Vzhledem k tomu, že Pařát dnes vznikl (a především název) na zatnutí drápů do novinářských lží, dovoluje si zde uveřejnit vše, co bylo napsáno oficiálně.

Samozřejmě půlka nadpisu je nadsázka, avšak pravděpodobnost, že vysvětlující analýzy Pařátu dnes budou lepší než skupiny excelentních amerických hvězd z FEDu, se dá připodobnit náhodě, že by spíše narazili na tuto stránku.

Baltimor, Ferguson, násilí, zabíjení, masové vraždy. Realita, co nám servírují USA každý den a my se k tomu máme modlit: USA jsou náš Bůh!

Už i další tvrdí, že s kvantitativním uvolňováním a americkou (ne)zaměstnaností něco nesedí.

Močíme na 70 let od osvobození Prahy, jako by hlásala parta ze Stuttgartu na pietní pomník zastřelených bandou SS v roce 1945.

 

 AGM-158 JASSM
AGM-158 JASSM

Už po kolikáté si můžeme všimnout, že i USA velice štědře pomáhají zemím, kde jsou války, zemětřesení, prostě katastrofy řízené i neřízené jakéhokoliv druhu.

Starší generace zná velmi dobře tyto hlášky, tyto popěvky. Stará generace, kterou z části pozabíjely jednotky SS z Německa, skoro vymřela.


Ministře Zaorálku, jak si to dovolí říct jeden gauner diplomat Bartuška na ministerstvu zahraničí: Prostě je zabili, upálili a je klid!!!?


Ale s jedinou podmínkou: nesmí být ozbrojeni a nesmí oslavovat zabité civilisty, jako to dělá US ARMY po válce v Iráku!

Když to v roce 2012 v rozhovoru pro britský list Daily Telegraph vyslovil finský ministr zahraničí Erkki Tuomioja, vypadalo to, že je to jenom rozčílení nad Řeckem a finančními zárukami.

Při Evropské komisi vznikne nový odbor strategické komunikace zaměřený na boj s ruskou protizápadní propagandou. Odborníci na komunikaci plynně ovládající ruštinu mají sídlit v Bruselu a za svou práci budou pobírat 4350 eur měsíčně (zhruba 120 tisíc korun).

Komunisti měli moc a všechny udržovali ve strachu. Na druhé straně tolik nekradli, byli relativné skromní. Oproti dnešním papalášům to byli normální seriózní lidé. Na té době bylo dobré, že bylo veselo. Všichni se se všemi bavili, nikdo neměl peníze, ale byla velká zábava a výborné vtipy. Teď nejsou dobré vtipy a nikdo se s nikým nebaví.

Obří podvod v režii Východu? Čeští celníci, policisté, i tajné služby řeší podivnou věc. Do České republiky v poslední době přijíždí ze zemí bývalého Sovětského svazu vlaky a kamiony plné paliva v hodnotě miliard korun.


Zoufalí lidé, které postihlo nejdříve americké zabíjení vyzbrojováním opozice, záhy přeměněné v šílené ISIS.


Ochrana Ruska
Ochrana Ruska

Zdá li se vám to jako vtip, tak vězte: píše se rok 2014, přesně 21.01.2014 a toto neohlásil nikdo menší, než kontraadmirál John F. Kirby amerického námořnictva US Navy v Černém moři.

Tupá, nebo prodejná polská vláda? Jsou Palata, Applebaumová a další ve službách USA, aby zmanipulovali občany? Prodávají své státy za špinavý peníz? Co dělal Babiš v USA? Předal Babiš objednávky na zbraně?

A svět by jim měl vyměřit tvrdý a zasloužený trest. Mnozí se v mailech ptají, jak se mohly názory na PAŘÁTU dnes tak změnit. Ukážeme další důkazy zločinů, které mnohé osvětlí.

 

Ani ve zlém snu nemohlo napadnout Mc Caina a prezidenta Obamu, že těžbou z břidlic místo akcelerace USA ekonomiky a umazávání dluhů soběstačností ropy a plynu se stane pravý opak!

Nebo bude vyhozen z ministerstva financí Babiš? Někdo z nich je totální lempl dle předvolebních agitací a vyjadřování Babiše. Někdo z trojice Jourová, Šlechtová nebo Babiš. Ano, bude... Vážně líp?

Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod, by nyní mohla napsat Redakce, Patria Online, protože ty umělé pohyby a zadlužování nic o těchto zónách nevypovídá - pouze rotačky na tištění peněz mají pré...

Ač bývalý trenér a funkcionář, nedovolím si určit, kde je počátek a konec vášní při dramatech u hokejové reprezentace či ve fotbalové Spartě Praha.

Maciej Ruczaj
Maciej Ruczaj

Kdo že to napsal? Jak jednoduché odlišit zrno od plev a pitomce od inteligence, či propagandu od pravdy! Autor je polský politolog a publicista...

Je nepochopitelné, že Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) obtěžuje s kdejakou volovinou, ale tam, kde jsou občané šmírováni a leze se jim totálně do soukromí, ničemu nebrání a dokonce jsou celoevropsky (dle kritérií západní svobody) "šmíráci jako Call centra" podporovány granty.

Poradna|18. dubna 2015|0 komentářů|2 fotografie|Pokračování...

Dnes a zítra tvrdá data + komentáře. Jsou to strašná data a deziluze USA, protože se nejedná o týdenní výkyv, ale dlouhodobý tren a to je alarmující!


Nikdo slušný netvrdí, že gulagy byly pouze tvrdší převýchova. Ale historie zná neskonale horší krutosti a přesto jsme odpustili. Kde končí nenávist?

Vaše několikeré vystoupení v poslední době bylo natolik urážlivé pro čestné a slušné občany České republiky, že již nemohu mlčet.

Je zoufalé, že i mnoho „elitních“ ekonomů  nebere varovné signály jako součást světového ekonomického řádu, ale pouze jako jednotlivé excesy. Zkusme to napravit.

Sledujte pozorně, jak se vyvíjelo napětí v pobaltských republikách. Nemusíte být váleční experti. Důkazy jsou jak na dlani. A teprve na podkladě faktů se sami rozhodněte, zda "Dragounská jízda" byla hodna nadšení občanů, nebo měli dostat za každé otevření amerických úst pár facek.

Konečně víme, co to bylo za plavidlo, které se objevilo ve švédských vodách v říjnu minulého roku a kvůli kterému se aktivizovalo NATO včetně švédské admirality.

Podle zaručených ECHO 24 zpráv už nebude Putin jezdit či létat na kolibříkovi., neb to úřad pro dohled čistoty Putina zakázal.

„To bylo opravdu krátké přátelství s Putinem,“ utahuje si polský deník wPolityce z francouzského herce a komika Gerarda Depardieua, píše ECHO 24... 9. dubna 2015

Tyto a podobné otázky stále dokola zaznívají od těch, co nevěří, že: lze uzavřít i v současné době všechny informační mas-kanály, jako to bylo za socialismu.


Není jiné možnosti jak zjistit pravdu, když průzkumy jsou cinknuté a lidem se neříká pravda!

Hospodářské noviny

Nakonec i masmédia proráží hradbu mlčení a přiznávají, co občané vědí dávno: USA jsou na dně a úprk z dolarové, potažmo z eurodolarové zóny se akceleruje. Už se utajit nedá!

S lítostí v hlase křičel do kamery hvězdný zpravodaj z krymské pláže. A pouze jeden luxusní hotel je zaplněn, uronil slzu nad osudem "Krymčanů" Miroslav Karas.

Jakoby chtěli, abychom hned v prvním dílu rozebrali text, který zveřejnila nedůvěryhodná média jako idnes, ECHO 24, lidovky.cz, novinky.cz a další proamerické mainstreamové servry.


Putin-Erdogan
Putin - Erdogan

Strategie osy zla USA - EU se hroutí. Výhrůžky na prezidenta Zemana neplatí, vydírání premiéra Orbána, Maďarska a Řecka nepomáhají, zbývá už jenom humanitární bombardování, které Pentagon tak rád používá...


Autor: prof. Milan Zelený | Datum: 27.03.2015
 
Neschopnost rozlišovat, např., kvalitu od „škváru“, originál od kopie, zprávu od propagandy, pravdu od lži, moje od tvého - nebo národa od režimu, je obvykle znakem vrozené jednoduchosti a neinformovanosti jedince. Jen obtížně si lze v dnešním světě představit úspěšné přežití bez hodnotově zakotvené a rozvinuté schopnosti rozlišovat.

 Řekl bych, že ten krok stranou jako první udělal pan velvyslanec, který si spletl funkci velvyslance s protektorem nebo jakýmsi dozorcem nad českou zahraniční politikou, říká politolog Zdeněk Zbořil.

Samozřejmě je to přesmyčka, protože doslovně by mělo znít: každý druhý text či zpravodajství je o zhroucení zaostalého Ruska proti nádherné, růžové zahradě ekonomik západu, kde „náhodně“ něco zakolísá…


Stále mají dojem, že jak pro velvyslance  USA, dříve pro velvyslance SSSR znamená doporučení rozkaz a pochvala ze strany Ruska není tou hlavní devizou.

Asi už česká slepička nesnáší (nebo "nesnáší"?) česká vajíčka...

Mnoho lidí ví, že se zde ostře kritizuje Izrael za činy, které jsou daleko za hranou nejen právního, ale dokonce vojenského myšlení a pravidel. A to platí stále.

Protože se  Pařát dnes  ostře distancuje od nedůvěryhodných velkých či středních médií jako jsou ČT24, Mf Dnes, ECHO 24, Reflex, která často prokazatelně mystifikují, druhá část je věnována tomu, jak si i zdroje, kterým věříme, ověřujeme.

Írán byl jasný, smlouva se musela podepsat. Izraeli se to hrubě nelíbí, ale musí ústoupit.

Maďarsko se rozhodlo vstoupit do čínského projektu Asijské banky pro investice do infrastruktury (AIIB). Oznámil to maďarský premiér Viktor Orbán na návštěvě Kazachstánu.

De-dolarizace je spuštěna! 1. dubna 2015 a není to Apríl!

 

31.3.2015      den, který bude v dějinách našich dětí a vnoučat.

31.3.2015        den, kdy po dvousetleté nadvládě dolaru se mění svět

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...