A je to jasné, stejně jako v Sýrii. Jako v Iráku..Putin má 85 - 90% příznivců. Chtěl je zastrašit... Uffff

Někomu hrabe a totálně...

Tyrone, Mo. ( AP )  Střelec zabil sedm lidí, osmá osoba je zraněná. Pravděpodobně prohledával dům od domu v malém městečku Missouri , ohlásila místní policie.

Nikdo tehdy nedokázal uspokojivě vysvětlit, proč je v zájmu českých občanů, aby za jejich peníze navštěvovali resortní ministři „uvědoměle“ památník holokaustu či prokazovali svým hostitelům náklonnost, podobající se více vazalství než vzájemně prospěšné spolupráci.

 

Jen cálujte, když jste blbí...
Jen cálujte Češi, když jste blbí...

České spořitelně klesl loňský čistý konsolidovaný zisk meziročně o 3,3 procenta na 15,07 miliardy korun. Přesto rakouská Erste musí opět jásat!

Zákaz vydávání Karafiátových Broučků v USA. Sexistické. Rakouská hymna se měnila v roce 2012 na návrh skupiny poslankyň, podle kterých byla slova zaměřená jen na mužskou část populace. V hymně se tak změnil čtvrtý verš „jsi vlastí velkých synů“... Prý genderová zrůdnost.

Nejdříve na začátek: dostane li se v Praze tisíci občanům do ruky Pražský telegraf či Komsomolská Pravda - v ruštině a vynecháme li Ukrajince či Rusy, je skoro jistota, že tisíc občanů azbuku ani pořádně nepřečte, natož aby chápalo obsah.

Americká společnost ExxonMobil zhodnotila své maximálně možné ztráty kvůli pozastavení společných projektů s Rosněftí na konci r. 2014 na jednu miliardu USD.

Nezisková organizace Iuridicum Remedium udělila firmě Google hlavní (anti)cenu týkající za sledování lidí. Za dlouhodobé pročítání e-mailů a neprůhledné slídění v soukromí uživatelů.

 

Kde jsme to jenom slyšeli a viděli? Á ano, už si vzpomínáme. Pozorně čtěte. Válka si nevybírá. Drtí každého.

Pokud si kliknete na jejich stránky, sice najdete jména, ale... Ač nic nežádáte, ač jste nikam nepsali, příjde vám tento mail!

Podívejme se na ně očima, které by měly vidět dál, než na výkřik bulvárního nadpisu.

Jak je na tom Rusko doopravdy a kdo jsou ratingové společnosti, hodnotící Rusko? Vlastně nejen Rusko.

Odvolávám, co jsem odvolal, zoufale říká do médií radní Michal Jankovec. Špatně jste si to vyložili. Nikdo nás nehodnotí, nikdo nás nesoudí, nikdo nám nevyhrožuje. Nic takového neexistuje

 

Je to naprostá záhada. Všechna "správná proevropská internetová média" jaksi nedokázala překousnout, že ve zprávě evropského výboru britské Sněmovny lordů, o níž informovala stanice BBC je citován Václav Klaus.

Právo na sebeurčení není možné na podkladě místních nápadů a sestěhování menšin. Na druhou stranu jsme měli Slováky postřílet, že s námi nechtěli být v jednom svazku?

V Rusku se každý bojí promluvit. Pouze Navalnyj je světlá výjimka. Tak to popisují masmédia, tak to popisuje mainstream západní propagandy. Zkusme uvěřit.

 

Budoucnost USA
Budoucnost USA

Dá se to spíše přirovnat k mafiánskému období zlodějů zlatých dolů a diamantových nalezišť, kdy ze smrtí a vražd skutečných nálezců bohatli mafiánští bossové chránění po zuby ozbrojenou tlupou vojenských a zabijáckých gard.

 

Geniální CIA neví..?
Geniální CIA neví..?

S obklíčením Debalceva a mnoha tisíc vojáků (nelze psát ukrajinských) se objevují trhliny v mainstreamovém běsnění o zločinném Putinovi a Rusku a zářném, neposkvrněném západu v čele s USA.

Páni novináři, myslíte, že fanatickým obhajováním západu a totální kritikou či urážkou východu získáte větší počet souznících občanů s dnešní "zvláštní" americkou svobodou?

Vzhledem k tomu, že nás spojuje s panem Haasem stejný osud, či podobné myšlenky, je zde uveřejněn celý text ukončení členství v ODS.

 

Premiér Benjamin Netanjahu vyzval všechny evropské Židy, aby se kvůli své bezpečnosti vystěhovali do Izraele.

 

Jako z kopíráku
Jako z kopíráku

 Před soud by měli jít všichni novináři, redaktoři, reportéři, politologové, ale i politici, kteří záměrným zkreslováním o bojích na Ukrajině zvyšovali napětí a nenávist!


Václav Moravec sice zneužil pořad ve svůj prospěch a urážky, ale... Ale každý si udělejte úsudek sám.

Stále se hovoří o příchodu pár jedinců - bývalých Čechů. A druhá zpráva je, že se prudce zvedl prodej malých bytů. Souvisí to nějak?

"Matka Putina měla v těhotenství s Vladimírem mrtvici a Vladimír byl v děloze poškozen" cituje deník ze zprávy Brendy Connorsové, expertky na analýzu nonverbální komunikace a gestikulace Námořní vojenské akademie v Newportu.

Vážení Ukrajinci, vážení Evropané, jsem zde, jsem v Evropě na Ukrajině, abych vás jednoznačně ujistil o naší podpoře. A oznámil: Putin a Rusko je agresor.

 

Proč?
Proč?

Pokud se rozprchli novináři z Lidových novin, protože údajně nemohli psát to, co ve sktečnosti je, pak je plnou záhadou, co je v ECHO 24.  (druhá část s nejnovějšími daty)

Foťte si prdelky, foťte si pipinky a sebeukájení na svém selfie je pouze vaše. Nebo vašich přátel. I pindíky ukazujte vašim přátelům, dětem....

Superúředník, neboli  styčný důstojník Evropské unie a politruk v jedné osobě!

Mladá žena žaluje místní policejní stanici o 400 tisíc dolarů (necelých deset milionů korun) za to, že byla v roce 2011 zatčena a s nasazenými pouty ponechána na zadním sedadle hlídkového vozu.

Stále největší nebulvární deník Mladá Fronta Dnes (MFD), která patří do stáje Agrofertu Andreje Babiše, se potýká s dramatickým propadem nákladu především ve volném prodeji.

Nechcete vysvětlit, než nastoupíte k NATO, co se stalo v Iráku, Afghanistánu, Sýrii, Lybii, Nigérii, na Ukrajině…?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...