Putin je zločinec: nechce dávat Ukrajině plyn, když neplatí

 

Tak tímhle nás krmí čtk a její satelity od rána do večera. Tímhle nás krmí přiblblá parta politiků z Bruselu. Tímhle nás krmí Palata a další pseudonovinářská banda!

 

Kdo si nad těmito výroky klepe významně na hlavu, je "Kremlobot, Putinofil" a dostává další zajímavé přezdívky!

 

Rusko Evropě nevyhrožuje, že bude vydírat. Pouze chce v čele s Putinem zaplatit od Ukrajiny plyn. Proč stále je každý den divadlo, že Putin nechce plyn dodávat?  Dluhy se naplatí? 

 

 "Na dluh už Rusko nic dodávat nebude," prohlásil Putin a vypočítal předchozí ruské půjčky a ukrajinské dluhy, které Kyjev dosud nezačal splácet. Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-po-jednani-s-porosenkem-na-dluh-uz-rusko-nic-dodavat-nebude-1129211#utm_source=rubrika-zahranicni&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylinkMoskva od Ukrajinců nedostala nejméně 5,5 miliardy dolarů (asi 118 miliard Kč), je však ochotna zpětně udělit Kyjevu slevu a spokojit se i se 4,5 miliardy dolarů. Putin vyzval Evropskou unii, aby za této situace podala Ukrajině pomocnou ruku a pomohla splatit přinejmenším část zimních dodávek. Rusové prý už vzali na sebe velkou část rizika a jistý díl by podle Putina měli přebrat i Evropané.Více na: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-po-jednani-s-porosenkem-na-dluh-uz-rusko-nic-dodavat-nebude-1129211#utm_source=rubrika-zahranicni&utm_medium=selfpromo&utm_campaign=e15rss#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

 

Vážně je toto zločin, pro který Rusku  USA a Evropská unie vyhrožují? Není to postavené na hlavu? Nejenže odmítají platit, ale když žádá Putin o zaplacení dluhu, rozmístí kolem Ruska Obama raketové základny a rakety!

Ta drzost, Rusko chce za plyn a ropu zaplatit. A my to odmítáme - my USA a EU!

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha
Josef
před 2 roky

Jen na základě veřejných zdrojů došlo k vyhození muničního skladu u Vlachovic,odborník potvrdil,že munice byla zajištěna.Přesto zůstávají otázky.V minulosti muničáky střežila armáda,kdo tento objekt střežil nebylo objasněno. Je vysoce pravděpodobné,že na našem území operují diverzní buńky,které pronikly z Ukrajiny.

veronika
před 2 roky

Nejen novináři, vzpomeňte, kdo všechno byl v USA na "poradě", Bradáčová, Šlachta, Ištvan a jistě mnozí další,
včetně politiků, vzpomínáte ?

Petr Pokorný
před 2 roky

Děkuji, jsou další důkazy paní Veroniko, které se připravují a v kompletu daleko horší a lidé si to neuvědomují pokud se kontrole politiky nevěnují. Asi do dvou dnů.

Zeolit
před 2 roky

Jak se z vás stal koupený novinář?
Začalo to krátce poté, co jsem nastoupil do FAZ. Naučil jsem se považovat přepychová pozvání za cosi přijatelného a výměnou za ně jsem psal pozitivní články. Později mě pozval americký German Marshall Fund do Spojených států. Zaplatili mi veškeré výdaje a zprostředkovali mi setkání s Američany, s nimiž chtěli, abych se setkal. Ve skutečnosti je s German Marshall Fund, Atlantik-Brücke nebo jinými tak zvanými transatlantickými organizacemi úzce spjato hodně novinářů z respektovaných a velkých mediálních organizací. Mnozí jsou buď členy nebo „stipendisty“. Já jsem stipendista u German Marshall Fund. Trik spočívá v tom, že jakmile je navázán kontakt, spřátelíte se s vybranými Američany. Považujete je za přátele, a tak s nimi začnete spolupracovat. Pracují na vašem egu, dávají vám pocítit vaši důležitost. A jednoho dne se vás jeden z nich zeptá, jestli byste mu neprokázali službu, a pak s tímtéž přijde druhý… Tohle a tamto a máte úplně vymytý mozek. Skončil jsem tak, že jsem poskytoval své jméno pro články, které psali agenti CIA a jiných zpravodajských služeb, obzvláště německé BND.
http://literarky.parlamentnilisty.cz/tem...
===================
Tak takhle to na Západě funguje? Jak dlouho budeme tak naivní?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...