Plivnutí do tváří těch, co mají rádi pivo, bylo evidentní. Rychlost navyšování ceny byla vyloženě pohrdáním českého zákazníka. Nejdříve odpadli chudí, co si na pivo uskrblili.

Pokud si někdo myslí, že je to výkřik do tmy, nalézá se v hlubokém omylu. Za výbuch jsou jednoznačně zodpovědni ministr obrany Stropnický a ministr vnitra Chovanec společně s hejtmanem  Zlínského kraje Stanislavem Mišákem a měli by být možná i trestně stíháni.

 

Ruský rubl
Ruský rubl

Nechce se věřit, že by tam byl pouze na zdvořilostní návštěvě, či jen tak žvatlal o České republice. Tak o co šlo?

 

Přátelé vykasaných nohavic
Přátelé vykasaných nohavic

Ani nový výbuch atomové elektrárny v Černobylu či nová Hirošima by nevyděsily „vykasané nohavíce“ víc, než vyslovení ministra Chládka: předsedou Národní rady pro vzdělávání bude bývalý prezident ČR Václav Klaus…

Šlachta při zatýkání nakonec použil roušku přes oči, aby sám sobě neprozradil tak tajnou zprávu, kterou se sám Šlachta nesmí dozvědět…

Z JINÝCH ZDROJŮ|27. října 2014|1 komentář|2 fotografie|Pokračování...

Diskuze Michla (poradce Babiše) s Kovandou byla nádhernou ukázkou zblbnutí, když se začne pracovat s Babišem. Ekonome Michle, Babiš říká, že stát se má řídit jako firma. Fajn.

Pravda často vychází najevo a brát si servítky před částí prolhané polské vlády, ke které patří Sikorski, či minulý atomový cvok Walesa na úrovni Rusa Žirinovského…?

 

Nový znak EU
Nový znak EU

Po vstupu do Evropské unie jsme přebrali množství dokumentů a výpisů, se kterými si nevíme rady, nevíme, k čemu jsou, neví to ani samotní iniciátoři, ale zabývá se tím nekonečné množství úředníků od nás až do Bruselu.

Shodou okolností autentické ukázky jsou známy v jednom dni. Stačí si vybrat: jedna je soudní cestou, druhá politická. Která je účinnější snad ani netřeba dodávat.

Platy europoslanců jdou ze státní pokladny daného státu. Tudíž je daněmi platím já!

A až teprve nyní tam mám svého zástupce, až teprve nyní tam mám člověka, který za mě mluví. A pouze JÁ VOLIČ mu dávám právo za mě mluvit.

Autor: Redakce, Patria Online
„Čtvrtina italského průmyslu je pryč. Naše měna je příliš silná. A pokud používáme euro, nic s tím neuděláme.“

Je Rusko skutečně cenou ropy ohrožené, jak tvrdí politici a euroamerická extremistická propaganda?

Že bruselský práskač a rozebírač plotu v Matiční za vystěhování slušných starousedlíků Kocáb zesměšnění v Otázkách Václava Moravce neunese, bylo jasné.

To, co se děje ve veřejnoprávní televizi nemá obdoby, koktající hlasatelky, rozčílený Železný v přímém přenosu, kdy znělky vpadající do slov není nikdo schopen koordinovat, sportovní redaktorky, co lezou do trenýrek mužům…

Další nebezpečná provokace z Ruska  tentokrát nad hlavním městem České republiky už nemůže nechat NATO, zpravodajské služby a CIA chladnými.

 

Catalunia
Catalunia

Stále horší úlety nesmyslů o Rusku, které mají na svědomí dezinformační svodky EU a USA většinou nejsou samo s sebou. A protože se dějství na Ukrajině uklidňuje, vypadá to, že se má ukrýt rozbuška ve Španělsku.


Každé auto už musí ukázat, že mu uniká vzduch z pneumatiky

Od 1. listopadu musí výrobci aut splnit novou povinnost. Nefunkční systém neprojde státní technickou kontrolou.

 

16ti% vůdce
16ti% vůdce

Nejdříve k samotné instituci: vést dlouhodobě instituci, kterou vyloženě pohrdá skoro 84% občanů (nejen důkazem jsou volby, ale i tisíce osobních vyjádření) jako Milan Štěch a brát za to 100% platu, by mělo být přímo trestné jako zneužívání zákona k osobnímu obohacení v tržním hospodářství. Je to přímo na zvracení.

Izraelská armáda zastřelila třináctiletého Palestince

Bahá Badr byl podle lékařských zdrojů střelen z bezprostřední blízkosti do oblasti srdce. Krátce poté zranění podlehl. K incidentu došlo ve vesnici Beit Likja. Poté, co do ní vstoupili izraelští vojáci, setkali se s odporem místních Palestinců, kteří je zasypali kameny.

Tak tímhle nás krmí čtk a její satelity od rána do večera. Tímhle nás krmí přiblblá parta politiků z Bruselu. Tímhle nás krmí Palata a další pseudonovinářská banda!


V době internetu je nádherné jedním kliknutím zjistit, jak na tom jsme, jak bude zítra, pozítří, co nám předloží ekonomové a překladatelé ekonomů z češtiny do češtiny.

Americká CIA poskytla zbraně Al-Kaidě, vyzbrojila contras v Nikaragui, vyzbrojení a vycvičení zabijáci od CIA na Kubě, zabijáci Islámského státu vyzbrojeni zbraněmi americké CIA....

Vážený nejvyšší státní zástupče Zemane, domnívám se, že produktivita státních zástupců je neútěšná.  Takto se demokracie neochrání. Má cenu stále obviňovat, zatýkat, obtěžovat soudce a psát tolik žádostí?

Je 22:00 hod, vražda chlapce se stala ráno. Jsou vyšetřováni všichni kolem od školníků po ředitele školy, je obviněn soudce a... Nikdo nezná skutečnou identitu šílené vražedkyně, nikdo nezná její tvář, zatímco...

Už na několika místech se testují úspěšně léky oproti ebole. Pod tvrdými sankcemi tomu však USA brání, zatímco sta lidí v Africe umírají! Jsou americké zisky víc, než lidské životy?

 

Proč Chodorovskij a ne Rittig?
Proč Chodorkovskij a ne Rittig?

Přítel mého nepřítele je můj nepřítel. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Chodorkovskij bývalý nepřítel je přítel. Rittig bývalý přítel je po zásahu Ištvana nepřítel. Tak toto představuje FORUM 2000, neboli parta "Vykasaných kalhot Václava Havla"..

Ani ANO, ani Babiš volby nevyhrál, ale cecíky, neboli struky EU. Pokud si seřadíte dle náchylnosti k EU a prosazovaní dotací je výsledek jasný. Kdo nejvíce saje jako násoska, je v čele, kde nejvíce je proti, zaujímá opačný konec. Tabulka je přesná - zkuste si to!

 

Zemský ráj to napohled...
Zemský ráj to napohled...

Neuvěřitelné, jak hluboko Praha klesla. A vůbec to neomlouvá počet skutečných Pražanů, kterých už je jenom cca 25% a zbytek se rekrutuje od Moravy po Ukrajince!

Velká Británie přepisuje dějiny! Strana nezávislosti Spojeného království (UKIP) dobyla Westminster zásluhou Douglase Carswella. Předseda UKIP Nigel Farage tvrdě útočí a převrací politickou scénu nejen britskou....

Místo skutečných lídrů máme v  Bruselu šašky v čele s Barrosem či Merkelovou, nebo dokonce bezpáteřní individua jako je Telička nebo Jourová. Ti všichni utvářejí obraz Evropské unie současnosti. A USA administrativa toho náležitě využívá.


Diví se někdo průzkumu SANEPu?

Amnesty internacional - Martin Barcal : my když jsme akci proti Rusku a proti Putinovi připravovali a děláme to už přes rok! Autentický výrok, odkaz v rámečku!

Lidovky.cz napsaly, co si cvrlikali ptáci na střeše: podrazy na ostatní taxikáře cenovým podbízením nelze dlouho udržet, pokud ostatní nepadnou. A oni nepadli. Pouze si stěžovali na absurdní cenu, nasazenou podnikatelem - bojovníkem proti korupci Jančurou.

Více, či méně zaostalé státy v Africe skýtají podobný obraz. Vyprahlá zem, velbloudi, turisté, mající hrůzu ze slova "bakšiš", ale na druhou stranu pracovité a ochotné, i když trochu více na naše poměry otravné nabídky zboží a služeb.

Je přímo fascinující, jak vznikají "upřímné" omluvy zástupců lidu v nejvyšších patrech. A ani není třeba k tomu nic dodávat.

Brát si servítky, pokud se jedná o plat 500 000 Kč měsíčně asi nejde. Jaký je rozdíl mezi prodejnou šlapkou a prodejnou političkou?

 

 

Myslíte, že je rasismus v nadpise Roma na vozíčkáře? Normální občan by řekl, že je to daleko více zrůdnost. Ale přečtěme si informace kompletní z ROMEA.cz

Kde jsou ty "krásné" doby, kdy u nás nebylo mnoho věcí k sehnání a pokud se někdo dostal na západ, první otázky po návratu zněly: co jsi si přivezl?

Malinká nedělní fotogalerie

Ruská agrese se neustále stupňuje, hlásí švédské bezpečnostní služby. A jejich stíhačky operují v blízkosti našich letadel.

Fšichni kradětě, zauditujeme audity a ty audity zaudituje EU, na které vytvoříme ministerský audit ANO, bude… A pak vidíme v praxi….

Víte co je černý humor?

Když se bílému smějeme, že mu shořel dům.

----

A víte co je rasismus?

Když se černému smějeme, že mu shořel dům.

A chtějí se soudit, že si špatně prohlédly spermii? Nebo špatně souložili (y)? Vážně je ten americký svět normální? Kam až se dostane zrůdnost fanatického rasismu  a antirasismu v USA?

Vynechme tu hlavní podstatu, že posíláme mnoho peněz do Bruselu a pak s prosíkem žádáme, aby nám je vrátil Brusel zpět. A za to, že se dobře chováme, pár euro přirazí.

 

Jistě, dnes běží aféra kolem nemocnic, vše se soustředí na souboj ANO a ČSSD neboli Babiše a Němečka, zadání z EU, ale je to skutečně to podstatné v obrovském sporu o dotační miliardy?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...