Prohlášení: jako občan České republiky se odmítám podřídit NATO a zabíjet muslimy kvůli americké ropě!

 

 

Hned v úvodu je však nejdříve nutné napsat, že se to netýká extremistů, kteří jsou mezi muslimy, křesťany či židy. (Nebo bezvěrci, aby byla výseč úplná)

 

Podíváme li se do nedávné historie, jaké máme zkušenosti s občany Sýrie, Libye, Tuniska a dalších a dalších? Museli jsme se jich bát? Vždyť naši předkové jezdili i do Palestiny a nenávist, natož vraždy vůči obyvatelům Česko - Slovenska neexistovaly. A není to problém dokázat. Stačí se podívat, kolik našich otců a dědů jezdilo za prací do těchto míst. Stačí se podívat do dokumentů, kolik našich předků navštívilo tato místa. A máme je začít nenávidět pouze proto, že je tam nerostné bohatství, o kterém tvrdí vláda USA, že jí  na celém světě patří?

Nikdo nepochybuje, že komunismus se prosazoval tvrdě, nekopromisně a že za nimi byla zkáza a smrt, pokud někdo žádal svobodu slova a demokracii. Ale co je za společenstvím, které se nazývá americké NATO? Není za ním pouze zkáza, zabíjení a smrt? Tak v čem se liší komunističtí zločinci od demokratických zločinců?

Podívejme se pravdě do očí!

Jenomže ten rozdíl dnes není v nenávisti k muslimům, či Arabům. Jesliže někdo z vlády oznámí, že jim máme předat (obrazně) klíče od bytu a vypadnout na ulici, neboli jim máme dát vše, co jsme za staletí vybudovali a ochránili, tak takový politik či ministr by měl být potrestán nejtvrdším trestem, jaký v justiční soustavě existuje! A šílené je, že ti, co nás vydírají, abychom běžencům předali pomyslné klíče od svých domovů, mají schované druhé občanství v USA, či mají volný vstup na velvyslanectví USA:

Je povinností prezidenta, premiéra a nejvyššího generála nás před nájezdem běženců ochránit, protože jim nemohu dát víc než mám, než co naši předci předali nám i s hodnotami, které máme. Ale udělám vše, aby ty slušné a zoufalé nikdo neurážel, nelynčoval a v jejich domě či zemi kvůli nerostnému bohatsví nezabíjel!

Stále opakuji: mám rád muslimy a Araby, ale u nich doma! Nebo u nás jako turisty. Stejně tak jako občany Ruska, či USA. Ale nikoliv jako vojáky "osvoboditele" na věčné časy, čí exodus jiné kultury!

 

Rád k nim přijedu na návštěvu jako turista, rád na toto období přijmu jejich zvyky a podřídím se náboženství, rád je navštívím u nich doma a budu na ně s láskou vzpomínat. Ale toť vše! 

Na druhou stranu jestliže vystoupí vrcholný politik a hlásá národu, koho mám milovat, či dokonce vyhrožovat, pokud nevěřím, že mír rozsévá NATO (příklad Českoslovenští vojáci, kteří předkládají důkazy) a začne vyhrožovat, či dokonce chce policejním státem vyměnit voliče, má být okamžitě zatčen a popohnán k soudu za vlastizradu.

Ve svobodném státě je volič pánem a politik a voják  služebníkem, což přicházející západní totalita začíná přehlížet!

 

Symbolicky se nemůže rozsvítit strom na Staroměstském náměstí z důvodu možného teroru. Rozhodnutí správné, ale pokud by to bylo na mě, měl by se naopak rozsvítit v přesně určeném čase a do první řady bych posadil hosty jako amerického velvyslance Schapira, knížete, Schwarzenberga, Dientsbiera, ministra Pelikána, europoslance a komisaře jako je Jourová, Svoboda  a další, aby nám tu lásku, kterou máme mít k davu běženců, příkladně ukázali!

Protože vůdcové mají jít v čele, ale tito skřetové se pouze schovávají za masu lidskou a posílají nás jako rukojmí do války, kterou oni a jejich přátelé zaseli a my máme sklízet!

Petr Pokorný

P.S. Všimněte si prosím, jak nejagresivnější a nejsprostší jsou zastánci západní kultury, Izraele a fanatické nenávisti ke všemu ruskému. Na ně však speciální skupiny vytvořené Bruselem a Washingtonem trestní oznámení nedávají. Avšak na Konvičky, dokonce na prezidenta Zemana ano. Tak kam se poděla západní demokracie a svoboda všem měřit stejně?

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Goro
před 11 měsíci

Ono je pravda že médiá predkladajú tieto pekelne štruktúry ako nirvanu, ktorú môžeme ale objektívne posúdiť len ti, ktorý si pamätáme aj nirvanu vyššieho stupňa, keď všetko fungovalo a nie pseudo fungovalo, niekto tu spomínal spoluprácu s arabskými krajinami.... Nie je práve toto dôvod alebo aspoň jeden z dôvodov, prečo to všetko západ rozdrbal??? Vojnu ani tam nechce väčšina ľudí, pretože keď je vojna zomierajú blízky, nie sú potraviny, energie, nefunguje infraštruktúra, sú to výslovne nepriateľské podmienky pre život, vôbec nevadí ci tam majú nižšiu ci vyššiu životnú úroveň... Ja si až teraz uvedomujem po toľkých rokoch, prečo sme mali všade kam si sa pozrel nápisy s propagáciou mieru, a holubica mieru.... Len mier prináša prosperitu a blahobyt a USA nepotrebuje aby zbytok sveta príkladne spolupracoval... A sral I'm na ich vojny, ktorá potrebuje ich zbrojný priemysel na prežitie... Potrebujú lacnú ropu... Potrebujú to nie pre život, ale pre blahobyt pre bezmedznu spotrebu veci hmotných... Pretože oni s morálkou nemajú nič spoločného. Kým štáty dovolia alebo budú priamo prikazovat médiám ktorým smerom majú tlačiť ľudí.... Bohužiaľ bude to tak stále smutne je že aj súkromné média samozrejme vlastnia boháči, a boháči sa vyznačujú tým že sú lakomy, preto sú bohatý a tým pádom za peniaze urobia úplne všetko... Zaplatia im a oni budu masírovať mozgy voličov... Ktorý si ich masírovať nechajú.... Funguje to ako reklama, to isté....

Leon Tuzemák
před 11 měsíci

Souhlas, podepisuji. Také do roku 1989 byl arabský trh Sýrie, Libye a Iráku pro české exportéry tradiční. Od sedmdesátých let tu Češi stavěli elektrárny, cementárny a nemocnice v Libyi, elektrárny a rafinérie v Iráku, rafinérii v Homsu v Sýrii... Je smutné, že jsme dovolili polistopadovým politikům zradit naše arabské přátele.

Bogdana
před 11 měsíci

Tady je vidět, že socialismus měl nastavené lepší parametry na spolupráci s afroasijským zeměmi než dnešní "demokracie!. Jednali jsme s nimi alespoň fér a měli jsme tam všude dobré jméno, místní si to dodnes pamatují

Fanda
před 11 měsíci

Je dobře vidět a číst, že nejsme sami a že je nás víc. Z televize a novin vypadá, že bezchybný západ a mírové NATO bezmezně milujeme!

Milan
před 11 měsíci

Souhlasím

Goro
před 11 měsíci

No, myslím že to dopadne tak, že ľudia si postupom času zvolia zástupcov, ktorí budú ochotní trebárs zmeniť ústavu v takom zmysle, že politici budú mať hmotnú zodpovednosť, a že budú mať zodpovednosť vôbec.... Ako takú.... To totiž dnes chyba.... A od toho sa odráža všetka zlodejina, všetky vlastizrady a vôbec trestná činnosť vládnych masinerii.... Dúfam, že sa dožijem dňa kedy mi nebude reklama z telky hovoriť za čo všetko mám byť vďačný EÚ..... A toho že bude moja vlasť sebestacna.... A ze na to mojich aj vašich 50%zo mzdy ktoré všetci odvádzajú vo forme odvodov a daní bude stačiť.... A možno že raz nebudem musieť platiť na diaľnici postavenej z mojich daní, a za parkovanie v rodnom meste v ktorom platím ďalšie dane.... Dúfam že sa to raz zvrtne a nebudem musieť rozmýšľať nad tým, kde sú naše peniaze a nejaký chrapun z Europarlamentu sa nebude mojej vlasti vyhrážať, že nám nedajú peniaze na to ci ono, keď sa nenecháme poslušne opichat do analu Bruselom ci USA.... V EÚ nie som dlho a mam tej Európy plné zuby, a NATO tiež.... Som zdeseny, že sedíme v jednej organizacii so štátmi ktoré otvorene podporujú a dokonca už aj bránia teroristov a zločincov (zostrelenie lietadla ktoré bojuje proti zločincom).... Keď niekto viete kde sa da kúpiť tričko NATO =nacizmus sem s kontaktom!!!... Vopred ďakujem.

Goro, áno!
před 11 měsíci

Anti NATO tričko - tip na vánoční dárek pro vaše blízké :-)))

http://www.gotriko.sk/vtipne-tricka/79-t...

Alen
před 11 měsíci

Ještě by to chtělo dole jmenované obeslat s výzvou, ať se tedy ukážou jací jsou hrdinové. Staroměstské náměstí a jeho okolí by asi zažilo manévry jaké jsme dosud nikdy neviděli a možná by aspoň ten okamžik byl bezpečný i pro ostatní.

gžd
před 11 měsíci

A začíná to tu být po letech opět. My a oni. A jen oni vědí, co je pro nás "nejlepší". Jako tenkrát.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...