně se musí zodpovídat za své činy lidskoprávní organizace, které byly prodlouženou rukou zločinců z USA!

A všem nevinným upřímnou soustrast!

Nebo spíše, co hovoří pro to, že za možným atentátem na airbus a smrtí 200 ruských občanů mohou stát americké tajné služby, které už dlouhodobě Rusku vyhrožují?

americké NATO
americké NATO

Neuvěřitelná drzost partičky, co spolu mluví. Skutečně nevědí, že se nálada občanů vůči USA a především EU prudce změnila a že stále více lidí vidí větší nebezpečí v USA, než v Rusku?

 

Pokud jde o prezidenty Zemana a Putina, či exprezidenta Václava Klause tak má mainstream , zdá se, všechny kanály na špínu otevřené. A pornoštětky jdou příkladem...

 

Od té doby, co se provalilo odposlouchávání a špiclování amerických tajných služeb evropských nejvyšších politiků, kancléřka Merkelová jako by se zbláznila.

Každý, kdo navštíví zámek Jezeří se může přesvědčit. To nejsou jenom doly, ale jsou to i Babišovy chemické závody a to vše v jedné aglomeraci.

Bráním li své děti, rodinu a vlast, jsem snad rasista a xenofob? Kdo vám dovolil nás urážet vašimi zvrácenými pohledy na svět? Místo, abyste se šli léčit do psychiatrického ústavu, ohrožujete a vyhrožujete vyvrácením kořenů lidského bytí?   Petr Pokorný

Možná jste si všimli, že vehemence napadání Ruska už dostala obskurní komičnost, kdy se za pochodu už dělá vše možné i nemožné a jak pak na to máme my bez velkých týmů jenom s pár spolupracovníky bleskově reágovat?  Petr Pokorný


Podle německé policie do ulic Berlína v sobotu vyšlo přes 150 tisíc lidí, aby protestovali proti dohodě o volném obchodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy (TTIP) a proti podobné obchodní dohodě s Kanadou (CETA). Pořadatelé protestní akce počet účastníků odhadli až na 250 tisíc.

Sbohem Ameriko Rothschildů a vydírání
Sbohem Ameriko Rothschildů
a vydírání

Teprve tento impuls vyvolal šílenství na americké scéně a běsnění dosáhlo vrcholu. A následný bezradný kolotoč: kruhové dokončení obklíčení Ruska, nejnižší rating iniciovaný politiky USA, absazení mainstreamových redakcí cenzurou a výpady na každé dění v Rusku.

Je to zločin a demokratické státy obviňují Putina z mezinárodního terorismu. Není něco v tomto pohledu zvráceného?

Další a další důkazy, jak USA podváděly celý svět, mají pokračování.

Co je to xenofobie? Je to forma strachu ze všeho neznámého, cizího. A jaký já mám strach z každého hovada, to se ani nedá popsat. 

Není divné, že u nás ho hlavní masmédia nezvládla odvysílat, zatímco Obamy ano, v USA v tomtéž okamžiku nasadila média zprávu NASA o vodě na Marsu...

Události posledních dní nabírají rychlý spád a je to cítit i v evropské společnosti.

Pařát dnes nabízí řešení!

Premiére Fico, Viktore Orbáne, už se o kvóty nehádejte, řešení se našlo, prázdné místnosti mohou být k dispozici 24 hodin denně a hradí to nejbohatší společnosti světa!

Je to hnus, velebnosti, vyslovil by asi někdo za Visegrád. Český ministr vnitra Milan Chovanec po schůzce se svými kolegy z unijních zemí v Bruselu řekl, že polskému postupu nerozumí.


Nádherná zpráva a velká naděje! Pokud se ruský a izraelský premiér dohodli, že budou spolu koordinovat lidkvidaci Islámského státu dohodou o "neútočení" či o sdílení informací, Islámský stát skončil a běženci budou moci jít domů!

Úvod: vy, co neznáte fakta alespoň v hrubých obrysech, prosím, pozorně čtěte a pak teprve si udělejte úsudek o těch, co stojí zoufale na hranicích a pro něž nemá život skoro žádnou cenu.

Argentinská prezidentka de Kirchner  loni v říjnu prostřednictvím vojenského zpravodajství zjistila, že Nisman proti ní připravuje obvinění za to, že údajně kryje roli Íránu při pumovém útoku.

 

A karavana jede dál
A karavana jede dál

Pokud bych měl vydat zásadní prohlášení, tak bych nadpis musel ještě navíc doplnit:"nikdy však zvrácenou myšlenku západu, že se mám  odstěhovat do sklepa, protože se blíží exodus Arabů, Ukrajinců či nepřizpůsobivých a já jsem povinnen jim dát nejlepší z toho, co mám.    Petr Pokorný

Rozpad EU již není o tom, zda, ale kdy a jak. A než se tak stane, musíme být připraveni na vyhrožování a vydírání těch, co jsou přisátí na penězovody do EU,

Logistika
Logistika

Každý soudný, ale i bývalí vojáci by si řekli, že když jsou v Sýrii zbraně z Ruska, proč by měl někomu vadit polní guláš (kuchyně) a podobné věci, které se pod slovem logistiky rozumí.

Díky, prezidente Zemane a exprezidente Klausi! Narozdíl od ostatních diky vám nejsme onuce západu! Co je dovoleno Jobovi, není dovoleno volovi?


Neuvěřitelné, že se přes Evropu valí statisíce zoufalých, nebo ekonomických migrantů -  běženců zaletovaných v autech, či dokonce mrtvých a tyto organizace špehují, šmírují a práskají prosté občany, místo aby zjistily zdroj totálního exodu do Evropy!

Problém běženců a utečenců vznikl  ve špatném překladu z němčiny, angličtiny a francouzštiny do speciálních Zelených karet a chybou tiskárny.

Drzost politologů a "pseudoelit" je už za hranou. Máme se tvrději bránit migrantům, nebo zločinným pseudoelitám, které si vyberou vždy to, co se jim hodí?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...